eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Rynek pracy: kto śpi spokojnie?

  (...) spokojnie Najnowsze badanie PageGroup wskazuje, że poprawa nastrojów dostrzegalna jest większości krajów Starego Kontynentu. W przypadku Polski pozostała prawie niezmieniona (spadek o 1 p.p.). (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura metoda kasowa, poznaj opinie o Philips HD 2383 czy przeglądaj oferty pracy z miasta libiąż.


 • Smartfon HOMTOM HT20 dla aktywnych

  (...) i waży 190 gramów. Jego tył wykonano z poliwęglanu, natomiast boki i ramkę otaczającą ekran z wysokiej jakości metalu. Ekran o przekątnej 4,7” pokryto szkłem Gorilla Glass 3. Model HT20 (...)

 • Tylko co 2 urządzenie mobilne jest bezpieczne

  (...) Kaspersky Lab miała na celu wsparcie kampanii Europolu dotyczącej podnoszenia świadomości odnośnie szkodliwego oprogramowania na urządzenia mobilne, a zorganizowanej przy okazji Europejskiego (...)

 • Czy Polacy płacą podatek od wynajmu?

  (...) do legalności … Ciekawe informacje o osobach rozliczających czynsze, można znaleźć w rocznych zestawieniach Ministerstwa Finansów. Wspomniany resort podaje m.in. łączną kwotę przychodów (...)

 • Samochodem po Europie: mandaty, winiety, ceny paliw

  (...) przede wszystkim swoboda, jaką daje ten sposób podróżowania. Chętnie wsiadamy do auta, uniezależniając się od rozkładu autobusów, czy narzuconych z góry tras. Samochodem jeździmy przede (...)

 • Handel światowy: wyniki rozczarowują

  (...) „W latach 2014-2016 poziom wymiany towarów i usług na świecie zmalał o 3129 mld dolarów – czyli o kwotę niemal równą PKB Niemiec,” mówi Ludovic Subran, główny ekonomista Euler (...)

 • Młody Żoliborz: ostatnie 25 mieszkań

  (...) osiedla Młody Żoliborz cenią sobie szczególnie lokalizację inwestycji, która gwarantuje dobre połączenie z pozostałymi rejonami stolicy. Nie bez znaczenia jest również dogodny dostęp do (...)

 • Co to jest faktoring? Polskie firmy wiedzą mniej niż deklarują

  (...) przedsiębiorcy zdają się posiadać dość sporą wiedzę na jego temat. Badanie, które Keralla Research przeprowadził na zlecenie NFG (eFaktoring.pl) wskazuje, że znajomość tego zagadnienia (...)

 • Podatek PCC od zagranicznej pożyczki gdy import usług?

  (...) Spółka zamierza zaciągać pożyczki od osoby prawnej z Wielkiej Brytanii (dalej MF). Z tego tytułu spółka będzie płacić odsetki. MF jest przy tym firmą wyspecjalizowaną w udzielaniu (...)

 • Koszty podatkowe gdy zapłata gotówką: co jest transakcją?

  (...) życie, a już budzą sporo kontrowersji. Rządzący bowiem po raz kolejny pokazali, że skupili się tylko na łataniu dziury budżetowej i uszczelnianiu systemu podatkowego, pomijając całościowe (...)

 • Ochrona danych w firmie. Masz na nią wpływ

  (...) na dyskach komputerów firmowych - gromadzenie ich w jednym miejscu gwarantuje szybki dostęp każdemu, w tym również osobom nieupoważnionym. Dane osobowe i strategie rozwoju to główne cele (...)

 • Sektor MŚP tnie koszty. Nadchodzą gorsze czasy?

  (...) podobnie jak w minionym roku. Niemal połowa badanych (45% względem 49% jesienią 2015) deklaruje, że ich sytuacja finansowa jest co najmniej dobra. Przeciwnego zdania jest 12 proc. ankietowanych (...)

 • Suzuki Baleno 1.2 DualJet Elegance - reaktywacja

  (...) przeczy aktualnym trendom. Niemal wszystkie marki tworzą jeden nurt stylistyczny, na którego podstawie powstają wszystkie nowe modele aktualnej gamy. U (tych) Japończyków tego nie znajdziemy (...)

 • Awersja do dolara

  (...) szóstą kolejną sesję z rzędu i naruszał nawet 2100 punktów. Indeks VIX podniósł się wyraźnie, ale nie zbliżył się nawet do swojej historycznej średniej. Pokazuje to, że jest pole do (...)

 • D. Trump zyskuje, słaby dolar, wzrosty na złocie, spadki na ropie

  (...) - Nowe domy oddane do użytku, 09:00 (Polska) - Indeks PMI dla przemysłu (prognoza 52,9, poprzednio 52,2), 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI dla (...)

 • S&P500 - naruszone kluczowe wsparcie na poziomie 2100 pkt.

  (...) w USA przełoży się na spadki na naszym rynku. Wsparcie jest w rejonie 1750-1770 pkt. Kluczowa będzie skala przeceny i struktura spadków. Ogromnym czynnikiem ryzyka jest wynik wyborów (...)

 • Monitor iiyama XU2492HSU-B1

  (...) to cechy, dzięki którym nowa iiyama powinna sprawdzić się zarówno w środowisku domowym, jak i profesjonalnym - zwłaszcza w zastosowaniach wymagających łączenia ekranów. Stawiając dwa (...)

 • Przebudowa na zgłoszenie: jakie formalności?

  (...) prawie budowalnym definicja przebudowy określa ją jako wszelkie roboty budowlane, po przeprowadzeniu których dochodzi do zmiany parametrów użytkowych lub technicznych istniejącego obiektu (...)

 • Jak sprawdzić, czy szef opłaca składki ZUS?

  (...) dowiemy się, wprawdzie, czy firma płaci konkretnie nasze składki, ale uzyskamy informację, czy jesteśmy zgłoszeni do ubezpieczenia, od jakiej kwoty i czy nasz pracodawca regularnie przekazuje (...)

 • Fatix - Tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe z większości popularnych języków. O firmie, oferta, cennik, regulamin świadczenia usług, kontakt. Końskie.

  Czytaj więcej: Wielojęzyczne


strony : [ 1 ]
 
2
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3169
CHF 4,0066
USD 3,8954
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.