eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kalendarz Google, czyli phishing w bonusie

  (...) ataków spam i może stanowić dla przestępców niezwykle lukratywne narzędzie. Umożliwia on bowiem zwabienie nawet doświadczonych użytkowników, którzy na co dzień są w stanie niemal (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o wyjawienie przedmiotów spadkowych, poznaj opinie o Zolux Klatka orzechowo-czekoladowa (Prestige) czy przeglądaj oferty pracy z miasta piaseczno.


 • Kara umowna za niedotrzymany termin nie jest kosztem podatkowym

  (...) Wnioskodawca przekroczył 35 dniowy termin na realizację dostawy (wraz z montażem) mebli laboratoryjnych, za co klient naliczył mu i wystawił . Klient zakwestionował jedynie termin realizacji a (...)

 • Wielopokoleniowość wymaga elastycznej przestrzeni biurowej

  (...) 45% pracodawców ma zamiar zaaranżować komfortowe . Co trzecia (34%) z organizacji chce z kolei wspomóc się liderem UX, co ma wywrzeć znaczący wpływ na zakres wykorzystania strategii UX tak w (...)

 • Wymiana walut wirtualnych na tradycyjną w podatku VAT

  (...) z definicją rzeczy zawartą w Kodeksie cywilnym - nie jest towarem, a w związku z tym nie stanowi towaru w rozumieniu ustawy o VAT (ta nie zawiera własnej definicji towaru, dlatego trzeba się (...)

 • Jak aplikacje lojalnościowe wpływają na zachowania klientów?

  (...) dwa, istotne dla branży handlowej, wydarzenia. Mowa tu o organizowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych Targach ReDI oraz Kongresie Rynku FMCG. W każdym z nich uczestniczyli przedstawiciele (...)

 • Po co nam ekonomia behawioralna w urzędach?

  (...) nauka, której głównym zadaniem jest opisywanie przyczyn leżących u podstaw nieracjonalności naszych zachowań. Jej popularyzacji dokonał amerykański psycholog i ekonomista, Daniel Kahneman (...)

 • Jak zmieniły się preferencje konsumentów na rynku mieszkaniowym?

  (...) pogoni rodzimej mieszkaniówki za standardami najbardziej zaawansowanych rozwojowo rynków nieruchomości. Polegało to po pierwsze na galopadzie cen, po drugie zaś na preferowaniu przez kupujących (...)

 • Najczęściej cytowane media V 2019

  (...) najczęściej cytowanym tytułem prasowym była "Gazeta Wyborcza". Lider kwietnia - "Rzeczpospolita" - spada na miejsce drugie. Na trzecim „Super Express”. Wśród najczęściej cytowanych (...)

 • Firmy wolą wynajem samochodów niż leasing?

  (...) nie jest żadną rewolucją, wskazując, że wypożyczalnie samochodów to nie novum, a sama idea wynajmu od lat prezentuje się w zasadzie tak samo. Dobre wypożyczalnie dokładają starań, aby w (...)

 • Szybszy światłowód w Orange Love

  (...) komórkowych we wszystkich ofertach , co umożliwia komfortowe korzystanie z internetu w smartfonie. Orange Love to zestaw kilku usług w atrakcyjnej cenie. Oferta została wprowadzona ponad 2 lata (...)

 • Ceny mieszkań w górę, ale ich dostępność nie maleje

  (...) kwartale 2019 r. średnia cena transakcyjna m2 mieszkania na rynku wtórnym w siedmiu największych miastach wyniosła 6 933 zł. To o 7% więcej niż przed rokiem. Co ciekawe również o 7% (...)

 • 5G jeszcze szybsze niż myśleliśmy

  (...) że do 2024 roku zasięg 5G obejmie około 40 procent światowej populacji. Dziś (czerwiec 2019) mówi się już o 45 procentach, a jeszcze śmielsze przewidywania - ze względu na możliwość (...)

 • Dogrywka Draghiego

  (...) Mario Draghiego podczas organizowanej przez EBC konferencji w Sintrze w tym tygodniu mogą być źródłem zaskoczeń. Przede wszystkim rynek ma wiele pytań do EBC odnośnie dalszych poczynań (...)

 • Ubezpieczyciele muszą myśleć o UX

  (...) pracownicy poświęcają 19,8% czasu na poszukiwanie informacji i dokumentów niezbędnych do skutecznego wykonywania swojej pracy. To równowartość jednego dnia w tygodniu pracy. W przypadku (...)

 • Masz pomysł na biznes nad morzem? Zobacz, jak go zrealizować

  (...) wyleasingować wszystko, co stanowi majątek ruchomy lub nieruchomość i jest przydatne do prowadzenia biznesu. To nie tylko i użytkowe, samoloty, maszyny rolnicze i budowlane czy sprzęt IT. Ta (...)

 • Ceny żywności coraz dotkliwsze

  (...) SGH pytają Polaków o ich opinie odnośnie procesów inflacyjnych. Zapytania te odnoszą się zarówno do poziomu cen, jak i ogólnych . Te ostatnie rosną już od przełomu lat 2015/2016, a więc (...)

 • Na co w rekrutacjach narzekają kandydaci

  (...) kandydatów 2019”, zrealizowanego na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku przez serwis kariery InterviewMe. Na jego potrzeby przepytano niemal 3500 respondentów – pracowników oraz osób (...)

 • Jak radzi sobie waluta Kolumbii?

  (...) kolumbijskiego w znacznym stopniu stały szerokie umocnienie amerykańskiej waluty, które obserwowaliśmy w zeszłym roku, jak i stosunkowo gwałtowny spadek cen ropy naftowej. Kolumbijska (...)

 • Citroen C5 Aircross - na miękkich nogach

  (...) marką – dość futurystycznie. Aircross to aktualny przydomek podwyższonych modeli Citroena. Do dyspozycji mamy już C3 w tej wersji i do rodziny dołączył większy C5. Auta na pierwszy rzut (...)

 • Egmont - Wydawca książek, komiksów i czasopism (Kaczor Donald, Kubuś Puchatek, 13, Księżniczka, Barbie, Witch, Cybermycha) dla dzieci i młodzieży.

  Czytaj więcej: Dla dzieci i młodzieży


strony : [ 1 ]
 
18
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2631
CHF 3,8099
USD 3,8097
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.