eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Bankowość online i obrót bezgotówkowy I kw. 2019

  (...) większą popularnością. Dane zaprezentowane przez ZBP dowodzą, że u schyłku I kwartału 2019 dostęp do internetowych serwisów bankowych posiadało 38,72 mln osób. Rzesza aktywnych klientów, (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZUA, poznaj opinie o Arla Danablu czy przeglądaj oferty pracy z miasta sulejówek.


 • Kiedy edge computing jest bezpieczny?

  (...) ale także dotkliwość potencjalnego ryzyka, już teraz zauważane są w sektorze przemysłowym. Zautomatyzowane i inteligentne zbiory danych stają się powszechne w fabrykach. Umożliwiają (...)

 • Podzielona płatność w VAT: wybrane problemy w interpretacjach KIS

  (...) tylko ostateczna zapłata za towar czy usługę może nastąpić za pomocą . W ten sposób można regulować również zaliczki, przedpłaty itp. Ważne jednak jest to, aby te wpłacać na podstawie (...)

 • Wypadek w pracy: zwrot kosztów leczenia z podatkiem dochodowym

  (...) W lutym 2012 r. wnioskodawca uległ . Leczy się do chwili obecnej oraz jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Pobiera (obecnie nie jest już zatrudniony) i jest częściowo niezdolny do (...)

 • Automatyzacja nie zastąpi pracowników magazynów

  (...) celem strategii firm jest dziś możliwość sprostania wymogom narzuconym przez gospodarkę „na żądanie”. Zasadniczym elementem planów formułowanych przez decydentów na najbliższe pięć (...)

 • Renault Clio 2019

  (...) mm), krótsze (4050 mm) i szersze (1798 mm bez lusterek) od poprzedniego, ale proporcje obu wcieleń są bardzo zbliżone. Należy dodać, że fundamentem jest nowa płyta podłogowa CMF-B (...)

 • Ukraińcy pracy w Polsce szukają przez internet

  (...) że rąk do pracy coraz częściej poszukują wśród społeczności ukraińskiej. Teraz pojawia się przed nimi nowe wyzwanie - jeżeli chcą zatrudniać pracowników z Ukrainy, muszą postawić na (...)

 • Jakie ubezpieczenie turystyczne da nam ochronę?

  (...) opracowanego przez Fly.pl wynika, że w tym roku ponownie najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnych wojaży Polaków okazała się Grecja, której udział w sprzedaży sięga 22,5 proc. Polacy (...)

 • Polacy chcą powiadomień SMS od urzędów

  (...) otrzymywać? Z deklaracji respondentów 81% przebadanych na potrzeby badania zrealizowanego dla SMSAPI wynika, że są to ostrzeżenia przed gwałtownymi zjawiskami jak np. burze, upały czy (...)

 • Cyfrowa rewolucja skróci tydzień pracy?

  (...) firmy Ricoh objęło swoim zasięgiem 4580 respondentów reprezentujących Austrię, Belgię, Luksemburg, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Węgry, Włochy, Holandię, Norwegię, Polskę, (...)

 • Aplikacja Pink Camera, czyli backdoor w prezencie

  (...) backdoor, czyli - ujmując rzecz po polsku - tzw. tylna furtka. Z powodzeniem zasługuje na miano jednego z najbardziej szkodliwych zagrożeń, ponieważ prowadzi atakującego do przejęcia (...)

 • Ile musisz mieć na najtańsze mieszkanie w mieście?

  (...) Corp S.A. Ceny , które oferujemy zaczynają się od 170 tys. zł. Lokale w tej kwocie można kupić w inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie. W Warszawie, Wrocławiu, czy Gdańsku, z uwagi na (...)

 • Jutro spotkanie Trump i Xi

  (...) spotkanie w sobotę o 4:30 czasu polskiego, zatem rezultat rozmów będzie tematem dla handlu dopiero w poniedziałek. Wczoraj nadzieje na pozytywny wynik zostały obudzone przez artykuł South China (...)

 • Monitor AOC U2790PQU

  (...) co ułatwia tworzenie konfiguracji wielomonitorowych. U2790PQU jest też łatwy w montażu – użytkownik nie potrzebuje żadnych narzędzi by monitor mógł stanąć na biurku po wyjęciu z (...)

 • Nad zatorami płatniczymi zapanuj przed recesją

  (...) do narzekania i obawy odnośnie swojej przyszłości? Niektórzy z pewnością tak. Europejski Raport Płatności 2019 potwierdza, że jednym z ich poważnych problemów są niewywiązujący się ze (...)

 • Skuteczny mentoring w firmie - od czego zależy?

  (...) pracowników i jako takie może być z powodzeniem stosowane w każdej branży. Warto jednak zastanowić się, czy okaże się skuteczny na każdym szczeblu organizacyjnej struktury. Zazwyczaj jest (...)

 • ZFŚS: 500+ tworzy dochód?

  (...) być jednym z kryteriów branych pod uwagę przy ustalaniu sytuacji materialnej pracownika, ale nie jedynym. Ustawodawca nie wskazał wprost w jaki sposób ustalić sytuację socjalną osoby (...)

 • Wyniki TFI i funduszy inwestycyjnych 2018

  (...) osiągnęły dodatni wynik z operacji w kwocie 7,3 mld zł (o 8,2 mld zł mniej niż rok wcześniej). Wartość lokat funduszy zmniejszyła się do 273,7 mld zł (o 2,0%). Aktywa towarzystw funduszy (...)

 • Europejski Urząd ds. Pracy a kierowcy

  (...) każdego dnia w ramach międzynarodowego transportu drogowego granice państw Unii Europejskiej przekraczają ponad dwa miliony osób. Pasażerów i towary przewożą również . Gdy wejdzie w życie (...)

 • Skorpion - Producent obuwia damskiego, męskiego oraz młodzieżowego.

  Czytaj więcej: Obuwie


strony : [ 1 ]
 
28
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2520
CHF 3,8322
USD 3,7336
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.