eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kupujesz prezenty dla dzieci? Sprawdź ceny w internecie

  (...) w jej asortymencie produktów wybrała po dwadzieścia najpopularniejszych z różnych kategorii i porównała ich ceny z ofertą wiodącej sieci sklepów z zabawkami. Według analizy idealo, nawet (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WPS-01, poznaj opinie o LG KC910 Renoir czy przeglądaj oferty pracy z miasta olsztyn.


 • Czytniki e-book: inkBOOK Classic 2 i inkBOOK Prime

  (...) i wymiary 159x114 mm oraz 9 mm grubości. Z tyłu obudowy umieszczony został wyłącznik, który minimalizuje ryzyko przypadkowego wygaszenia czytników, zaś powłoka soft touch zwiększa komfort (...)

 • Miasto Wola: ruszyła sprzedaż V etapu

  (...) powstający na warszawskich Odolanach. Projekt inwestycji powstał w pracowni 4AM Architekci. Na zlokalizowanej przy ulicy Jana Kazimierza działce docelowo powstanie około 820 mieszkań (...)

 • Samochód bez kierowcy, ale z cyberprzestępcą na ogonie

  (...) wzrośnie liczba podzespołów elektronicznych, a bezpieczną jazdę umożliwią czujniki, radary, GPS, a także różne elementy sztucznej inteligencji. być może zostanie nawet pozbawiony łatwo (...)

 • Windykacja należności z majątku członka zarządu

  (...) i do jakiej wysokości? Windykacja należności przysługującej wierzycielowi od spółki jest możliwa wobec całego majątku członka zarządu, aż do zaspokojenia wierzytelności w pełnej (...)

 • Renault Clio GT-Line 1.5 dCi 110 KM FL - lepszy, żwawszy i bardzo oszczędny

  (...) tym, czym jeździsz", ale czy tania, podstawowa wersja auta z czarnymi klamkami może świadczyć o mało bogatym wnętrzu właściciela (lub portfela)? Śmieję się oczywiście, bo wiem jak to jest (...)

 • Handel zagraniczny I-IX 2016

  (...) Urząd Statystyczny wynika, że eksport wyrażony w dolarach USD odnotował w analizowanym okresie wzrost na poziomie 0,9% i sięgnął 150441,3 mln USD. Odwrotnie zachował się import - w jego (...)

 • Odliczenie od podatku składki na ubezpieczenie zdrowotne w PIT 2016

  (...) oraz współpraca przy prowadzeniu takiej działalności, różnego rodzaju stypendia, renty, emerytury, zasiłki itd. - to tytuły, które są objęte składką na ubezpieczenie zdrowotne. Składkę (...)

 • Otrzymany rabat a podatek dochodowy i księgi (rachunkowe)

  (...) otrzymaniem rabatu dokonuje się na bieżąco, a nie wstecz. Do niedawna trzeba było wracać z dokumentującą rabat do momentu pierwotnego zakupu, co nierzadko oznaczało korektę zeznań (...)

 • Praca za granicą: zmiana rezydencji podatkowej

  (...) Wnioskodawca, obywatel Polski, pracował w Polsce od stycznia do czerwca 2016 r. w polskiej firmie. Następnie 25 sierpnia 2016 r. przeprowadził się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie (...)

 • Sektor MŚP: ocena III kw. 2016 i prognoza IV kw. 2016

  (...) MŚP pozostało zaledwie wspomnienie. Potężny spadek notowań wskaźnika KERNA to następstwo pikujących ocen kondycji krajowej gospodarki w III kwartale br. oraz pokaźnego obniżenia (...)

 • ARTIFEX MUNDI SA debiutuje na GPW

  (...) kiedy to 10 osobowy zespół rozpoczął prace nad pierwszą realizowaną na zlecenie grą Ernest Colt Western Shooter. Największym dotychczasowym osiągnięciem spółki była premiera pierwszej (...)

 • EUR/USD - na oporze (1.0710 USD), konsolidacja na ropie

  (...) Brytania) - Wyniki sprzedaży detalicznej, 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja konsumencka, 13:30 (Strefa Euro) - Protokół z posiedzenia ECB, 14:00 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z Nowego Jorku (William (...)

 • Czy ubezpieczenie na życie jest w ogóle potrzebne?

  (...) których Polacy się nie ubezpieczają jest wiele. Podstawowym elementem jest brak świadomości – na szczęście zmienia się to z roku na rok. Polski system edukacji nie wskazuje jakie (...)

 • S&P500 - nadal w konsolidacji

  (...) możliwe jest dokończenie lokalnej korekty. Wsparcie jest w rejonie 1740 pkt. Po obronie wsparcia możliwe są wzrosty. Przełamanie szczytu z października (1830 pkt.) otworzy drogę na sierpniowe (...)

 • Dolar przed kluczową przeszkodą

  (...) makro w USA w dalszym ciągu przemawia za podwyżką stopy Fed w grudniu. Dane z rynku pracy wskazują na kontynuowany przyrost zatrudnienia, inflacja odbija, a wtorkowe dane o sprzedaży detalicznej (...)

 • Wybory w USA. Jak reagowały social media?

  (...) gorący okres, a więc 8 i 9 listopada, czyli dzień samych wyborów oraz dzień ogłoszenia wyników. Analitycy przyjrzeli się wpisom, w których pojawiały się nazwiska kandydatów. W pierwszym (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce i na świecie III kw. 2016

  (...) Z najnowszych danych RICS wynika, że w III kwartale br. tak na , jak i przemysłowym mieliśmy do czynienia ze stabilizacją popytu. Mniej szczęścia miał , gdzie najemcy po raz pierwszy raz od (...)

 • Projekt budowlany w procesie inwestycyjnym

  (...) przepisów budowlanych to w dużej mierze decyduje o możliwości budowania w oparciu o zgłoszenie, bez konieczności ubiegania się o uzyskanie pozwolenia na budowę. Zgodnie z obowiązującymi od (...)

 • Dobry lider to zmotywowany lider

  (...) stawianie menedżera w opozycji do lidera nie ma właściwie żadnego uzasadnienia. Oczywiście ideałem byłoby, gdyby w strukturach organizacji znalazło się miejsce i dla jednego i dla drugiego (...)

 • Printmax - System produkcji pełnokolorowych grafik reklamowych, od druku, poprzez obróbkę, systemy mocowań, montaż po recykling.

  Czytaj więcej: Wizualna


strony : [ 1 ]
 
17
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4386
CHF 4,1372
USD 4,1375
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.