eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Elastyczne powierzchnie biurowe na fali

  (...) rzesza działających na europejskim rynku operatorów powiększyła się o 135%, a liczba centrów coworkingowych aż o 205%. Popyt na tego rodzaju biura nie będzie maleć. Przeciwnie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Karta szkolenia BHP, poznaj opinie o Kotlin Powidła śliwkowe czy przeglądaj oferty pracy z miasta kęty.


 • Dowód zdobyty nielegalnie w postępowaniu podatkowym

  (...) r. Dyrektor Urzędu Kontroli Skarbowej zakwestionował pewnej spółce podatek naliczony z faktur wystawionych przez różne podmioty gospodarcze. Organ pierwszej instancji uznał, że kontrolowana (...)

 • Operacje walutowe na koncie złotówkowym z różnicami kursowymi

  (...) do wykorzystywał . W takim przypadku schemat postępowania na ogół wygląda w ten sposób, że w przypadku zapłat za faktury walutowe bank dokonuje przewalutowania złotówek na walutę i (...)

 • Zniesienie współwłasności: hipoteka a podatek od spadków i darowizn

  (...) Dnia 2 marca 2016 r. wnioskodawczyni wraz z Panem W.J. (osoby niespokrewnione) po ½ części każdy z nich. Łączna cena nieruchomości wynosiła 255.000 zł, to jest po 127.500 zł na każdy z (...)

 • Nowe Żegrze - kolejny budynek w sprzedaży

  (...) czteropiętrowe budynki wielorodzinne z podziemną halą garażową. Budowa pierwszego z nich już doczekała się swojego końca. Budynki A i B ( w sumie 108 mieszkań) znajdują się z kolei na (...)

 • Wirtualna rzeczywistość wyszkoli nawet lekarzy

  (...) się zaczęło? zdecydowanie wkroczyła w nasze codzienne życie na początku XXI wieku. Jej powstanie jest efektem wykorzystania narzędzi informatycznych i graficznych, dzięki którym w sieci (...)

 • PMI w maju. Przewaga pesymistów nieznaczna

  (...) Markit, wskaźnik PMI w sektorze przetwórstwa przemysłowego w maju 2019 r. wyniósł 48,8 pkt, co stanowi nieznaczną korektę in minus w stosunku do wyniku kwietniowego (49 pkt). Jest to siódmy (...)

 • Mieszkanie na wynajem ciągle zarabia

  (...) który przyciąga coraz więcej osób, poszukujących alternatywnych form lokowania swoich nadwyżek finansowych. O tym, że Polacy przeznaczali na zakup mieszkań swoje oszczędności może (...)

 • Nowoczesna Gospodarka: zatrudnienie w I kw. 2019

  (...) na wyhamowanie dynamiki wzrostu zatrudnienia zarówno ogółu rynku, jak i w firmach . Po raz kolejny jednak potwierdziło się, że początek roku to czas wdrażania nowych strategii kadrowych, a co (...)

 • Czy firmy telekomunikacyjne są gotowe na 5G?

  (...) usługi 5G stanowić będą niejako rozwinięcie i rozszerzenie już istniejących usług transmisji danych (96%) a 36% stwierdza, że dadzą one kolejne możliwości w zakresie świadczenia nowych (...)

 • Wsparcie działalności B+R. Mamy 11. miejsce w OECD

  (...) na badania i rozwój osiągnęły poziom 1,03 proc. PKB. Okazuje się również, że aż 94,5 proc. firm przebadanych rzez międzynarodowe izby handlowe zamierzają ponownie zainwestować nad (...)

 • BIK prezentuje mapę aktywności kredytowej Polaków

  (...) kraju korzystają z kredytów w spełnianiu swoich marzeń? W odpowiedzi na to pytanie pomagają prezentowane przez BIK analizy geograficzne. Pokazują one skłonność do „życia na kredyt” w (...)

 • Kontrola zwolnień: prawa i obowiązki pracowników

  (...) chorobowych Poziom w naszym kraju przekracza dziś średnią europejską. Taki stan rzeczy doskwiera nie tylko pracodawcom, ale i pracownikom, na których barki spadają przeważnie obowiązki (...)

 • Wszyscy mamy długi

  (...) zapominać, że wszyscy, każdego dnia korzystamy z zasobów Ziemi, które są w stanie się odnawiać jedynie przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. W 1986 roku światowa konsumpcja po raz (...)

 • 1,5 tys. zł/m2, czyli aranżacja wnętrz po polsku

  (...) na aranżację wnętrz? Z odpowiedzi, których Polacy udzielili serwisowi Fixly.pl wynika, że jest to 1500 zł za metr kwadratowy. Taka kwota wystarczać ma na o średnim standardzie, ale (...)

 • Wiemy, ile zarabia freelancer w 2019 r.

  (...) opcja zwłaszcza dla tych, którzy lubią kształtować rzeczywistość według własnej wizji i zapotrzebowań. W naszym kraju świadczący elektroniczne usługi dla biznesu to rzesza licząca (...)

 • Na FX USD traci swój urok

  (...) Meksyk nowymi cłami w odwecie za nierozwiązany (w jego opinii) problem nielegalnych imigrantów. Jakkolwiek decyzja ma przede wszystkim znaczenie dla wewnętrznych gierek politycznych przed (...)

 • Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 140 KM to pewna lokata

  (...) i jego nazwa zdążyły się już wpoić w świadomość konsumentów. Model ten debiutował w 2007 r. i był jednym z pierwszych kompaktowych crossoverów – takich, które z założenia mają (...)

 • Obowiązek informacyjny RODO na fakturze?

  (...) 13 rozporządzenia nakłada na przedsiębiorcę obowiązek przekazania osobie, której dane dotyczą, informacji dotyczących: danych firmy przedsiębiorcy oraz danych kontaktowych; danych (...)

 • Qup Dziecku - Wszystko dla dzieci, artykuły szkolne, meble, zabawki, akcesoria.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
3
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2809
CHF 3,8411
USD 3,8292
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.