eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany X 2016 r.

  (...) dniu 1 października weszła w życie nowa ustawa z dnia 20 maja 2016 r. (Dz. U. z 2016 roku, poz.831), na podstawie której m.in.: rozszerzono zakres kontroli Prezesa URE i nałożono obowiązek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-12(6), poznaj opinie o Nivea Blonde Gloss Pianka do włosów czy przeglądaj oferty pracy z miasta łódź.


 • Odliczenie składek na ubezpieczenie społeczne w rocznym PIT 2016

  (...) pierwszym odliczeniem od dochodu (bądź przychodu w przypadku ryczałtowców), z którego mogą skorzystać podatnicy, pomniejszając podstawę, od której będzie liczony podatek. Art. 26 ust. 1 (...)

 • Kwota wolna od podatku zamrożona do 2018 r.

  (...) z dnia 28 października 2015 r. sygn. akt K 21/14 orzekł, że „Art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych w zakresie, w jakim nie przewiduje mechanizmu (...)

 • Samochodu ze Szwajcarii nie sprzedasz na fakturę VAT marża

  (...) Wnioskodawca . Dokonał zakupu sprawnych bądź uszkodzonych (używanych) na terytorium Szwajcarii od osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Samochody te stanowiły (...)

 • Rynek powierzchni magazynowych i przemysłowych w III kw. 2016

  (...) rekordowo wysoka podaż przełoży się na gwałtowny skok ilości niewynajętej powierzchni, tymczasem nic takiego nie miało miejsca. Wprawdzie wskaźnik pustostanów jest obecnie wyższy niż (...)

 • 14-20 XI 2016: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

  (...) przedsiębiorców? Nic bardziej mylnego! To przede wszystkim postawa, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, nie tylko zawodowych. Czy więc możemy się jej nauczyć? TAK! Niektórzy (...)

 • Jakie są ceny mieszkań na rynku pierwotnym?

  (...) Corp S.A. Ceny mieszkań, z okresowymi wahaniami, pozostają na stabilnym poziomie od 2013 roku. Rok 2016 szczególnie pod tym względem się nie różni. Podobnie jest też w przypadku naszych (...)

 • Trump już podniósł kurs franka

  (...) dwa czynniki. Po pierwsze, osłabił się złoty, co widać po wzroście cen ważniejszych walut, takich jak euro czy dolar amerykański. Jednocześnie frank umocnił się w porównaniu do euro (...)

 • SmartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu w świątecznej odsłonie

  (...) smart takie jak: LG smart TV 49” z procesorem Triple XD Engine i Samsung UHD smart TV 55” z technologią PurColour oraz smartfony LG X Power z odporną baterią i Samsung Galaxy J5 z aparatem 13 (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych X 2016

  (...) skarbowych nie odbiegała od tego, do czego przyzwyczaił nas resort finansów. Polacy mogli wybierać spośród obligacji DOS1018 (2-letnich), TOZ1019 (3-letnich), COI1020 (4-letnich) oraz EDO1026 (...)

 • 4 kroki do zbudowania prywatnego funduszu emerytalnego

  (...) wiadomo już od dawna. Potwierdzeniem tego są m.in. wyniki badania Janusza Czapińskiego i Marka Góry „Świadomość emerytalna Polaków”. Dowodzą one, że o emeryturze najczęściej zaczynamy (...)

 • Mieszkanie Plus nie będzie tanie

  (...) np. wysokości czynszów i preferencji dla uboższych oraz wielodzietnych rodzin. Po przeanalizowaniu założeń, które znalazły się w Narodowym Programie Mieszkaniowym, można jednak odnieść (...)

 • Uwaga! Hakerzy kradną dane użytkowników LinkedIn

  (...) wyłudzenie ich danych. Na celowniku hakerów znaleźli się posiadacze opcji Premium, do których wysyłane są wiadomości informujące o możliwości zablokowania konta w związku z istniejącym (...)

 • Dzielna 64 i Studio Centrum. Dwie nowe inwestycje Ochnik Development

  (...) 64 powstaje w samym centrum miasta, tuż przy projektowanym przedłużeniu ulicy Esperanto i niespełna 500 metrów od alei Jana Pawła II. Budynek dostarczy na stołeczny rynek 152 mieszkania o (...)

 • Polak w drodze. Ile wydają polscy kierowcy?

  (...) paliwo fortuny. Niemal 46% z nich zamyka miesięczny budżet na ten cel w 300 złotych, a jedynie co czwarty przeznacza na benzynę ponad 500 zł miesięcznie. Dystanse, które pokonujemy rocznie (...)

 • Silny dolar, słaby złoty, przecena na złocie

  (...) - PKB wst. III kw., 03:00 (Chiny) - Produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna, 05:30 (Japonia) - Produkcja przemysłowa, 11:00 (Strefa Euro) - Produkcja przemysłowa, 14:00 (Polska) - Wskaźnik (...)

 • Dolar się umacnia

  (...) dolara, w tym gigantyczna presja na waluty gospodarek wschodzących. Dramatyczna przecena złotego wpisuje się w tę tendencję. O ile fundamentalnie kierunek ruchu jest uzasadniony, to jego skala (...)

 • Pancerny smartfon TELEFUNKEN Outdoor LTE i telefon Outdoor WT2

  (...) dotykowy, pokryty hartowanym szkłem wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości QHD (960x540). Pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor MediaTek MTK6735 z zegarem 1.3GHz. Smartfon ma 1 (...)

 • Opłata reklamowa - stawki i kary

  (...) reklamowej ustalana jest w drodze uchwały w oparciu o dwa czynniki: część stałą (nie może ona przekroczyć 2,50 zł dziennie) oraz część zmienną, która warunkowana będzie powierzchnią (...)

 • S&P500 - płytka korekta

  (...) możliwa jest lokalna korekta. Po jej zakończeniu możliwe jest przełamanie szczytu z października, co otworzy drogę na sierpniowe maksimum (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 00:50 (Japonia) - PKB (...)

 • Ataki hakerskie w bankach. To już nie są przelewki

  (...) finansowym” zostały zaprezentowane przy okazji VII Kongresu Antyfraudowego w Warszawie. Ten wspólny projekt Działu Zarządzania Ryzykiem Nadużyć z EY oraz Konferencji Przedsiębiorstw (...)

 • Zaakceptować awans bez podwyżki?

  (...) ale nie są także wyjątkiem. Pewne jest to, że kiedy nas spotykają, czujemy się wobec nich zupełnie bezradni. Czy odrzucając , ryzykujemy zwolnienie? A może rozsądnie go przyjąć i (...)

 • Ultra Sun - Produkcja systemów zaciemnień wnętrz: żaluzje, rolety, moskitiery. Łódź.

  Czytaj więcej: Wykończeniowe


strony : [ 1 ]
 
14
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3892
CHF 4,0998
USD 4,0805
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.