eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Czasowe wycofanie pojazdu z ruchu dla wszystkich?

  (...) zostało zlikwidowane w 1997 roku. Od tego czasu polscy kierowcy muszą opłacać polisę OC nawet za zupełnie nieużywane, zepsute auto, które od wielu lat stoi w garażu. Obowiązujące przepisy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-Z, poznaj opinie o Pachnąca Szafa Olejek eteryczny cynamon czy przeglądaj oferty pracy z miasta kazimierza wielka.


 • Jesienny city break. Polacy wybierają Pragę, a cudzoziemcy?

  (...) cen hoteli trivago.pl dowodzą, że na jesienny city break Polacy szczególnie upodobali sobie Pragę. Taki wyniki nie zaskakuje - czeska stolica nie dość, że piękna, to i jeszcze stosunkowo (...)

 • Uwaga na nowy ransomware! Chce zszargać ci reputację

  (...) zagrożenia poinformowała ANZENA, firma trudniąca się dostarczaniem rozwiązań do backupu i odzyskiwania dostępu do danych. Ransoc - inaczej niż - nie blokuje dostępu do danych, ale wyszukuje (...)

 • Ceny produktów rolnych X 2016

  (...) pszenicy w skupie spadły do 61,01 zł/dt, co oznacza kosmetyczną korektę (+0,3%). W porównaniu z ubiegłym październikiem okazały się jednak niższe o 7,7%. Na targowiskach za 1 dt pszenicy (...)

 • Produkcja w Polsce X 2016

  (...) październikowa produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) okazała się o 1,3% niższa niż w minionym roku, kiedy to (...)

 • Zwolnienie podmiotowe z VAT w 2017 r.

  (...) podatników: takich którzy już istnieją lecz działają na stosunkowo niedużą skalę, oraz tych, którzy dopiero co noszą się z zamiarem . Otóż zwolnienie to przysługuje podatnikom, u (...)

 • Podwyższenie kapitału zapasowego z wypracowanego zysku w PCC

  (...) Spółka z o.o. prowadzi . W latach 2010-2015 wygenerowała zysk, który zgodnie z podejmowanymi uchwałami wspólników, w części był im wypłacany, a w pozostałej wartości trafiał na kapitał (...)

 • Wspólny kredyt mieszkaniowy: korzyść dla wszystkich?

  (...) Kredytowej dowodzą, że obecnie niemal 7 na 10 zobowiązań finansowych zaciągniętych na poczet zakupu mieszkania to zobowiązania wspólne. Najczęściej na decydują się dwie osoby, które (...)

 • Bibby MSP Index XI 2016

  (...) pkt) dostrzegalny jest również w odniesieniu do wiosennego notowania Bibby MSP Index z 2011 roku, kiedy to wskaźnik przekroczył poziom 60 pkt, odnotowując tym samym najwyższy poziom w całej (...)

 • Firmy budowlane, czyli zadłużeniowa demolka

  (...) 45 tys. podmiotów z , które łącznie muszą spłacić ponad 200 tys. zobowiązań. Od lutego rejestr zdołał się powiększyć o dwa tysiące dłużników. Z największymi problemami borykają (...)

 • Marketerze! Na Boże Narodzenie zadbaj o kanał mobile

  (...) e-commerce mógł w należyty sposób przygotować się do świątecznego szału zakupowego. Dobitnym na to dowodem jest przeprowadzone przez IPSOS badanie, które dowodzi, że Boże Narodzenie i (...)

 • EUR/USD - konsolidacja, silne wzrosty na ropie

  (...) - Bilans handlu zagranicznego, 14:30 (Kanada) - Sprzedaż detaliczna, 16:00 (USA) - Sprzedaż domów na rynku wtórnym, Indeks Fed z Richmond, 22:40 (USA) - Tygodniowa zmiana zapasów paliw (...)

 • Poszukiwanie pracy: jak dzieci we mgle?

  (...) wysoki odsetek osób noszących się z zamiarem poszukiwania nowych perspektyw zawodowych nie jest właściwie niczym zaskakującym. To bezpośrednie następstwo rekordowo niskich poziomów (...)

 • Rynek walutowy, czyli nic nowego

  (...) uważam, że zatrzymanie rajdu dolara może być dla niego niebezpieczne. Wyhamowanie ruchu daje czas na rozważania, ile ruch może jeszcze potrwać? Rynkowa wycena grudniowej podwyżki Fed wynosi (...)

 • S&P500 - nowe maksimum, wsparcie na 2184 pkt.

  (...) w rejonie 1740 pkt. wygenerowany został sygnał do poważniejszego odbicia. Zasięg można szacować na rejon 1830 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 08:00 (Szwajcaria) - Bilans handlu (...)

 • Telematyka w ubezpieczeniach. Styl jazdy będzie monitorowany?

  (...) przeprowadzone z 15 tysiącami klientów firm ubezpieczeniowych, reprezentującymi 11 krajów Europejskich, w tym Austrię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Włochy, Polskę, Holandię (...)

 • Digital goods po polsku. Jakie treści i usługi cyfrowe kupuje Kowalski?

  (...) raz w życiu kupiło niemal 2/3 polskich internautów, ale jednocześnie pokaźna, bo niemal 40-procentowa grupa ankietowanych przyznaje się, że pobiera . Wartość polskiego rynku e-booków (...)

 • Łódź - ziemia obiecana rynku biurowego

  (...) znajdujące się Łodzi zasoby biurowe klasy A i B, jak również obiekty o wielu funkcjach, dysponujące minimum 1000 m2 powierzchni biurowej. Z analizy wynika, że w Łódzki rynek dysponuje (...)

 • (F)android - Portal dla fanów platformy Android i Google.

  Czytaj więcej: Komórkowa


strony : [ 1 ]
 
22
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4199
CHF 4,1152
USD 4,1507
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.