eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • UOKiK wydaje 5 istotny pogląd w sprawie frankowiczów

  (...) wyrażenia w sprawie to zupełnie nowe uprawnienie, nadane prezesowi UOKiK przez nowelizację ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Instytucja ta pozwala Urzędowi dzielić się wiedzą z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CAN-PL 1, poznaj opinie o DUBLON Komplet biżuterii 01340092 czy przeglądaj oferty pracy z miasta tomaszów lubelski.


 • TFI: sprzedaż i umorzenia X 2016

  (...) wypłatami przyszło odwrócenie tendencji. W październiku z funduszy wypłynęło per saldo niecałe 0,7 mld. Jednocześnie jednak saldo w niededykowanych funduszach pozostawało nad kreską. O co (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości X 2016

  (...) zakupów na rynku wtórnym z pomocą programu , ani zapowiedzi rządu dotyczące nie wywołały stagnacji na lokalnych rynkach mieszkań z drugiej ręki. Okazuje się bowiem, że coraz większą (...)

 • Hałas w pracy: jak z nim walczyć?

  (...) komfort ciszy jest towarem luksusowym. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, jak ważną rolę odgrywa ona w funkcjonowaniu naszego organizmu i jak doskonale wpływa na naszą (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych XI 2016

  (...) ING Bank Śląski, Deutsche Bank, mBank Hipoteczny i Raiffeisen Polbank. Natomiast Millennium nie nalicza już prowizji, która do niedawna wynosiła 2% kwoty kredytu. Trzeba jednak dodać, że (...)

 • E-mail z listem przewozowym CMR upoważnia do stawki VAT 0%

  (...) Spółka sprzedaje swoje towary nabywcom z różnych państw Unii Europejskiej. Transakcje takie są traktowane jako WDT (zarówno nabywca jak i sprzedawca są zarejestrowani na potrzeby transakcji (...)

 • W 2017 r. będzie trudniej o zwrot VAT w terminie

  (...) dnia 14 października 2016 r. ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych. Zgodnie z planowaną nowelą, w dalszym ciągu termin podstawowego zwrotu VAT będzie (...)

 • Obligacje korporacyjne: WIBOR rośnie, Trump nie szkodzi

  (...) na rynkach finansowych, będącą konsekwencją nieoczekiwanego na prezydenta Stanów Zjednoczonych, jest gwałtowny wzrost rentowności obligacji skarbowych, widoczny w niemal wszystkich krajach na (...)

 • Co dostaniesz za darmo razem z OC?

  (...) OC we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Ich rozmiar jest jednak różny. Dlatego przed zakupem ubezpieczenia warto porównać ofertę rynkową, zwłaszcza że wielu ubezpieczycieli (...)

 • Wakacje 2017: będzie drożej?

  (...) w turystyce wyjazdowej Sprzedaż w górę Opublikowany w minionym tygodniu raport z systemu MerlinX był już czwartym opracowaniem, które pochylało się nad nowym rokiem turystycznym, a więc (...)

 • Komorska 37 - nowy projekt SP Invest

  (...) na Pradze Południe. W ofercie dewelopera znajdują się jedno-, dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 30,7 m2 do 78,38 m2. Plany zakładają również powstanie jednego, 117-metrowego (...)

 • Magazyny: popyt bije rekordy

  (...) bardzo udanych. Podpisane umowy najmu opiewały na 896 tys. m kw. powierzchni magazynowej, a więc zdołały przekroczyć wynik osiągnięty w rekordowym IV kw. 2013 roku. Wolumen transakcji okazał (...)

 • Nie dbamy o wysokość emerytury

  (...) wieku produkcyjnym. Jego wyniki pokazują, że jesteśmy raczej realistami. Grono respondentów przekonanych, że przyszła emerytura zapewni im godne życie to zaledwie 4,1 proc. ogółu (...)

 • Mieszkanie w kamienicy - druga młodość

  (...) dla inwestora Statystyki prowadzone przez Metrohouse dowodzą, że starego budownictwa dotyczy obecnie co dziesiąta transakcja zawierana na , ale tendencja jest zdecydowanie wzrostowa. Z roku na rok (...)

 • Umowa zlecenia: wynagrodzenie za gotowość do jej wykonywania?

  (...) z umową zlecenia, ale z umową o pracę, odpowiedź wydaje się prosta. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn (...)

 • Trump cieszy, Trump martwi

  (...) m.in. Bank Japonii, którego władze z zadowoleniem obserwować muszą wystrzał USD/JPY w kierunku 110. Podobnie ma się rzecz z RBNZ - nowozelandzkim władzom monetarnym trudno było walczyć z (...)

 • Czarny Piątek nie musi być czarny, a Walentynki różowe

  (...) w Optivo, an Episerver Company radzi, jak za pomocą kilku prostych tricków dodać mailingom nieco blasku! Wiadomości w ruchu Zamiast zachodzić w głowę, jak zaskoczyć odbiorców każdym (...)

 • Taryfikator mandatów 2017

  (...) i Administracji zapowiadało ustami wiceministra Jarosława Zielińskiego zaostrzenie kar dla kierowców za niektóre rodzaje wykroczeń drogowych oraz wprowadzenie nowych pozycji do taryfikatora (...)

 • EUR/USD - możliwy atak na 1.0710 USD, odbicie na ropie

  (...) - Wystąpienie szefa Fed z St. Louis (James Bullard), 10:30 (Wlk. Brytania) - Stopa bezrobocia, wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 13:45 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z Minneapolis (Neel (...)

 • S&P500 - na silnych oporach

  (...) możliwe jest dokończenie lokalnej korekty. Wsparcie jest w rejonie 1740 pkt. Po obronie wsparcia możliwe są wzrosty. Przełamanie szczytu z października (1830 pkt.) otworzy drogę na sierpniowe (...)

 • Dotacje unijne: jakich szukają Polacy?

  (...) o analizę 5 700 zapytań ofertowych zamieszczonych w serwisie Oferteo.pl przez osoby poszukujące . Cel dotacji Ankietowani przez Oferteo.pl zapytani o cel dotacji, najczęściej odpowiadali, że (...)

 • Przygotowanie auta do zimy. Nie daj się zaskoczyć jak drogowcy

  (...) Przygotowanie auta do zimy warto zacząć od sprawdzenia akumulatora. Przede wszystkim warto przyjrzeć się jego kondycji i napięciu. Większość warsztatów oferuje tego typu usługę za darmo (...)

 • Rytex Sp. z o.o. - Producent tkanin wełnianych i elanowełnianych mundurowych, ubraniowych oraz liturgicznych. Prezentacja firmy, oferta handlowa, dane teleadresowe i formularz kontaktowy. Bielsko-Biała.

  Czytaj więcej: Tekstylia


strony : [ 1 ]
 
16
listopad 2016

listopad 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4345
CHF 4,1268
USD 4,1380
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.