eGospodarka.pl

 • W 2017 r. kara finansowa za papierowe deklaracje VAT i nie tylko

  (...) przyjęta przez Sejm 16 listopada br. Wg szacunków resortu finansów, zmiany mają zaowocować zwiększeniem wpływów do budżetu państwa o 3,4 mld złotych. Z zapisów wyraźnie bije trend do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/A, poznaj opinie o Sony KDL-40S5600 czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowe.


 • Sprzedaż mieszkań, czyli krociowy zysk deweloperów

  (...) owoce Kolejny kwartał przynosi rekordowe wyniki finansowe notowanych na rodzimej giełdzie tuzów liczone za 9 miesięcy br. Ponieważ coraz chętniej dzielą się oni zyskami w formie dywidendy ze (...)

 • Odszkodowanie za opóźniony lot. Zobacz czy należy ci się 600 euro

  (...) scenariusz. Powodów takiego zdarzenia może być wiele: od trudnych warunków atmosferycznych, przez klęski żywiołowe, po zamknięcie przestrzeni powietrznej na skutek strajku personelu, czy (...)

 • Umowa uaktywniająca z nianią. Czy to się opłaca?

  (...) umowa uaktywniająca z nianią nie jest rozwiązaniem, które zyskiwałoby jakąś szczególną popularność. W listopadzie br. opiekunkę "uaktywniło" zaledwie 528 osób. Najwięcej z nich (...)

 • CV - zobacz jak działa magia liczb

  (...) każdego dnia, często na jedno stanowisko. Jak więc sprawić, by z tej sterty dokumentów, wyłowili nasze? Można oczywiście zatrudnić profesjonalistę, który nam je podrasuje czy zlecić (...)

 • GUS o PKB w III kw. 2016 r.

  (...) GUS, w III kwartale bieżącego roku (PKB) wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) zanotował realny wzrost o 0,2% względem II kwartału i był o 2,2% wyższy niż rok (...)

 • Wierzytelności nieściągalne: cudze postanowienie komornika

  (...) Jeden z kontrahentów wnioskodawcy - - zalega z zapłatą za wykonane usługi i dostawę materiałów. Wierzytelności z tego tytułu zostały zaliczone przez spółkę do . Spółka przy tym wie (...)

 • Jednolity plik kontrolny 2017: mikro i małe przedsiębiorstwa

  (...) formie JPK wynika z art. 82 §1b ustawy Ordynacja podatkowa. Osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne, prowadzące księgi podatkowe przy użyciu (...)

 • Tablet myTab 10 III dostępny w Biedronce

  (...) GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o dodatkowe 32 GB. Ekran tabletu ma przekątną 10.1”, a technologia In-Plane Switching (...)

 • FORTINET: w 2017 r. cyberprzestępcy nie odpuszczą

  (...) i naśladujące działania ludzi ataki Nie możemy mieć złudzeń. nie dość, że stają się coraz bardziej wyrafinowane, to jeszcze zyskują coraz większą zdolność do działania "z (...)

 • Biura w Warszawie żegnają się ze Służewcem?

  (...) w dynamicznym tempie, a ich lokalizacją coraz częściej staje się Wola. i na osi prowadzącej do ronda ONZ wznosi się już niemal 0,5 mln metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej. A (...)

 • Smartfon Wiko Ufeel Prime

  (...) ergonomicznym kształcie i zakrzywionym wyświetlaczu 2,5D w metalowej obudowie Unibody. 5-calowy wyświetlacz Full HD ma rozdzielczość 1920 x 1080 px. Czytnik linii papilarnych, który odblokuje (...)

 • Czy warto inwestować w mieszkanie spółdzielcze?

  (...) mieszkalnego to ograniczone prawo rzeczowe, na podstawie którego właściciel jest uprawniony do korzystania i zarządzania daną nieruchomością. Jest to prawo zbywalne, które podlega zarówno (...)

 • Ile kosztuje ubezpieczenie na życie i co wpływa na jego cenę?

  (...) Obliczając składkę, jaką przyjdzie nam płacić za ubezpieczenie na życie, towarzystwa ubezpieczeniowe biorą pod uwagę . Liczy się wiek, styl życia, stan zdrowia, a także wykonywany zawód. (...)

 • Belleville - Bouygues Immobilier tworzy paryski klimat we Wrocławiu

  (...) "piękne miasto") to nie tylko nawiązanie do lokalizacji przy ulicy Pięknej, ale również wskazanie na paryskie inspiracje projektantów. Wyłożone białymi płytkami ściany holu mają (...)

 • EUR/USD - możliwy atak na poniedziałkowy opór, dziś decyzja OPEC

  (...) Szczyt państw OPEC, 00:50 (Japonia) - Produkcja przemysłowa, 01:10 (Nowa Zelandia) - Wystąpienie publiczne szefa RBNZ (Graeme Wheeler), 01:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku, 10:00 (...)

 • S&P500 - pod oporami

  (...) możliwe jest odbicie. Gdyby udała się próba przełamania szczytów z poprzedniego tygodnia to otworzy się droga wzrostów do bariery w okolicy 1830 pkt. W przeciwnym przypadku czeka nas (...)

 • Dziś spotkanie OPEC

  (...) zagranicznym rynku akcji, martwi się o ryzyko walutowe i zwykle zabezpiecza się przed wahaniami kursu. Jeśli w ciągu miesiąca dany rynek urósł, zwiększyła się wartość portfela, ale (...)

 • Usługi transportowe. Co, jak i dokąd przewozimy?

  (...) przez serwis Oferteo.pl wykazała, że 55 proc. zapytań zostało złożonych przez firmy spedycyjne. Pozostałe zapytania ofertowe pochodziły od innym podmiotów. Krajowy czy zagraniczny (...)

 • Dokument - nowelizacja w prawie cywilnym i procedurze cywilnej

  (...) rządowego (druk sejmowy nr 2678), odnosi się wrażenie iż zasadniczym celem projektu, obejmującego zmiany w przepisach normujących postępowanie rozpoznawcze, klauzulowe oraz egzekucyjne, jest (...)

 • Szybka gotówka, czyli co warto wiedzieć o kredycie gotówkowym

  (...) się, nawet szybka gotówka w postaci kredytu gotówkowego wcale nie musi okazać się wielomiesięcznym „kacem” finansowym, czy czynnością którą niechętnie powtórzymy w przyszłości. Co (...)

 • Ford Edge Sport 2.0 TDCI TwinTurbo – przybysz zza Oceanu wylądował

  (...) generacją modelu, ale pierwszą dostępną w sprzedaży dealerskiej w Europie. Auto zostało sprowadzone na nasz rodzimy rynek, podporządkowane europejskim wymaganiom technicznym i w prawie (...)

 • Jet Events - Obsługa targów, organizacja imprez, konferencji, kongresów, bankietów i pikników.

  Czytaj więcej: Targi i wystawy


strony : [ 1 ]
 
30
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4384
CHF 4,1159
USD 4,1721
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.