eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Orange na święta

  (...) Klienci, którzy zdecydują się na świąteczny zestaw ze Światłowodem Orange, będą mieli do wyboru następujące oferty: pierwszy rok trwania umowy bez abonamentu za telewizję i telefon (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Nauczyciel, lektor - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Spokey Czepek kąpielowy REKINEK czy przeglądaj oferty pracy z miasta grójec.


 • Zakup w ramach odwrotnego obciążenia w kosztach uzyskania przychodu

  (...) uregulowane w art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT. Aby ono wystąpiło, muszą być spełnione trzy warunki (łącznie): dostawcą musi być podatnik, u którego sprzedaż nie korzysta ze (czyli jest (...)

 • Rozliczenie straty podatkowej z firmy w trakcie roku

  (...) Niemniej w trakcie roku do urzędu skarbowego trzeba z tego tytułu . Sposób ustalania zaliczek na podatek opisaliśmy w artykułach: Zaliczki na podatek w trakcie roku są przez przedsiębiorcę (...)

 • Rozdzielność majątkowa ogranicza amortyzację środków trwałych

  (...) Wnioskodawca opodatkowaną na zasadach ogólnych. Na potrzeby podatku dochodowego jest prowadzona podatkowa . Przedsiębiorca pozostaje w związku małżeńskim. W trakcie trwania małżeństwa (...)

 • Mieszkania w Krakowie: można kupować II etap Atal Residence

  (...) Nowy etap ATAL Residence powstaje przy ulicy Zabłocie, w niedalekim sąsiedztwie Wisły. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 77 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań z balkonami o (...)

 • Rynek magazynowy w III kw. 2016 r.

  (...) roku nie mógł narzekać na brak aktywności ze strony najemców. Zaledwie trzy miesiące wystarczyły na zawarcie transakcji, których wolumen przekroczył 960 tys. mkw., w efekcie czego możemy (...)

 • Program 500+ w roku 2017: ważny dochód za rok 2016

  (...) Programu 500+, w roku 2017 pojawi się ważna zmiana. W roku 2017 o przyznaniu świadczenia wychowawczego na pierwsze dziecko na podstawie spełniania kryterium dochodowego będą już decydować (...)

 • 5 sposobów na tanie OC

  (...) OC/AC mfind.pl dowodzi, że jeszcze na początku bieżącego roku średnia sięgała 644 zł. We wrześniu było to już 957 zł. Ubezpieczyciele nie kryją się z tym, że podwyżki to – jak (...)

 • Kupno mieszkania: zwracaj uwagę na zapisy w księdze wieczystej

  (...) potencjalnego kupującego? Nieruchomości często przenoszone są na członków rodziny w drodze umowy darowizny. Poprzez umowę darowizny, właściciel nieruchomości przenosi tzn. obdarowuje (...)

 • Jakie wydatki na reklamę w e-commerce? Analizujemy I poł. 2016 r.

  (...) pewne zaskoczenie. Pamiętajmy bowiem, że budżety reklamowe rosły nieustająco od 2008 roku. W pierwszym półroczu br. mieliśmy jednak do czynienia ze spadkami. Reklamodawcy wydali 92 mln (...)

 • Inflacja X 2016

  (...) Jeśli , to okaże się, że mieliśmy do czynienia z kolejnym spadkiem cen towarów i usług konsumpcyjnych. Sięgnął on 0,2% (przy czym towary potaniały o 0,6%, a ceny usług wzrosły o 0,9%) (...)

 • Dni wolne od pracy i święta 2017

  (...) lutym, marcu, lipcu, we wrześniu i w październiku. Oto jak wygląda kalendarz tych dni w nadchodzącym roku. Dni ustawowo wolne od pracy w 2017 roku Styczeń 1 stycznia (niedziela) - Nowy Rok 6 (...)

 • Spam w III kwartale 2016 r.

  (...) logo Kaspersky zdołały zablokować przeszło 73 mln prób ataków z użyciem fałszywych załączników. To imponujący wynik. Większej ilości spamu nie odnotowano od początku 2014 roku, a (...)

 • Spirala zadłużenia. Jak nie dać się wciągnąć?

  (...) bywają dość kłopotliwe. Wiedzą o tym zwłaszcza ci z nas, których miesięczne dochody dalekie są od ideału. W takiej sytuacji często okazuje się, że spłata raty to nie lada wyzwanie, na (...)

 • EUR/USD - korekcyjne odbicie, odbicie na ropie

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA, 08:00 (Niemcy) - PKB s.a., wst. (k/k) III kw. (0,2%, prognoza 0,3%, poprzednio 0,4%), 10:00 (Polska) - Produkt Krajowy Brutto, wst. III kw., 10:30 (Wlk. Brytania) (...)

 • Są sposoby na stres w pracy

  (...) złudzeń - zestresowanych pracą jest większość jego respondentów. Na wysoki poziom stresu uskarża się 37% badanych, 36% doświadcza go w średnim stopniu. 7 na 10 pracowników narażonych (...)

 • Faktury elektroniczne czy ciągle papierowe?

  (...) coraz częściej decydują się na faktury elektroniczne. Wzrost liczby ich odbiorców przedstawia się dość imponująco - w ciągu zaledwie trzech latach grupa ta powiększyła się aż (...)

 • S&P500 - lokalna korekta

  (...) możliwe jest dokończenie lokalnej korekty. Wsparcie jest w rejonie 1740 pkt. Po obronie wsparcia możliwe są wzrosty. Przełamanie szczytu z października otworzy drogę na sierpniowe maksimum w (...)

 • Hyundai Tucson 2.0 CRDi 6AT AWD Premium

  (...) truizm. Każdy producent musi mieć w ofercie SUV-a. Ano, musi. Powiem więcej, często to właśnie takie auta są lokomotywą sprzedaży. Pewnie jest też tak i w przypadku Tucsona. Póki co, auto (...)

 • 4 sposoby na stracenie oszczędności

  (...) już uda nam się zgromadzić trochę pieniędzy zaczynamy odczuwać potrzebę ich wydawania. Wtedy pojawiają się myśli o tym, że np. stać mnie na lepszy telefon, samochód czy większe (...)

 • Alicja - Organizacja i obsługa imprez plenerowych, biesiad oraz festynów. Wojsławice.

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ]
 
15
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4098
CHF 4,1046
USD 4,0837
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.