eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Przelewy Elixir w V 2019 r.

  (...) roku liczba transakcji w systemie Elixir wzrosła o 7 proc. (160,43 mln komunikatów vs 149,92 mln komunikatów), a wartość o 11 proc. (465,88 mld zł vs 418,9 mld zł) Rekordowy w tym miesiącu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja nieruchomości, poznaj opinie o Adler AD 48 b czy przeglądaj oferty pracy z miasta drawsko pomorskie.


 • Jaki kurs walut obcych do przeliczenia kosztu podatkowego?

  (...) X zamówiła towar 20 maja 2019 r. Fakturę sprzedawca wystawił 5 czerwca 2019 r. Ta do firmy wpłynęła 10 czerwca, zaś sam towar dotrze dopiero na początku lipca. Sama . Po jakim kursie należy (...)

 • Test przedsiębiorcy nie, ale fiskus i tak sprawdzi kto jest "prawdziwym" przedsiębiorcą

  (...) oszust Szukający wciąż nowych źródeł finansowania Skarbu Państwa fiskus, zauważył, iż przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą często korzystają z 19% (...)

 • Ile kosztuje tanie mieszkanie od dewelopera?

  (...) się przez dwa lata Kategorię tanich z metropolii można definiować bardzo różnie. Wydaje się jednak, że taka definicja powinna uwzględniać wzrosty średnich cen nowych „M” notowane na (...)

 • Monitor Philips 242B9T

  (...) pył i zachlapania w standardzie IP54. Wyświetlacz został umieszczony na ergonomicznej stopce w kształcie litery „Z”, która daje szerokie możliwości dostosowania położenia ekranu, w tym (...)

 • Wzrost cen mieszkań to nie złudzenie

  (...) ciekawe ze względu na to, że zawierają tzw. indeks hedoniczny. Pokazuje on jak zmieniły się ceny przy założeniu, że porównujemy podobne do siebie lokale. To ważne, ponieważ czasami wzrosty (...)

 • Mieszkania komunalne ukończone w co piątym powiecie

  (...) że w 2018 r. na terenie całego kraju oddano do użytku tylko 1863 . To bardzo słaby wynik zważywszy na skalę deficytu gminnych mieszkań (wynoszącego około 160 000 sztuk). Eksperci portalu (...)

 • Jaki sport uprawiają Polacy?

  (...) trzech miesięcy zadeklarowało 88 proc. badanych w przedziale wiekowym 18-24 lata, 81 proc. osób w wieku 25-34 lata, 78 proc osób w przedziale 35-44 lata i 63 proc. osób starszych niż 45 lat. W (...)

 • Całkowity koszt kredytu hipotecznego, czyli czym jest RRSO?

  (...) przede wszystkim niedrogi. Całkowity koszt finansowania określa jednak nie wysokość odsetek, ale wskaźnik RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. To właśnie wartość RRSO w (...)

 • Fed na krawędzi cięcia stóp?

  (...) pracy USA wpisują się w rynkowe oczekiwania, że Fed jest na krawędzi cięcia stóp. Nie są one bezpodstawne. Seria słabych danych z USA i sugestie ze strony wpływowych decydentów, że do (...)

 • Smartfon Gigaset GS110

  (...) w kolorach takich jak „British racing Green”, niebieski lazur oraz szary tytan. Nowy smartfon ma wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, sięgający do górnej krawędzi obudowy. Ekran ma (...)

 • Rok po RODO. Lepsza czy gorsza ochrona danych?

  (...) tys. specjalistów różnych dziedzin z USA, Europy i regionu Azji oraz Pacyfiku wynika, że przekonanych o lepszej ochronie danych osobowych od czasu jest zaledwie 39% z nich. Co trzeci z badanych (...)

 • Dacia Duster 1.3 Tce 150 KM - z nowym sercem

  (...) dywagowałem już dawno przy pierwszym spotkaniu z rumuńskim hitem sprzedaży. Testowy egzemplarz emanował jednak przepięknym kolorem. Pomarańczowy lakier przyjemnie urozmaicał karoserię tego (...)

 • Mar Agency - Oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, separatory. Łódź.

  Czytaj więcej: Oczyszczalnie ścieków


strony : [ 1 ]
 
10
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2640
CHF 3,8100
USD 3,7745
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.