eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Przelewy Elixir w X 2016 r.

  (...) Elixir 146,4 mln transakcji, których wartość zdołała sięgnąć 379,9 mld zł. To bardzo dobry wynik, lepszy od tego, który odnotowano w analogicznym okresie minionego roku (odpowiednio 142,4 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-2, poznaj opinie o Kato Labs Jeliton czy przeglądaj oferty pracy z miasta łobez.


 • Inflacja zje zysk z obligacji, ale nie ze wszystkich

  (...) korporacyjnych przede wszystkim należy uwzględnić różnice poziomu ryzyka, jakie wiąże się z tymi dwoma rodzajami papierów dłużnych. Obowiązuje tu żelazna zasada, zgodnie z którą (...)

 • Jaki formularz rozliczenia podatkowego PIT za 2016 r.?

  (...) resortu finansów wynika, że rozliczenia będą dokonywane na formularzach oznaczonych tymi samymi symbolami. Wzorem lat wcześniejszych jednakże w większości przypadków zmienią się jednak (...)

 • Budowa domu na cudzym gruncie poza ulgą mieszkaniową

  (...) podatnicy zamierzający skorzystać z przy sprzedaży nieruchomości dokładnie wypełnili wszystkie warunki. Oczywiście, chodzi o pieniądze z podatków, ale trudno czasem nie odnieść wrażenia, (...)

 • Przekazanie majątku spółki bez podatku od darowizny

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem , który otrzyma w przyszłości w drodze darowizny ogół praw i obowiązków (dalej OPiO) od innego wspólnika tej spółki. zostanie tutaj zawarta w formie aktu (...)

 • Jaka jest rada nadzorcza spółki z GPW?

  (...) umieszczone na stronach korporacyjnych 235 spółek publicznych. Pozwoliły one stwierdzić, że typowa podmiotu notowanego na GPW składa się z pięciu członków, z których czterech jest (...)

 • Monitor AOC AGON AG352QCX

  (...) kąty widzenia, 100% pokrycie gamutu sRGB oraz głęboką czerń. Monitor wyposażono w technologię Adaptive Sync, która zapobiega rozrywaniu obrazu. Obraz jest odświeżany na poziomie 200 Hz (...)

 • Polscy przedsiębiorcy i ich problemy. Nad czym ubolewa biznes?

  (...) że rządzący powinni zająć się . Chodzi tu nawet nie o zmniejszenie podatków, ale ich uproszczenie i ujednolicenie. Problematyczna okazuje się też wysokość pozapłacowych kosztów (...)

 • Debiut 71MEDIA SA na NewConnect

  (...) rozpoczął działalność w 2009 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza „71Media Przemysław Czak” oraz utworzony został internetowy sklep www.czytio.pl za pośrednictwem którego (...)

 • Obrót bezgotówkowy? Przedsiębiorcy wolą gotówkę

  (...) Potwierdzeniem intensywnego rozwoju obrotu bezgotówkowego w naszym kraju mogą być chociażby statystyki prowadzone przez Ministerstwo Rozwoju. Dane udostępniane przez ten resort wskazują, że (...)

 • Obniżenie wieku emerytalnego uderza w kobiety

  (...) Sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny pozytywnie zaopiniowała planowane . Wiele wskazuje więc na to, że już niedługo ponownie kobiety będą mogły przechodzić na emeryturę w wieku 60 (...)

 • Mieszkanie komunalne droższe o 75%

  (...) 80% droższe od spółdzielczego Dokładne informacje o średnim poziomie czynszu dla różnych rodzajów mieszkań, możemy znaleźć w zestawieniach, które co dwa lata publikuje Główny Urząd (...)

 • Plus: Bezpieczny Dom i Bezpieczna Firma

  (...) z firmą Locon. Co ważne, nie ma konieczności montażu okablowania. Nowe usługi są dostępne przez aplikację mobilną instalowaną na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS oraz na (...)

 • 5 pytań o przygotowania do świąt. Gdzie szukać oszczędności?

  (...) chwilę Ostatnie badania firmy Deloitte potwierdzają, że z zakupami świątecznymi mamy zwyczaj zwlekać do ostatniej chwili. Aż 3/4 Polaków zabiera się do tego dopiero w grudniu. Tak wysoki (...)

 • Wybory w USA impulsem dla dolara

  (...) Wybory prezydenckie, 03:40 (Chiny) - Handel zagraniczny, 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa, 10:30 (Wlk. Brytania) - Wyniki produkcji przemysłowej, 14:15 (Kanada) - Rozpoczęte budowy domów (...)

 • Dziś wybory w USA

  (...) nie powinniśmy mieć większych ruchów. Jutro pojawi się silny impuls gdy już znany będzie wynik wyborów w USA (wykres 1). Dziś w kalendarzu: USA - Wybory prezydenckie, 03:40 (Chiny) (...)

 • Ewolucja złośliwego oprogramowania III kw. 2016

  (...) ciągle pozostaje w ścisłej czołówce najbardziej lubianych przez nich aktywności. Nie ma w tym jednak nic zaskakującego - przygotowanie tego rodzaju ataku nie generuje wysokich kosztów, a (...)

 • Prezydent czy Kongres? Podzielona władza supermocarstwa

  (...) Republikańskiej, jak Partii Demokratycznej, amerykańskie wybory prezydenckie i parlamentarne będą mieć skutki gospodarcze i związane z nimi skutki polityczne dla świata, w tym Europy z Polską (...)

 • Wygrana Clinton umocni dolara

  (...) jasne w środku nocy (gdy napłyną exit polls z pięciu (na dziesięć) swing states. Łącznie gwarantują one 79 głosów elektorskich, w tym Floryda odpowiada za 29 głosów. Zdobycie połowy z (...)

 • Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM – powrót do korzeni SUV-ów

  (...) się 6 lat temu, a po 3 latach przeszła niewielki facelifting, który zaowocował obecną bryłą auta. Od samego początku Duster wywołał niemałe zamieszanie na rynku ze względu na estetycznie (...)

 • Kiedy plan miejscowy zostanie unieważniony?

  (...) 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym istotne naruszenie trybu i zasad sporządzania studium lub , a także naruszenie właściwości organów w tym zakresie, sprawiają, że (...)

 • Hafen - Dystrybutor maszyn i urządzeń do obróbki metalu i drewna. Informacje o firmie, oferta handlowa, opisy produktów, porady. Siedlce.

  Czytaj więcej: Obrabiarki


strony : [ 1 ]
 
8
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3285
CHF 4,0159
USD 3,9169
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.