eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Rynek walutowy 21-25.11.16

  (...) ktoś zarobił, oto bowiem kiedy już było pewne, że rządzić będzie Trump, eurodolar gwałtownie zawrócił – mianowicie w stronę 1,09. Potem wszystko szło już ustalonym torem. Tenże tor (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS FZLA, poznaj opinie o Black Red White Wersalka Bartosz czy przeglądaj oferty pracy z miasta darłowo.


 • Wchodzisz w Czarny Piątek? Oferuj konkrety i nie drażnij lwa!

  (...) w dzień po Święcie Dziękczynienia? Trudno tu o jednoznaczną odpowiedź. Wiadomo jednak, że samego terminu "Black Friday" po raz pierwszy użyto w 1981 roku w odniesieniu do pierwszego dnia, w (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta XII 2016

  (...) Standardowa oferta resortu finansów proponuje tradycyjnie już cztery rodzaje papierów. Oprocentowanie "dwulatek" wynosi 2,00% w skali roku. Pozostałe papiery w pierwszym okresie odsetkowym (...)

 • Black Friday. To nie jest ostatnia szansa na oszczędności

  (...) nam się odkładać na ostatnią chwilę, to coraz częściej myślimy o nich z większym wyprzedzeniem. Jest to rezultat rosnącej świadomości konsumentów. Dowodem na to mogą być min. wyniki (...)

 • Liczenie kosztów podatkowych w 2017 r. ponad limit 15.000 zł

  (...) przyszłym roku będzie prawidłowe klasyfikowanie danych czynności do jednej transakcji, czyli określenie, gdzie kończy się jedna a zaczyna następna. Nowe regulacje wskazują, że od początku (...)

 • Darowizna firmy dzieciom w podatku VAT

  (...) Wnioskodawca prowadzi , w tym zajmującą się wykonywaniem nagrobków. Z tego tytułu rozlicza podatek VAT i płaci . W skład majątku jego firmy wchodzą nieruchomości, urządzenia stanowiące (...)

 • Monitor AOC AGON AG251FZ z odświeżaniem 240 Hz

  (...) poziomie 240 Hz, a czas reakcji na poziomie 1 ms, dzięki czemu obraz jest płynny, co jest istotne dla graczy. Wyposażony został w matrycę TN oraz technologie takie jak: Adaptive Sync, która (...)

 • Rynek pracy specjalistów X 2016

  (...) spadła, ale ciągle w niektórych sektorach widoczne było zwiększone zapotrzebowanie na pracowników. To delikatne hamowanie na rynku pracy może mieć związek ze , która w III kwartale br (...)

 • Land Rover Discovery i Warsaw Moto Show 2016

  (...) Bardziej ekskluzywny od poprzednika. Można by powiedzieć, że na wskroś terenowy Discovery poszedł w ślady lajfstajlowego Range Rovera. Ale… Tym "ale" konstrukcja lżejsza o prawie pół tony (...)

 • Demografia Polski: jak doszło do katastrofy i jak złagodzić jej skutki?

  (...) jest źle Demografia to istotny, jeśli nawet nie najistotniejszy, czynnik warunkujący funkcjonowanie państwa oraz gospodarki. Dzieje się tak ze względu na repartycyjny system emerytalny, który (...)

 • Centra handlowe w Europie w II poł. 2016 r.

  (...) Report dowodzi, że podaż na rynku powierzchni handlowych zaczyna się przebudzać. W I połowie br. do użytku oddano zaledwie 1,3 mln m kw. nowej powierzchni, a więc o 7% mniej niż w tym samym (...)

 • Przetargi - raport X 2016

  (...) przez serwis , w październiku 2016 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 9 tys. 350 ogłoszeń o rozpoczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, o 18,3 procent mniej (...)

 • Prawa konsumentów obowiązują zawsze. Także w Czarny Piątek

  (...) się z tradycji amerykańskiej. W Stanach Zjednoczonych przypada zawsze w następnym dniu po Święcie Dziękczynienia i stanowi swoistego rodzaju preludium do sezonu zakupów świątecznych. Z roku (...)

 • EUR/USD - odbicie, ropa na wsparciu

  (...) sesja skrócona, koniec o 19:00 CET, 00:30 (Japonia) - Inflacja konsumencka, 10:00 (Polska) - Stopa bezrobocia, 14:30 (USA) - Saldo obrotów towarowych, 15:45 (USA) - Indeks PMI dla usług (...)

 • Ubezpieczenie wypadkowe także dla przedsiębiorcy

  (...) wypadku. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością opłacania składek na ubezpieczenie emerytalne, rentowe oraz wypadkowe. Jedną dobrowolną składką jest (...)

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy, czyli motywacja do zakupów

  (...) zakupów W badaniu, które TNS Polska przeprowadził w kwietniu na zlecenie Trusted Shops, ankietowanych zapytano m.in. o czynniki, które mogą mobilizować ich do częstszego korzystania z oferty (...)

 • Emigracja zarobkowa traci popularność

  (...) że o emigracji zarobkowej myśli obecnie 8 proc. dorosłych Polaków, a zaledwie 5 proc. jest na nią zdecydowanych. Mamy zatem 900 tys. osób, które chcą opuścić nasz kraj za chlebem. To (...)

 • USD wciąż ma wszystkie asy

  (...) (przez Święto Dziękczynienia) rentowności amerykańskich obligacji skarbowych tuż po otwarciu przystąpiły do ataku na nowe szczyty, w rezultacie czego dwulatki na 1,15 proc. znalazły się (...)

 • S&P500 - kolejny szczyt, wsparcie na 2202 pkt.

  (...) możliwe są dalsze wzrosty. Silny opór jest w rejonie 1830 pkt. Tu może dojść do realizacji zysków (wykres 1). Dziś w kalendarzu: USA - sesja skrócona, koniec o 19:00 CET, 00:30 (Japonia) - (...)

 • Granimex - Wydobywanie, sprzedaż bloków i brył granitowych. W ofercie też kostka granitowa, kamień murowy i płyty granitowe. Strzegom.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ]
 
25
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4106
CHF 4,1073
USD 4,1628
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.