eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 23/2019

  (...) sektorze kosmicznym zaczynają byś dostrzegane, na światowym rynku. Dostrzeżono wrocławski startup SatRevolution, który w ramach projektu REC, planuje docelowo umieścić w orbicie nawet do 1024 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-19 , poznaj opinie o Wydawnictwo Muza SA Martin Kintrup, Sosy i dipy czy przeglądaj oferty pracy z miasta opatów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 23/2019

  (...) czerwca) odbędzie się szczyt przywódców krajów grupy G20 w japońskiej Osace, a teraz w Fukuoce spotykają się ministrowie finansów tych krajów. Tematy rozmów dotyczą wyzwań stojących (...)

 • Remarketing - jak skutecznie podążać za klientem

  (...) czy oferując swoje usługi, z reguły nie mamy możliwości porozmawiania bezpośredniego z klientem w celu przekonania go do zakupu czy do określonego działania. Nie mamy też możliwości (...)

 • Fizjoterapeuta a obowiązki ubezpieczeniowe po 1 czerwca 2019

  (...) w nowej formie indywidualnych lub grupowych praktyk zawodowych. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku pielęgniarek i położnych, są przy tym zobligowani do spełnienia określonych warunków (...)

 • Work-life balance polskich rodziców

  (...) badania „Kobiety na rynku pracy 2019” najbardziej problematyczną kwestią jest dokonywanie wyborów pomiędzy zaangażowaniem się w obowiązki rodzinne i zawodowe. Kobiety i mężczyźni niemal (...)

 • Wynagrodzenia 2019 - trendy

  (...) sytuacji na rynku pracy, jest głównym powodem, dla którego pracodawcy zmieniają swoje strategie wynagrodzeń. Jak pokierować polityką wynagrodzeń, aby zatrzymać najlepszych? Jakie są obecnie (...)

 • Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. - Producent olejów roślinnych i margaryny.

  Czytaj więcej: Tłuszcze


strony : [ 1 ]
 
9
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2762
CHF 3,8191
USD 3,7958
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.