eGospodarka.pl

 • Wakacje 2019: gdzie uważać na drogówkę?

  (...) największe szanse stanąć oko w oko z drogówką, a także ranking najczęściej kontrolowanych odcinków polskich dróg, zostały opracowane na bazie ostrzeżeń zgłaszanych przez użytkowników (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-9M, poznaj opinie o Kamis Przyprawa do Grzańca czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowogród bobrzański.


 • Podatek od spadków i darowizn też się przedawnia

  (...) Dnia 2 kwietnia 2006 r. zmarła matka wnioskodawcy, postanowienie o uprawomocniło się 26 lipca 2006 r., zaraz po czym wnioskodawca (oraz jego siostra) złożył o nabyciu spadku po zmarłej (...)

 • Podzielona płatność wyprze odwrotne obciążenie

  (...) o VAT z dnia 14 maja 2019 r. znajdującego się na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji (www.rcl.gov.pl; nr UA 45). Projektodawcy zmiany wskazują, że wprowadzenie daje wprawdzie (...)

 • Miasta akademickie rozwijają się szybciej

  (...) zdecydowanymi liderami, jeżeli chodzi o liczbę studentów, to jednak w przeliczeniu na tysiąc mieszkańców przodują Podkowa Leśna (332), Poznań (221) i Rzeszów (211). Na 1000 mieszkańców (...)

 • Ile kosztuje nieudana rekrutacja pracowników?

  (...) Ile kosztuje utrata pracownika? Z zaprezentowanych przez Michael Page estymacji Harvard Business Review wynika, że wydatki związane z zatrudnieniem i wdrożeniem osoby otrzymującej 5 943 zł (...)

 • T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1

  (...) i czytelne pakiety usług. Użytkownik może dobrać sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na jego pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet (...)

 • Jak technologia 5G zmieni smart home?

  (...) raportu Ericsson ConsumerLab wskazują, że już co czwarte z rozsianych po całym świecie gospodarstw domowych posiada przeszło 10 urządzeń podłączonych do sieci. W Stanach Zjednoczonych (...)

 • Fracht lotniczy w Polsce potrzebuje zaangażowania eksporterów

  (...) z kwietnia br. łączna masa towarów wraz z przesyłkami pocztowymi przeładowana na w 2017 roku wyniosła 121 303 t. Na tle 16,3 mln t ładunków obsłużonych w portach lotniczych całej (...)

 • 163 butelki wódki na polskim weselu

  (...) przez Oferteo.pl, serwis łączący poszukujących towarów z ich dostawcami, na przeciętnym polskim weselu pojawiają się 163 butelki . I wprawdzie organizatorzy zamawiają również inne trunki (...)

 • Na emeryturze ze średniej krajowej zostanie nam 1300 zł

  (...) 45-latek, zatrudniony jest dziś na umowę o pracę z wynagrodzeniem 5000 zł brutto, co daje mu 3350 zł "na rękę". Jeśli przejdzie na emeryturę, osiągając wiek emerytalny, świadczenie (...)

 • Sklepy internetowe. Jaki silnik e-commerce najpopularniejszy?

  (...) br. - przy okazji prac nad PrestaShop BoostTM, rozwiązaniem zapewniającym szybsze działanie i bezpieczeństwo PrestaShop - na grupie 287 respondentów, wśród których znaleźli się zarówno (...)

 • Fed studzi entuzjazm

  (...) stan rynku. Jamesa Bullarda z Fed w St. Louis powiedział, że sytuacja gospodarcza nie wymaga cięcia stóp procentowych o 50 pb, choć jest to dobry czas na „asekuracyjną” obniżkę. To (...)

 • Czy nauczyciele mogą liczyć na lepsze warunki kredytów?

  (...) trwa w naszym kraju już od miesięcy. Warto jednak pamiętać, że w przypadku starań o kredyt hipoteczny całkowite miesięczne dochody są ważnym, ale nie jedynym czynnikiem decydującym o (...)

 • Polska liderką gotowości na sztuczną inteligencję

  (...) dziś przez wszystkie przypadki. Aby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć po wyszukiwarkę internetową i odnaleźć setki artykułów poświęconych temu zagadnieniu oraz jego możliwości w (...)

 • E-skarga - nowość w prawie administracyjnym

  (...) Już od kilku lat trwają intensywne prace nad stopniową informatyzacją i cyfryzacją życia publicznego w Polsce. Dąży się do tego, aby maksymalnie wiele spraw można było załatwić bez (...)

 • Hyundai Santa Fe - wygoda z Azji

  (...) stylu, ponieważ mimo upływu lat azjatycka motoryzacja zostawia ślady historyczne na swoim produktach. Nie raz wspominałem o wiekowych rozwiązaniach wizualnych we wnętrzu lub karoseriach tych (...)

 • Praca wakacyjna. Gdzie zarobisz najwięcej?

  (...) intensywnej turystyki, zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Latem w podróże udają się głównie rodziny, które korzystają z czasu wolnego od nauki. Z tego też względu największe (...)

 • Hobbit - Oferuje gry bitewne, karciane, planszowe i fabularne oraz komiksy.

  Czytaj więcej: Gry


strony : [ 1 ]
 
26
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2642
CHF 3,8477
USD 3,7540
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.