eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kursy walut 31.10.-04.11.16

  (...) okazała się ubiegłotygodniowa informacja, że FBI wznawia śledztwo w sprawie tzw. maili Clinton. Rynkowa niepewność nie będzie jednak utrzymywać się długo – kluczowe głosowanie już w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja ZAW-E1, poznaj opinie o BROS Spray łagodzący ukąszenia czy przeglądaj oferty pracy z miasta tuchola.


 • Ile kosztuje lokal użytkowy na terenie nowego osiedla?

  (...) S.A. Obecnie lokale handlowo-usługowe oferujemy w trzech inwestycjach mieszkaniowych tj. w Osiedlu Vivaldiego w Gdańsku, w Nowych Winogradach w Poznaniu, a także w Królewskich Ogrodach w (...)

 • Wystawienie faktury za usługi ciągłe (abonamentowe)

  (...) w pierwszej kolejności trzeba jednak określić, o jakie konkretnie usługi chodzi. Ustawodawca przewidział bowiem w przepisach różne zasady określania momentu, na który trzeba wykazać VAT (...)

 • Koszty przywrócenia do pracy w kosztach uzyskania przychodu

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej jako ustawa o CIT), są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z (...)

 • Rekompensata za rezygnację ze służbowego samochodu kosztem firmy

  (...) , sprzedająca leki i wyroby medyczne, zapewnia swoim pracownikom - przedstawicielom handlowym - . Pojazdy takie stanową podstawowe narzędzie pracy. Auta służbowe spółka pozyskuje przede (...)

 • Obroty na rynkach GPW X 2016 r.

  (...) wolumen obrotu instrumentami pochodnymi wyniósł 561,3 tys. szt., o 4,5 % mniej niż rok wcześniej. Wolumen obrotu kontraktami terminowymi na indeksy wyniósł 300,1 tys. szt., co oznacza spadek o (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera XI 2016

  (...) najchętniej trzymają oszczędności na nieoprocentowanych rachunkach i w gotówce. Co ciekawe w ostatnich latach istotnie wzrósł procent osób deklarujących, że pieniądze trzyma w domu (...)

 • Wakacje 2017: ile za first minute?

  (...) w turystyce wyjazdowej Kolejny bardzo wysoki wzrost sprzedaży wycieczek Ubiegłotygodniowy raport z systemu MerlinX drugi raz dotyczył już nowego roku turystycznego 2016/2017, czyli wycieczek (...)

 • Boże Narodzenie 2016: wydamy mniej niż rok temu

  (...) wszystkim podniosła atmosfera, zapach wigilijnych potraw i choinki. Zanim jednak zasiądziemy przy wspólnym stole, czekają nas nieco bardziej przyziemne obowiązki, jak porządki, zakupy i wielkie (...)

 • Polacy a oszczędzanie na przyszłość dziecka

  (...) jest wiele. Można deponować pieniądze na lokatach i kontach oszczędnościowych, można też zainwestować w mieszkanie. Dobrym pomysłem jest również regularne odkładanie na przyszłą (...)

 • CETA – szanse i zagrożenia dla Polski

  (...) pomiędzy UE i Kanadą otwiera drogę do jej dalszej ratyfikacji przez kraje członkowskie. Proces ten może zająć w praktyce nawet kilka lat, jednak CETA - w części handlowej - wchodzi w życie. (...)

 • Branża motoryzacyjna w Polsce III kw. 2016

  (...) W III kwartale 2016 roku rejestracji doczekało się 92,2 tys. nowych samochodów osobowych, a więc o 11,8 tys. więcej niż w analogicznym okresie minionego roku. Od początku roku liczba (...)

 • Polskie firmy: plany, rozwój, finansowanie działalności

  (...) zasięgiem 500 firm, które ze względu na wysokość obrotów można podzielić na trzy grupy: przedsiębiorstwa o obrotach do 10 mln euro rocznie, firmy osiągające obroty rzędu 10-50 mln euro (...)

 • Ataki DDoS: wyrafinowane i skoncentrowane na Europie

  (...) się na danych uzyskanych z systemu Kaspersky DDoS Intelligence. Dowodzą one, że w badanym okresie wycelowane były w zasoby aż 67 państw. Wzrosła ilość ataków na cele zlokalizowane w (...)

 • EUR/USD - odbicie od oporu w rejonie 1.1130 USD

  (...) - Raport RBA nt. polityki monetarnej IV kw., sprzedaż detaliczna, 01:35 (Kanada) - Wystąpienie publiczne szefa BoC (Stephen Poloz), 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla usług, 10:00 (Strefa Euro) (...)

 • Doskwiera ci rotacja pracowników? Zastosuj 3xZ

  (...) zjawisko attrition , występuje wówczas, gdy pracownicy odchodzą z organizacji wskutek indywidualnych decyzji, trudnych do przewidzenia z perspektywy pracodawcy. Analizy prowadzone przez firmę (...)

 • EUR/PLN w połowie przedziału 4,30 - 4,35

  (...) do obecnej sytuacji na rynkach do 2008 roku. Ich podstawą jest statystyka mówiąca, że S&P 500 zniżkował wczoraj ósmą sesję z rzędu. Poprzedni raz taka sytuacja miała miejsce właśnie 2008 (...)

 • Dobry manager to zrelaksowany manager, czyli trudna sztuka work-life balance

  (...) się fiaskiem, a praca jest wykonywana nie tylko w biurze, to znaczy że została zatarta. W dobie nowoczesnych technologii, gdy komunikacja i utrzymywanie stałego kontaktu z każdym zakątkiem (...)

 • DAX - wsparcie w rejonie 10250 pkt.

  (...) w USA przełoży się na dalsze spadki na naszym rynku. W kilkusesyjnej perspektywie możliwy jest powrót do wsparcia w okolicy 1700-1710 pkt. Ogromnym czynnikiem ryzyka jest wynik wyborów (...)

 • Honda Civic Type R - fabryka adrenaliny

  (...) japońska manga - krzykliwe i głośne. Epatuje swoją sportowością. Tyle tylko, że ma do tego wszelkie podstawy. Bezwstydnie podkreślają to tylny statecznik, spojlery, dyfuzor, cztery fajki (...)

 • 5 sposobów na zabezpieczenie telefonu przed kradzieżą

  (...) komputerów niż do komórek, których używaliśmy jeszcze przed dekadą. Czasy, w których telefony służyły nam wyłącznie do komunikacji dawno odeszły w przeszłość. Dzisiaj smartfon to (...)

 • Piękny Ślub. Wspaniałe Wesele - Regionalny kwartalnik dla narzeczonych.

  Czytaj więcej: Kwartalniki


strony : [ 1 ]
 
4
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3133
CHF 3,9888
USD 3,8862
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.