eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • 7 trendów, które wpływają na outsourcing

  (...) a service" Outsourcing nieustająco wręcz podąża w kierunku modelu XaaS. Skrót ten tłumaczyć można jako „wszystko jako usługa”. Chodzi tu więc o coraz szersze możliwości w zakresie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-10, poznaj opinie o Recaro Krzesełko Young Home czy przeglądaj oferty pracy z miasta sieradz.


 • Od przychodów z prowadzenia bloga zapłacimy wyższy podatek

  (...) Otóż jeszcze nie tak dawno - bo w pierwszym półroczu tego roku, organy podatkowe przyznawały, że bloger w zasadzie może zaliczać do wszelkie wydatki związane z jego prowadzeniem. W związku (...)

 • Ustalanie ceny produktu, czyli pricing i jego zalety

  (...) znaki wielu europejskim przedsiębiorstwom. Szczególnie żmudna była walka o udziały rynkowe oraz presja na obniżkę cen, której głównym celem było zwiększenie sprzedaży. Czy te wydarzenia (...)

 • Posiłki w szpitalach jak na Facebooku? Znamy wyniki kontroli IH

  (...) przeprowadził kontrole w 284 szpitalach, które własnoręcznie przygotowują posiłki dla pacjentów. Równocześnie swoje badania prowadziła , która na zlecenie UOKiK przyjrzała się, jakie (...)

 • UOKiK wydał zgodę na 4 przejęcia

  (...) utworzenia przez Echo Investment oraz Echo Polska Properties wspólnego przedsiębiorstwa. Zadaniem nowo utworzonego podmiotu będzie budowa oraz zarządzanie powstającą w Warszawie galerią (...)

 • Monitoring mediów: cytowania X 2016

  (...) dzienników ogólnopolskich najczęściej cytowana w październiku była Gazeta Wyborcza (234), a to za sprawą opublikowanego tam artykułu "Powstanie koncern prasowy PiS? »Padły słowa, że (...)

 • Abonament RTV 2017: sprawdź ile zapłacisz

  (...) 2017? W roku 2017 za posiadanie samego radioodbiornika zapłacimy za jeden miesiąc 7,00 zł, przy czym za wpłaty za dłuższy okres przysługuje już zniżka - i tak, jeśli zdecydujemy się (...)

 • Zakup mieszkania w Anglii jest celem mieszkaniowym w PIT

  (...) Wnioskodawczyni stała się współwłaścicielem działki wskutek po dziadku zmarłym 2 marca 2011 r. Swój udział we współwłasności sprzedała 29 października 2015 r. Uzyskane z tego tytułu (...)

 • 6,6 tys. zł to kwota wolna od podatku na 2017 rok

  (...) zapowiedzi z ubiegłego tygodnia. Wczoraj poznaliśmy konstrukcję przepisów zmieniających kwotę wolną od podatku. Uchwała Senatu RP w tym zakresie była głosowana już po północy i (...)

 • Notebook ASUS ZenBook 3

  (...) typu unibody wykonaną ze stopu aluminium, który stosowany jest w przemyśle lotniczym, ze smukłymi brzegami, złotym logiem ASUS i złotą lamówką. Jest koloru ciemnogranatowego Royal Blue i ma (...)

 • B+R w Polsce. Czy to w ogóle działa?

  (...) wstępie, to projekt zrealizowany przez Kantar Millward Brown dla Ayming Polska. Jego celem było podsumowanie 11 miesięcy obowiązywania ulgi B+R. Ankieterzy zebrali dane na temat działalności (...)

 • Polowanie na prezenty pod choinkę rozpoczęte. Jak to robią Polacy?

  (...) ugania się za okazjami cenowymi przy zakupie elektroniki. 52% szuka promocyjnych cen na kosmetyki, a 51% - tańszych artykułów spożywczych. Prezenty pod choinkę nie muszą rujnować kieszeni (...)

 • Tanie OC dla niewielu. Pretensje można mieć do siebie?

  (...) Polsce” dowodzi, że niemal 2/3 udziału w polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych należy do PZU, Warty oraz Ergo Hestii. Te towarzystwa uchodzą za “prestiżowe”, a więc proponowane przez (...)

 • Kredyty mikroprzedsiębiorcy okiem BIK

  (...) odnośnie historii kredytowej 785,5 tys. firm i innych podmiotów. Zdecydowana większość z nich (590 tys.) posiada czynne kredyty. Z kolei z zestawienia rejestru BIK z bazą danych CEiDG wynika (...)

 • EUR/USD - możliwy kolejny dołek, odbicie na ropie

  (...) - Sprzedaż detaliczna, 02:00 (Kanada) - Wystąpienie publiczne szefa BoC (Stephen Poloz), 14:00 (Niemcy) - Inflacja konsumencka, 14:30 (USA) - PKB (annualizowany), rew. III kw. (prognoza 3% (...)

 • Powstaje Centaurus, najwyższy budynek na Warmii i Mazurach

  (...) Kapuścik - współautor biurowca Kolmexu w Warszawie oraz autor Sea Towers w Gdyni - jednej z najwyższych inwestycji mieszkaniowej w Polsce. Centaurus także będzie wyróżniał się pokaźną (...)

 • Osiedle Róż w Piasecznie finiszuje

  (...) pokazuje, że szczególnym zainteresowaniem Polaków cieszą się mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami. Osiedle Róż ma być odpowiedzią na życzenia kupujących. Z planów dewelopera (...)

 • Popyt na dolara odzyska siły?

  (...) podłoża makro dla USD, ale zdaje się, że niemal wszyscy, którzy mieli wskoczyć do pociągu, już to zrobili i mało kto został, by pchać wagoniki. Z drugiej strony, nawet jeśli znajdują (...)

 • S&P500 - walka o wsparcie w rejonie 2200 pkt.

  (...) możliwa jest dalsza realizacja zysków. Wsparcie znajduje się w okolicy 1760 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 00:50 (Japonia) - Sprzedaż detaliczna, 02:00 (Kanada) - Wystąpienie publiczne (...)

 • Smartfon Philips S326 z pilotem na podczerwień w Plus

  (...) smukłej obudowie z wyprofilowanymi rogami, wykonany z miłego w dotyku, solidnego tworzywa z 5-calowym ekranem HD IPS. Wyposażony został w nadajnik podczerwieni i specjalną aplikację, dzięki (...)

 • Fiat Doblo 1.4 16v Autonomy idealny dla niepełnosprawnych

  (...) Fiata z programu Autonomy mogą różnić się od aut konwencjonalnych jedynie wtedy, kiedy wymaga tego dostosowanie do konkretnych potrzeb zamawiającego. W przypadku testowanego przez nas Doblo (...)

 • Czy oskarżony przedsiębiorca może zachować anonimowość?

  (...) właśnie „publiczny wyrok” i związana z nim stygmatyzacja mogą być dużo bardziej dotkliwe niż faktyczne zakończenie postępowania sądowego. Jeśli dodatkowo oskarżony prowadzi (...)

 • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie - Oferta produkcyjno-handlowa wyrobów mleczarskich.

  Czytaj więcej: Nabiał


strony : [ 1 ]
 
29
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4328
CHF 4,1235
USD 4,1827
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.