eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 47/2016

  (...) węgiel był dla polskiej gospodarki "czarnym złotem". Teraz jest problemem i kolejny już rząd zajmuje się jego rozwiązaniem. Czy mu się uda? W ostatnich tygodniach obserwowany jest wzrost cen (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1, poznaj opinie o Garnier Fructis Sprężyste Loki odżywka wzmacniająca czy przeglądaj oferty pracy z miasta głowno.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 47/2016

  (...) Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) poinformowała, że wzrost gospodarczy w państwach należących do OECD przyspieszył w III kw. do 0,6 proc. kw/kw (z 0,3 proc. w II kw. kw/kw oraz do 1,7 (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 47/2016

  (...) on wzrost gospodarczy regionu Europy i Azji Centralnej w 2016 roku na poziomie 1,6 proc., w 2017 roku 1,5 proc., a w 2018 w wysokości 1,8 proc. Oznacza to, że ta prognoza jest niższa na 2016 r. o (...)

 • Wydatki spółki na zarząd a koszty uzyskania przychodów

  (...) 1 Kodeksu spółek handlowych, jest organem, który prowadzi sprawy spółki i reprezentuje spółkę. Oznacza to, że zarząd prowadzi sprawy spółki we wszystkich obszarach niezastrzeżonych (...)

 • Seat Alhambra FR Line - rodzynek wśród MPV

  (...) na każdym skrzyżowaniu lub parkingu ukrywającego się gościa z aparatem. To jednak drobiazg i tylko ciekawostka, ponieważ nikt w Polsce nie kupił jeszcze tak skonfigurowanej odmiany Alhambry (...)

 • Nowoczesny budynek biurowy: jakie udogodnienia?

  (...) i zarządzania portfolio budynków Skanska Property Poland Na polskim rynku jesteśmy prekursorem, jeśli chodzi o tak zwane zielone innowacje. W Atrium 2 do dyspozycji wszystkich pracowników w (...)

 • Firmy rodzinne w Polsce i Europie 2016

  (...) w dobrych nastrojach W najnowszym badaniu aż 56% polskich z optymizmem mówi o swojej kondycji finansowej. To znaczący, bo 9-procentowy wzrost względem poprzedniej edycji badania. Jednocześnie (...)

 • OFE czy ZUS? Liczy się raczej samodzielne oszczędzanie

  (...) Sposobów oszczędzania na emeryturę jest wiele. Decydując się wyłącznie na Otwarty Fundusz Emerytalny powinniśmy jednak zdawać sobie z jego ograniczeń. Przede wszystkim chodzi tu o ustawowo (...)

 • Perfekt - Sprzątanie mieszkań, rezydencji, apartamentów i pomieszczeń biurowych. Zawiercie.

  Czytaj więcej: Utrzymywanie czystości


strony : [ 1 ]
 
26
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4106
CHF 4,1073
USD 4,1628
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.