eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ulga internetowa w rozliczeniu PIT za 2016 r.

  (...) stosunkowo skromne przepisy regulujące ulgę internetową. Regulacje ustawowe mówią, że podstawę opodatkowania obniża się m.in. o wydatki ponoszone przez podatnika z tytułu użytkowania sieci (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WL, poznaj opinie o La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ krem do twarzy bezzapachowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta bolesławiec.


 • PIT-y 2016: ustalamy koszty uzyskania przychodu

  (...) ryczałtowe bądź tylko za przejazdy Najszersza grupa podatników uzyskuje przychody z pracy (stosunek służbowy, stosunek pracy, praca nakładcza oraz spółdzielczy stosunek pracy). Ustawodawca (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 45/2016

  (...) KE mniej obniżyła prognozę dynamiki wzrostu polskiego PKB w 2016 r. do 3,1 proc. (z 3,7 proc.) oraz w 2017 r. do 3,4 proc. (z 3,6 proc.). Jako przyczynę słabszej dynamiki w polskiej gospodarce (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 45/2016

  (...) Brytyjski rząd przyjął plan realizacji przedsięwzięć związanych z Brexit-em. Ostatnio komplikację w realizacji tego planu wprowadził wyrok Wysokiego Trybunału, wg którego rząd powinien (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 45/2016

  (...) Stanów Zjednoczonych. Czemu nie? W pierwszych materiałach komentarzowych dominowało niedowierzanie i zaskoczenie. Wcześniej wygraną H. Clinton uważano za nieomal pewną. Teraz trwają (...)

 • Rodzina 500 plus i odpowiedzialność za finanse. Co mówią Polacy?

  (...) barometru społecznego „Hedoniści i oszczędni” - badania realizowanego przez IRCenter dla Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Europa. Poprzednia jego fala wskazała m.in., że Polacy nie (...)

 • Wirus na telefonie. 12 lat historii

  (...) zidentyfikowany w 2004 roku robak czyhający na użytkowników systemu Symbian, w który wyposażano wówczas . Biorąc jednak pod uwagę szkody, jakie może wyrządzić współczesny , szkodliwość (...)

 • Urlop macierzyński i rodzicielski w pigułce

  (...) szereg dodatkowych uprawnień związanych z rodzicielstwem chodzi tu m.in. o zakaz zatrudniania ciężarnej w godzinach nadliczbowych i w porze nocnej, czy niemożność wypowiedzenia i rozwiązania (...)

 • Łódź polskim zwycięzcą Best Value City Index

  (...) tworzony corocznie ranking 100 europejskich miast, które warto odwiedzić ze względu na dobrze przygotowaną oraz atrakcyjne ceny. Podstawą oceny są koszty noclegu. W rezultacie na najwyższe (...)

 • Bodex, Bogusław Klepacki - Producent biżuterii srebrnej z kamieniami naturalnymi. Informacje o firmie, galeria wyrobów, sklep on-line i dane kontaktowe. Sokółka.

  Czytaj więcej: Jubilerstwo


strony : [ 1 ]
 
13
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3424
CHF 4,0351
USD 3,9856
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.