eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • TFI: wartość aktywów netto X 2016

  (...) z dość zróżnicowaną sytuacją. Z jednej bowiem strony mieliśmy bardzo dobre wyniki warszawskiej GPW oraz kiepskie rezultaty na parkietach światowych, a z drugiej - rosnące zainteresowanie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o przywrócenie do pracy, poznaj opinie o Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO Wątrobianka wiejska czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełm.


 • Aport przedsiębiorstwa do spółki komandytowej bez PIT

  (...) Wnioskodawca planuje wnieść do wkład niepieniężny w postaci prowadzonego przedsiębiorstwa. Przedmiotem wkładu będą wszystkie składniki majątku wchodzące w skład przedsiębiorstwa (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w X 2016 r.

  (...) Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks - PKM) to wskaźnik, który przynosi informacje na temat rocznej dynamiki wartości finansowania udzielanego przez banki i SKOK-i na . Obecna jego wartość (-2,0%) (...)

 • Smartfon Ulefone Tiger

  (...) wyświetlacz o rozdzielczości HD (720x1280), który pokryto szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Działa w oparciu o czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737, wspierany układem graficznym ARM (...)

 • Znika użytkowanie wieczyste. Czy to korzystne dla właścicieli mieszkań?

  (...) dotychczasowy współużytkownik wieczysty. Jej wysokość będzie odpowiadała wysokości obowiązującej w dniu 1 stycznia 2017 r. i będzie płacona przez min. 20 lat. Ujawnienie nowych (...)

 • Staniały kredyty hipoteczne. Zobacz, w którym z banków oszczędzisz

  (...) Wprowadzone przez wspomniane banki zmiany nie mają jedynie kosmetycznego charakteru lecz są wyraźnym sygnałem walki o klienta. Każdy z nich przesuwa bowiem ofertę do czołówki, w jakimś (...)

 • Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 dla małych biur

  (...) można skanować różne dokumenty, w tym materiały zszyte lub oprawione. Skaner jest łatwy w obsłudze. Mimo iż ma automatyczny podajnik dokumentów, jest płaski i z powodzeniem można go (...)

 • Dług w ZUS? Pomoże doradca ds. ulg i umorzeń

  (...) oceniać, czy zmiany wprowadzone przez ZUS zdają egzamin i faktycznie pomagają klientom, ale bez wątpienia należy uznać je za krok w dobrym kierunku. Od listopada osoby, które posiadają (...)

 • Wyższa kara za jazdę po pijanemu?

  (...) kolejny pokazała, że Polacy nie stronią od prowadzenia samochodu po alkoholu. W ciągu pięciu dni zatrzymano zatrważającą wręcz liczbę 1197 nietrzeźwych kierowców. Wprawdzie statystyki za (...)

 • Rynek biurowy w Polsce I-III kw. 2016

  (...) wynika z danych JLL, popyt na nie spada. Umowy, które podpisano od początku br. opiewają na 932 700 mkw., z czego 530 700 mkw. przypada na stolicę, a pozostała część na główne rynki (...)

 • Ferie zimowe 2017: Portugalia nie dla oszczędnych

  (...) turystyce wyjazdowej? Sprzedaż wycieczek w górę, chociaż nie jest to tempo sprzed roku Ostatnie trzy opracowania dotyczące sprzedaży wycieczek w systemie MerlinX odnosiły się już do nowego (...)

 • PZWLP: CFM w III kw. 2016 r.

  (...) 80% polskiego rynku wynajmu długoterminowego, dlatego też przedstawiane wyniki można z powodzeniem uznać za reprezentatywne dla całej branży CFM. Najświeższe statystyki PZWLP wskazują, że (...)

 • Długie weekendy 2017

  (...) dla spragnionych dłuższego wypoczynku pechowo, bo 1 stycznia przypada w niedzielę. Ale już kilka dni później będziemy się cieszyć z wydłużonego weekendu. 6 stycznia, czyli święto Trzech (...)

 • EUR/USD - wsparcie w okolicy 1.0860 USD

  (...) - Wystąpienie szefa Fed z San Francisco (John Williams), 08:45 (Francja) - Produkcja przemysłowa, 14:30 (Kanada) - Indeks cen nowych domów, 14:30 (USA) - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 15:15 (...)

 • Trump odkrywa tylko pozytywne karty

  (...) że Trump to ryzyko zerwania porozumień dotyczących handlu zagranicznego i bezpieczeństwa międzynarodowego. Ta twarz na razie jest skrywana, ale nie można o niej zapominać. Niepewność (...)

 • 5 istotnych spraw przy kupnie samochodu używanego

  (...) emocje. Tym bardziej warto przypomnieć kupującym o tym, jak ważna jest chłodna ocena sytuacji. Przede wszystkim nie można zapominać o konieczności zweryfikowania stanu rzeczywistego auta. Aby (...)

 • Svpeng. Trojan bankowy, który napadł 318 tys. użytkowników Androida

  (...) pierwszy raz zaatakował w połowie lipca, uderzając w rosyjską internetową agencję informacyjną. Atak polegał na ukradkowym pobieraniu się na urządzenia z Androidem należące do osób (...)

 • S&P500 - na silnym oporze

  (...) możliwe są wzrosty i powrót na szczyt z października (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:00 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z San Francisco (John Williams), 08:45 (Francja) - Produkcja (...)

 • Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet S AllGrip - crossover prawie bez wad

  (...) na ramie wszędołaz, który nie grzeszy urodą, ale nadrabia niezawodnością – tak na przełomie lat 80- i 90-tych można było scharakteryzować to auto. Pod koniec lat 90-tych zadebiutowała (...)

 • Remont obiektów wybudowanych po zgłoszeniu

  (...) w życie znowelizowanych przepisów budowlanych – czyli przed 28 czerwca 2015 r. – rozpoczęcie robót remontowych musiało zostać poprzedzone zgłoszeniem, lub, jeśli nieruchomość została (...)

 • AM Technologies, Warszawa - Dystrybutor przyrządów pomiarowych: oscyloskopów, multimetrów i analizatorów.

  Czytaj więcej: Kontrolne i pomiarowe


strony : [ 1 ]
 
10
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3424
CHF 4,0351
USD 3,9856
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 



O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.