eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 46/2016

  (...) ułatwień dla przedsiębiorców. To powrót do tzw. ustawy Wilczka – ministra w rządzie M. Rakowskiego, która była podstawą pod gospodarki wolnorynkową. Została ona zaprezentowana przez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RG-1, poznaj opinie o Tarczyński Konserwa turystyczna czy przeglądaj oferty pracy z miasta dzierzgoń.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 46/2016

  (...) państw członkowskich, PE i KE wypracowali porozumienie ws. przyszłorocznego budżetu UE. Zdecydowano zwiększenie wydatków na bezpieczeństwo oraz na kryzys migracyjnym. Budżet ma jako priorytet (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 46/2016

  (...) Stanów Zjednoczonych są obecnie na poziomie 19 bln USD. Rośną one systematycznie (corocznie wysoki deficyt finansów publicznych). Wysoki deficyt handlowy skłania USA do podpisania porozumienia (...)

 • Rządy twardej ręki, czy już mobbing?

  (...) to szybko okaże się, że większość z nich uważa przepisy dotyczące mobbingu za niejasno sformułowane, co w rezultacie owocuje m.in tym, że trudno go odróżnić od innych niewłaściwych (...)

 • 5 sposobów na niższe koszty ogrzewania

  (...) w bloku to ponad 200 złotych miesięcznie. Wydatki te stanowią sporą część budżetu domowego, warto więc zadbać, by za ciepło w domu płacić jak najmniej. Home Broker podpowiada, co (...)

 • Volkswagen Golf R Variant - niecodzienne kombi

  (...) którego hobby dalekie jest od jazdy rowerem, wędkowania lub częstych wizyt pod Ikeą czy Castoramą. Stąd też wożenie niepotrzebnej pustej przestrzeni jest dla mnie bez sensu i wole mniejsze (...)

 • Świąteczna praca sezonowa. Czy w tym roku nie zabraknie nam Mikołajów?

  (...) wnętrza niektórych sklepów, można mieć wrażenie, że od dzielą nas nie tygodnie, a godziny. Sprzedawcy robią, co mogą, aby jak najszybciej wprowadzić klientów w świąteczny nastrój, a (...)

 • Intronex - Sklep internetowy oferujący tablice, ekrany projekcyjne, rzutniki, gabloty.

  Czytaj więcej: RTV-AGD


strony : [ 1 ]
 
19
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4484
CHF 4,1578
USD 4,1968
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.