eGospodarka.pl

 • Inflacja III 2017

  (...) Jeśli porównać tegoroczny marzec z , to okaże się, ceny towarów i usług poszybowały w górę o 2,0%, przy czym odrobinę większe podwyżki objęły towary (2,0%) niż usługi (1,9%) (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-3C, poznaj opinie o Jovi Mleko czekoladowe czy przeglądaj oferty pracy z miasta opole lubelskie.


 • Święta Wielkanocne 4x droższe niż zwykły weekend

  (...) domach trwają już przygotowania do tegorocznej Wielkanocy. I chociaż świąteczne śniadanie jest bez wątpienia tańsze niż kolacja wigilijna, to mimo to pokaźnie obciąża ono nasz budżet. (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w III 2017 r.

  (...) Kredyty Konsumpcyjne (BIK Indeks - PKK), a więc wskaźnik, który obrazuje kształtowanie się rocznej dynamiki wartości wnioskowanych kredytów konsumpcyjnych, sięgnął w marcu bieżącego roku (...)

 • Ulga prorodzinna przy braku podatku u rodziców

  (...) 1 112,04 zł. Przy dwójce pociech na podatku można zaoszczędzić nawet 2 224,08 zł, a przy trójce aż 4 224,12 zł. Trzecie dziecko daje bowiem prawo do ulgi w kwocie 2 000,04 zł, a czwarte i (...)

 • Handel kryptowalutą Bitcoin jako prawa majątkowe w PIT-36

  (...) Wnioskodawczyni w 2011 r. zakupiła na giełdzie . Nie posiada jednak żadnego potwierdzenia dla zawarcia tej transakcji. Giełda, na której dokonano zakupu, już nie istnieje, zaś zapłata (...)

 • Hossa na giełdzie. GPW jak Wall Street?

  (...) już od 8 lat. Hossa na giełdzie pojawiła się bowiem w 2009 r., tuż po głębokiej bessie będącej następstwem kryzysu finansowego z 2008 r. Ceny akcji pikowały wówczas aż o 1/5. Ci, którzy (...)

 • Nowe Canon i-SENSYS MF730, MF630, LBP650 oraz LBP610

  (...) mechanizm, który pozwala drukować z prędkością nawet do 27 stron na minutę, a niektóre modele umożliwiają jedno- lub dwustronne skanowanie dokumentów w kilka sekund. W urządzeniach (...)

 • Jak rząd chce powstrzymać podwyżki OC?

  (...) z instytucji państwowych oraz ugrupowań politycznych przedstawiły swoje pomysły na rozwiązanie problemu pnących się w górę cen obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Część tych (...)

 • InfoDług: 2,3 mln Polaków na niespłacone długi

  (...) postanowili dokonać zestawienia danych znajdujących się w rejestrach BIG InfoMonitor oraz BIK. Analizie poddano zadłużenie figurujące tam pod koniec 2015 i 2016 roku. Okazuje się, że zmiany (...)

 • Upadłości firm I kw. 2017

  (...) niezbyt dobrej kondycji. w I kwartale br. okazała się o 50% wyższa od zanotowanej rok wcześniej. Wśród hurtowników największe problemy dotknęły przede wszystkim dystrybutorów materiałów (...)

 • 4 sposoby na przyjazną kieszeni Wielkanoc 2017. Po pierwsze - umiar

  (...) oferty Aby znaleźć atrakcyjną cenowo ofertę, na szczęście nie musimy odwiedzić niezliczonej ilości sklepów. Wystarczy komputer, dostęp do internetu i zerknięcie na publikowane cyklicznie (...)

 • Imigranci w Polsce. Tolerancja coraz mniejsza

  (...) przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) było poznanie opinii Polaków odnośnie coraz częściej pojawiających się w naszym kraju imigrantów. Autorzy projektu przyjrzeli się (...)

 • Apartamenty nad morzem: Porta Mare Baltica w Kołobrzegu

  (...) się w spokojnej kołobrzeskiej okolicy, pomiędzy uzdrowiskową częścią miasta a chronionym obszarem Ekoparku Wschodniego tworzącym pajęczynę malowniczych ścieżek biegnących w pobliskim (...)

 • Moda na candidate experience nie mija

  (...) inicjatywą eRecruiter oraz Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Partnerem projektu jest Great Digital. Jego najnowsza odsłona może napawać pewnym optymizmem, ale jednocześnie potwierdza, że (...)

 • Branża automotive przyspiesza, jej długi również

  (...) raportu KRD pt. „Sytuacja finansowa branży motoryzacyjnej w dobie historycznego prosperity”. Opracowanie bierze pod lupę zadłużenie firm z , w tym producentów, dilerów, sklepów, hurtowni (...)

 • Poznańskie Ogrody. Nowe mieszkania na Jeżycach

  (...) Poznańskie Ogrody zakładają powstanie jednego, dziewięciokondygnacyjnego budynku, a w nim 266 lokali: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 26 mkw., po przestronne, czteropokojowe mieszkania (...)

 • S&P500 – wciąż poniżej oporu w rejonie 2359-2365 pkt.

  (...) możliwe dokończenie kilkusesyjnej korekty ze środowego szczytu. W dalszej perspektywie możliwy ruch na tegoroczne szczyty (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 10:30 (Wlk. Brytania) - Inflacja (...)

 • Rynki nie lubią próżni

  (...) Bardzo nie lubię przytaczać tego powiedzenia, to jednak często jestem zmuszony, patrząc na zachowanie rynków finansowych. Inwestorzy lubią śledzić dane makro i posunięcia banków (...)

 • EUR/USD – możliwe dalsze spadki, wsparcie na 1.05 USD

  (...) Brytania) - Inflacja konsumencka, inflacja producencka, 11:00 (Strefa Euro) - Produkcja przemysłowa, 11:00 (Niemcy) - Indeks instytutu ZEW, 14:00 (Polska) - Wskaźnik cen towarów i usług (...)

 • Branża transportowa: płaca minimalna w Austrii i Holandii

  (...) zwalczaniu dumpingu płacowego i socjalnego 1. Zmiany weszły w życie z dniem 1 stycznia 2017 roku i pociągają za sobą szereg obowiązków, które będzie musiał spełnić przewoźnik (...)

 • Windykator to nie komornik. Obalamy mity nt. windykacji

  (...) konta bankowego PRAWDA. Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę, że komornik i windykator to dwie różne profesje. To wyłącznie ten pierwszy zajmuje się przymusową egzekucją długów (...)

 • uesa Polska - Producent energetycznych urządzeń rozdzielczych SN i nn. Rozdzielnice SN w izolacji sf6 i powietrznej. Wynajem i sprzedaż stacji transformatorowych. Sprzedaż rozłączników SN, złączy kablowych, szaf rozdzielczych. Kompleksowe rozwiązania dla energetyki.

  Czytaj więcej: Elektroenergetyka


strony : [ 1 ]
 
11
kwiecień 2017

kwiecień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2415
CHF 3,9720
USD 4,0009
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.