eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Mieszkanie dla Młodych: wnioski IX 2016

  (...) r. sprzedaż kredytów z dofinansowaniem nadal wygląda słabo. Jak wynika z obliczeń, które na podstawie danych Banku Gospodarstwa Krajowego przeprowadził Home Broker, we wrześniu chętni na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT/ZG(5), poznaj opinie o Velo SINCITY 2.0 czy przeglądaj oferty pracy z miasta głuchołazy.


 • Komunikacja Voice Mailing System w biznesie

  (...) na nagraniu komunikatu głosowego, który następnie może zostać odsłuchany w telefonie odbiorcy. Zaletą tego typu komunikacji jest możliwość skierowania jej zarówno na telefony komórkowe (...)

 • Zeznania roczne PIT 2016: Ulgi i odliczenia w pigułce

  (...) w , rozliczanych w zeznaniach podatkowych, był wyjątkowo spokojnym. Ustawodawca pozostawił bez zmian zasady korzystania z odliczeń jak i ich wysokość. Stawki podatku w stosunku do roku 2015 (...)

 • W ryczałcie samochodowym są koszty paliwa

  (...) Krakowie w wyroku z dnia 14.09.2016 r. nr I SA/Kr 824/16 (orzeczenie nieprawomocne). Przypomnijmy, jeszcze kilka lat temu sposób określenia wartości przychodu, jaki uzyskuje pracownik za (...)

 • Rabat okresowy w księgach rachunkowych i podatku CIT

  (...) Spółka, zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości, dla rozliczenia w ruchu w magazynie, stosuje metodę FIFO. Rozchód składnika aktywów wycenia się kolejno po cenach tych składników (...)

 • Wybory w USA. Zobacz, jak wyniki wpłyną na kursy walut

  (...) nastrojów wśród amerykańskich wyborców. Reakcje inwestorów na zmieniające się wyniki sondaży w Stanach Zjednoczonych pozwoliły jednak zdobyć uczestnikom rynku względnie spójną wiedzę (...)

 • Azja i Pacyfik wypowiadają wojnę zaległym płatnościom

  (...) które zrealizowano wśród respondentów reprezentujących osiem największych gospodarek regionu. Oto najważniejsze wnioski, do jakich prowadzą odpowiedzi ankietowanych: 4 na 10 ankietowanych (...)

 • Firmy pożyczkowe w I poł. 2016 r.

  (...) KPF, wartość pożyczek udzielonych przez badane firmy wzrosła względem analogicznego okresu minionego roku aż o 58%. Liczba pożyczek podskoczyła o 22,7%, a średnia kwota udzielonego (...)

 • Młodzi, piękni, z problemami. Rejestr dłużników pełen osób poniżej 34 lat

  (...) że w naszym kraju żyje obecnie niemal 9,3 mln osób w wieku 18-34 lata. Ponad pół miliona z tej rzeszy (523 804) boryka się z problemami finansowymi. Co więcej, okazuje się, że liczba (...)

 • Smartfony Wiko Robby i Rainbow Lite 4G w RTV Euro AGD

  (...) wyświetlacz wykonany w technologii IPS z pełną laminacją. Wyposażony został w dwa głośniki i technologię dźwięku przestrzennego Auro-3D oraz dwa mikrofony, dzięki którym możemy odebrać (...)

 • Upadłości firm X 2016

  (...) w budownictwie wyhamowała, ale wcześniejszy strumień bankructw mocno daje się we znaki firmom specjalizującym się w produkcji materiałów budowlanych (9 spośród 22 upadłości odnotowanych w (...)

 • Fiat Tipo 1.4 95 KM Lounge - może być tanio i dobrze!

  (...) do pubu, w którym umówiłeś się z kolegami. Pierwsze piwo, drugie piwo, trzecie... Gdy już omówiliście wszystkie ideały kobiecego piękna, przeżyte razem imprezy, projekty w pracy, plany (...)

 • Polskie atrakcje turystyczne na Facebooku. Gdzie meldujemy się najczęściej?

  (...) rządzą Tatry Według danych z Facebooka, zwyciężczyni zestawienia odnotowała 189 561 wizyt. Na drugich w kolejności Krupówkach zameldowało się 157 913 użytkowników portalu Marka (...)

 • Linea znowu buduje na Leśnej Polanie

  (...) powstaną dwa kompleksy budynków Largo. Łącznie będzie to 17 mieszkań w zabudowie szeregowej. Tuż obok nich wzniesie się pięć budynków typu Forma. W każdym z nich powstaną po cztery (...)

 • Dolar w górę, złoto w dół

  (...) - Spotkanie ministrów finansów strefy euro (Eurogrupa), 00:50 (Japonia) - Protokół z posiedzenia BoJ, 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle, 09:15 (Szwajcaria) - Inflacja konsumencka, 10:15 (...)

 • Wideo w sieci, czyli mobile i frustracja

  (...) ku mobile Jak wynika z raportu, na przestrzeni zaledwie kilku lat średni czas i wideo na urządzeniach mobilnych wzrósł o przeszło 200 godzin. Oznacza to, że całkowity czas, jaki poświęcamy (...)

 • FBI znów zmienia bieg kampanii

  (...) na rynkach finansowych – kontrakty futures na S&P 500 zwyżkują 1,3 proc., ropa WTI rośnie 1,3 proc., cena uncji złota spada poniżej 1290 USD. Dobrze radzą sobie także azjatyckie indeksy (...)

 • H.Clinton oczyszczona z zarzutów - rynki w górę

  (...) przynieść wzrosty. Potem możliwa jest realizacja zysków. Ogromnym czynnikiem ryzyka jest wynik wyborów prezydenckich w USA, które odbędą się we wtorek (wykres 1). Dziś w kalendarzu (...)

 • Sieci handlowe w social mediach III kw. 2016

  (...) medialnym podium od początku 2016 roku pozostał niezmienny. Według modułu analitycznego IMM, ranking TOP 10 branży handlowej w III kwartale otwierają Biedronka (32,9%), Lidl (23%) i Tesco (...)

 • Inwestowanie na Catalyst: przedterminowy wykup obligacji

  (...) spotykaną przyczyną wcześniejszego wykupu jest pozyskanie przez emitenta refinansowania istniejących obligacji w związku z ich bliskim terminem wykupu. Szczególnie w ostatnich miesiącach (...)

 • P H D i P Siekierki s.c. Leśniewski i Synowie - Sprzedaż i obróbka drewna na potrzeby budownictwa. O firmie, oferta, galeria, godziny otwarcia i dane kontaktowe. Warszawa.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
7
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3283
CHF 4,0029
USD 3,9132
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.