eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Przeciętne wynagrodzenie X 2016

  (...) wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia jest m.in. podstawą wyliczania kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o przesłuchanie świadków testamentu ustnego, poznaj opinie o Roysol Euroclic AC3 84 Kasztan czy przeglądaj oferty pracy z miasta włoszczowa.


 • Kursy walut 14-18.11.2016

  (...) trwałe z USA, minutki FOMC, Ifo, PMI, brytyjski budżet W USA czwartek jest dniem wolnym (Święto Dziękczynienia), a w piątek sesja na Wall Street będzie skrócona. W efekcie dane tradycyjnie (...)

 • Druga linia metra rozgrzewa social media

  (...) się w maju 2016 roku w kierunku wschodnim z Dworca Wileńskiego. Internauci uaktywnili się na przełomie września i października. To wtedy Wojewoda Mazowiecki podpisał ostatnie dwa pozwolenia (...)

 • Nowe Ogrody na Jeżycach: powstanie IV etap

  (...) osiedla dobiegła już końca. Jej rezultatem jest 158 mieszkań oraz 8 lokali użytkowych. Obecnie trwają prace przy III fazie budowy, która dostarczy na poznański rynek kolejne 116 nowych M (...)

 • Ulgi dla firm. Ministerstwo Rozwoju prezentuje Konstytucję Biznesu

  (...) być projekt ustawy Prawo przedsiębiorców, które ma zastąpić ustawę o swobodzie działalności gospodarczej z 2004 roku. Projekt nowej ustawy zakłada domniemanie uczciwości przedsiębiorcy (...)

 • Kwartalne rozliczenie VAT tylko dla małych podatników

  (...) deklaracje muszą składać podatnicy, którzy wybrali . Pozostali mają w tym zakresie wybór. I tak podatnicy inni, aniżeli określeni wyżej, również mogą składać deklaracje podatkowe za (...)

 • Wynajem za 1 zł i amortyzacja środka trwałego

  (...) Wnioskodawca produkuje opakowania dla przemysłu mięsnego - m.in. siatkę wędliniarską. Swoim stałym odbiorcom, którzy zamawiają co najmniej określoną ilość takiej siatki, w ramach (...)

 • Dyrektorzy finansowi: prognozy III kw. 2016 r.

  (...) prognoz na temat polskiej gospodarki. Dobitnym na to dowodem są . Ich przewidywania odnośnie PKB w latach 2013-2015 sprawdziły się doskonale. Na bieżący rok CFO prognozują wzrost na poziomie 3 (...)

 • Potrącenia z wynagrodzenia na podstawie wyroku sądu karnego

  (...) pracę jest karą ograniczenia wolności, uregulowaną w przepisach prawa karnego. Zgodnie z treścią art. 34 § 1a pkt 4 Kodeksu Karnego można orzec potrącenie od 10% do 25% wynagrodzenia za (...)

 • Dlaczego opony zimowe są lepsze niż całoroczne?

  (...) średnia dobowa temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Tylko właściwie wybrane ogumienie jest w stanie zapewnić kierowcy bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie do nagłych zmian (...)

 • Droga wewnętrzna: kto zadecyduje o jej nazwie?

  (...) publicznych z drogi publicznej może korzystać każdy, zgodnie z jej przeznaczeniem oraz z ograniczeniami (z wyjątkami określonymi we wspomnianej ustawie lub innych przepisach szczególnych) (...)

 • Najdroższe ulice handlowe świata 2016

  (...) temat wysokości czynszów na 462 najdroższych ulicach naszego globu. Bieżąca, 28. już edycja raportu zawiera także zestawienie 71 najdroższych ulic, po jednej z każdego kraju. Zwycięzcą (...)

 • Dane osobowe, czyli właściwie które?

  (...) rzecz ujmując - zbiór informacji pozwalający zidentyfikować daną osobę. Warto jednak podkreślić, że nie jest to stały zestaw - wszystko zależy bowiem od podmiotu. Definicję danych (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking X 2016

  (...) OC/AC to już dwudziesta druga taka analiza od początku minionego roku. I tym razem porównywarka Ubea.pl wzięła pod lupę pokaźną, bo sięgającą niemal 200 tys., liczbę indywidualnych (...)

 • Kredyt konsumpcyjny. W 2017 będziemy zaciągać na potęgę?

  (...) że z zamiarem zaciągnięcia kredytu konsumpcyjnego w nadchodzącym roku nosi się prawie co 7 Polak (15 proc.). To pokaźny wzrost względem zeszłorocznych deklaracji, kiedy to odsetek (...)

 • EUR/USD - dołki z 2015-2016 coraz bliżej, spadki na ropie

  (...) - Inflacja producencka, 09:30 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne szefa ECB (Mario Draghi), 11:30 (Niemcy) - Wystąpienie publiczne szefa Bundesbanku (Jens Weidmann), 11:30 (USA) - Wystąpienie (...)

 • Peugeot 3008 w nowym wcieleniu

  (...) byłem zwolennikiem poprzedniej generacji tego modelu. Pod względem stylistycznym budziła we mnie mieszane uczucia. Po prostu. Nowe wcielenie to jednak zupełnie inna bajka. Świetne proporcje (...)

 • S&P500 - w strefie silnego oporu

  (...) przyniósł przełamanie ważnego wsparcia w rejonie 1740 pkt. Kolejne ważne wsparcie jest w okolicy 1710 pkt. Po obronie wsparcia możliwe są wzrosty. Przełamanie oporu w rejonie 1740 pkt (...)

 • Projekt budowlany w procesie inwestycyjnym. Część druga

  (...) inwestor spełnia przewidziane przez ustawodawcę warunki, by mógł budować bez uzyskania , a w oparciu jedynie o , zobligowany jest do złożenia odpowiedniego wniosku zgłoszeniowego wraz z (...)

 • S&P500 blisko rekordowych szczytów

  (...) sił na rynku dolara. We wczorajszym wystąpieniu przed Kongresem szefowa Fed utrzymała retorykę, że stopniowe zacieśnianie jest najlepszym wyjściem i nie można z nim „czekać zbyt długo”, (...)

 • Dodatek mieszkaniowy potrzebuje reformy

  (...) otrzymać około 200 zł/m-c Dodatki mieszkaniowe wprowadzono w 1994 r. Ten instrument polityki socjalnej pomaga osobom, które ze względu na niski dochód mogą mieć problem z pokryciem kosztów (...)

 • Czarny Piątek, czyli...odliczanie do cyberataków

  (...) na okazje. Ręce na myśl o wzroście słupków zaciera także handel. Niestety robią to również cyberprzestępcy, dla których przedświąteczny szał zakupowy to okres żniw. Dowodem na to są (...)

 • Krystyna Kwiecień - Oferta sprzedaży wierzby energetycznej, opis wymagań klimatyczno-glebowych, uprawa i znaczenie gospodarcze.

  Czytaj więcej: Biomasa


strony : [ 1 ]
 
18
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4484
CHF 4,1578
USD 4,1968
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.