eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Firmy nie wierzą w Plan Morawieckiego

  (...) wstępie badania zostały przeprowadzone wśród uczestników V Kongresu Rzetelnych Firm i dowiodły, że przeszło połowa z nich (56 proc.) nigdy nie słyszała o zaproponowanym przez wicepremiera (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura końcowa, poznaj opinie o K-Classic Makaron Lasagne czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubartów.


 • Polski rynek biurowy. Czym przyciągają biura nad Wisłą?

  (...) sposób przekładają się na dobrą kondycję polskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Liderem wzrostów jest , który tak dobrych wyników jak obecnie nie notował jeszcze nigdy. Z wyliczeń (...)

 • Smartfon Huawei nova w Polsce

  (...) wyposażono w wydajny procesor Snapdragon 625. Baterię o pojemności 3020 mAh wspiera system Smart Power 4.0, dzięki któremu można korzystać z wielu funkcji jednocześnie, bez potrzeby (...)

 • Rynek kredytowy: banki zaostrzyły politykę

  (...) Polski zaprezentował wyniki ankiet skierowanej do przewodniczących komitetów kredytowych. Wyniki te dają obraz rynku w III kwartale oraz pozwalają prognozować na kolejny okres. Trudniej o (...)

 • 5 sposobów na wyłudzenie odszkodowania z OC i AC

  (...) mniejsza, ale statystyki odnośnie prób wyłudzeń odszkodowania i tak przedstawiają się dość imponująco. Jak wynika z danych Polskiej Izby Ubezpieczeń, tylko w minionym roku wykryto ponad 13 (...)

 • Uprawiasz wolny zawód? O emeryturę zadbaj sam

  (...) to już w nadchodzącym roku wiek emerytalny w naszym kraju zostanie dość znacznie obniżony. Niewątpliwie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy ze względu na stan zdrowia nie wyobrażają (...)

 • 5 sposobów na motywowanie pracowników. Lepszy kij czy marchewka?

  (...) z danym przełożonym lub w danej firmie, przesądza w znacznej mierze właśnie motywacja. Zagadnienie to zyskuje na znaczeniu zwłaszcza teraz, gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że (...)

 • Mieszkania od Dom Development. Osiedle Premium i Moderna w rozbudowie

  (...) zlokalizowane przy ulicy gen. T. Pełczyńskiego Osiedle Premium harmonijnie wkomponuje się w już istniejące budynki i zieleń. W III etapie inwestycji powstanie jeden budynek, a w nim 134 (...)

 • Czym jest benchmarking wynagrodzeń?

  (...) Rozwoju Przedsiębiorczości, 59% firm zna i stara się korzystać z benchmarków (Kuczewska, 2007). Warto zauważyć, że benchmarking jest bardzo popularny także wśród czołowych firm o (...)

 • Czas Trumpa

  (...) Białego Domu Republikanie zyskują większość w obu izbach Kongresu, co będzie sprzyjać realizacji konserwatywnej polityki. Rodzi to obawy o otwartą drogę dla implementacji pomysłów Trumpa z (...)

 • Dolar w dół, złoto w górę

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, 00:30 (Australia) - Indeks zaufania konsumentów, 02:30 (Chiny) - Inflacja CPI, 09:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Peter Praet), 10:30 (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI X 2016

  (...) badania Gemius/PBI raczej nie zaskakują. Podobnie jak we wrześniu, wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów zwycięża Grupa Google z (...)

 • Smartfon myPhone Pocket

  (...) ma wymiary 123.6 x 64 x 9.9 mm. Telefon ma 4-calowy wyświetlacz WVGA oraz 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 (...)

 • D. Trump wygrywa wybory, powtórka z Brexitu

  (...) oczekuję na silny spadek. Wsparcie jest w rejonie 1700-1710 pkt. Po nieudanej próbie przebicia tego wsparcia oczekuję na trwalsze odbicie (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Polska - Decyzja ws (...)

 • Wrogie przejęcie spółki akcyjnej: jak się chronić? Cz.2

  (...) na walnym zgromadzeniu to dopiero pierwszy etap procesu przejmowania kontroli nad spółką. Kolejnym posunięciem będzie zmiana składu jej organów wykonawczych i nadzorczych na przychylne (...)

 • Podróż służbowa i oddelegowanie pracownika w podatku dochodowym

  (...) wskazano wyżej, podróż służbowa to wykonywanie na polecenie pracodawcy zadania służbowego poza miejscowością, w której znajduje się siedziba pracodawcy lub poza stałym miejscem pracy (...)

 • Bankowość elektroniczna. Poznaj zasady bezpieczeństwa

  (...) się w naszym kraju , są statystyki prowadzone przez KNF. Wynika z nich, że dostęp do elektronicznych usług bankowych posiada obecnie aż 30 milionów Polaków, z czego połowa korzysta z nich (...)

 • Mercedes-Benz V 250 d Exclusive jak limuzyna

  (...) ma wysublimowanych kształtów czy wielu przetłoczeń. W odpowiedniej konfiguracji może jednak wyglądać bardzo dobrze, czego prezentowany egzemplarz jest najlepszym dowodem. Czarny lakier (...)

 • PPH Martinex - Producent choinek i wianków sztucznych oraz ozdób świątecznych. Informacje o firmie, galeria wyrobów, mapka dojazdowa i kontakt. Koziegłowy. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Dom i ogród


strony : [ 1 ]
 
9
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3455
CHF 4,0164
USD 3,9305
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.