eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 44/2016

  (...) Mimo dużych wątpliwości a także sporów w gronie polskiego rządu, poparliśmy podpisanie układu handlowego między UE i Kanadą. Został on podpisany mimo oporów w Belgii, która ostatecznie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa użyczenia, poznaj opinie o Patio Kredki ołówkowe 6 kol. Colorino czy przeglądaj oferty pracy z miasta koło.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 44/2016

  (...) długo będzie zmorą UE. Niemcy ostrzegają Wielką Brytanię przed opóźnianiem rozmów w sprawie Brexitu. Brytyjski rząd twierdzi, że dotąd twierdził, że ma harmonogram uruchomienia (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 44/2016

  (...) klimatyczne. Zawarte w Paryżu porozumienie ma pomóc utrzymać wzrost globalnych temperatur poniżej 2 stopni Celsjusza w porównaniu z epoką przedindustrialną.Układ CETA podpisany. Pokonane (...)

 • W co inwestować? Raczej nie w samochody klasyczne

  (...) dla inwestorów. Gdyby posiadane portfele spieniężyli oni na początku jedenastego miesiąca, ich roczne byłyby przeważnie gorsze niż na początku października. Wciąż jednak najnowsze dane (...)

 • 12 sposobów na to, aby atmosfera w pracy stała się nieznośna

  (...) w pracy? Oczywiście – wewnątrz. Zależy ona bowiem nie tylko od systemu działania firmy, ale także od samych pracowników. Przedstawiam 12 zachowań, które negatywnie wpływają na atmosferę (...)

 • Najpopularniejsze samochody używane III kw. 2016. Niemcy rządzą

  (...) Odry Ostatnie wyniki nie różnią się diametralnie od uzyskanych przed rokiem. Podobnie jak w III kwartale 2015 roku liderem używanych osobówek okazało się Audi A4, które wyprzedza (...)

 • Rok 2017 - sprawdzian dla VR

  (...) zakładają, że w bieżącym roku liczba sprzedanych na świecie sięgnie 2,5 miliona sztuk. Wartość rynku wirtualnej rzeczywistości ma z kolei osiągnąć miliard dolarów. Szczególnego (...)

 • Futura Leasing S.A. - Na uwagę zasługuje oferta Futura Bonus: masz wypadek - nie płacisz rat leasingowych.

  Czytaj więcej: Leasing


strony : [ 1 ]
 
6
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3133
CHF 3,9888
USD 3,8862
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.