eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Sprzedajesz na Amazonie: uważaj na problemy z rozliczeniem VAT

  (...) Amazonie? Głównymi stronami transakcji realizowanych przez wbrew pozorom nie są sprzedawca i klient, ale sprzedawca i Amazon. W uproszczeniu współpraca odbywa się według następującego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZRGB-100-PL, poznaj opinie o LG FFH-586AD czy przeglądaj oferty pracy z miasta włodawa.


 • Przychód z tytułu odsetek: obsługa prawna jako koszty uzyskania przychodu

  (...) W czerwcu 2010 r. wnioskodawca zawarł z bankiem, któremu to pożyczył swoje pieniądze (jako ). Bank nie wywiązał się z postanowień zawartej umowy. Nadto podobnych umów podpisał wiele z (...)

 • System płatności PayPal przy transakcjach walutowych

  (...) oraz wysyłanie . Jednocześnie właściciel konta może też wypłacić zgromadzone na nim środki finansowe. Faktura walutowa Sprzedaż towaru czy usługi generuje przychód podlegający (...)

 • Co 12. wypadek drogowy kończy się śmiercią

  (...) udostępniono niedawno najnowszy raport na temat bezpieczeństwa naszych dróg w 2018 r. Jego lektura dowodzi m.in., że w minionym roku wzrosła nieznacznie liczba śmiertelnych ofiar wypadków. Na (...)

 • Tańszy dolar na wakacje 2019?

  (...) a jego wyprzedaż przyspieszyła wczoraj po serii publikacji danych z gospodarki oraz po wypowiedzi Jamesa Bullarda, szefa oddziału Rezerwy Federalnej z St. Louis. Co prawda James Bullard od dawien (...)

 • Remont mieszkania. W trakcie jest 1/3 Polaków

  (...) raczej skupiają się na remontowaniu swoich domów niż budowaniu nowych. Odzwierciedlają to zresztą statystyki dotyczące w Polsce, w których wyraźnie dominuje starsza zabudowa. Jak czytamy w (...)

 • Kurczy się nam wkład własny

  (...) mieli mniej niż 20% wkładu własnego było 53%. Później ich udział systematycznie spadał i w 2018 r. było to 42%. Z wynika, że w I kwartale 2019 r. ten udział wyniósł 46% i był to już (...)

 • mojeID - rusza usługa zdalnego potwierdzania tożsamości

  (...) mojeID to usługa umożliwiająca zdalne potwierdzanie tożsamości, w efekcie czego jej użytkownik uzyskuje wygodny dostęp do usług online i to bez konieczności zapamiętywania i wpisywania (...)

 • PESEL nie jest bezpieczny nawet w urzędzie?

  (...) dokonywanych jest około 50 tys. prób o łącznej wartości sięgającej 3 mld zł. Z oceny ChronPESEL.pl wynika, że 46 % Polaków przekazuje swoje dane osobowe w urzędach. 31 % badanych, co (...)

 • Co wiemy o 3 pokoleniach polskich internautów?

  (...) sieci najwięcej czasu Kwietniowe badanie Gemius/PBI dowiodło, że wśród trzech pokoleń użytkowników internetu (20+, 40+ oraz 60+) najsilniejszą reprezentację posiadają osoby w wieku 40-49 (...)

 • Gotowe mieszkania od dewelopera. W czym można wybierać?

  (...) S.A. W ofercie mamy obecnie ponad 180 mieszkań gotowych do odbioru o szerokim spektrum metraży, od niespełna 50 mkw. do 165 mkw. i dużym zróżnicowaniu cenowym w kilku naszych, wrocławskich (...)

 • Ile kosztuje OC? To nawet 40% wynagrodzenia

  (...) I kwartale 2019 roku wyniosło 4950,94 zł, co w przypadku umowy o pracę daje około 3515 złotych “na rękę”. Oznacza to, że przy średniej składce OC wynoszącej 906 złotych, polisa (...)

 • Luksusowe nieruchomości, czyli o pogoni Gdyni za Warszawą

  (...) SPA, czy raczej przestrzeń do spotkań biznesowych? A może po prostu secesyjna kamienica pod prestiżowym adresem lub penthouse za siedmiocyfrową kwotę? To tylko niektóre . Jak prezentuje się (...)

 • Jakie ubezpieczenie na wakacje samochodem?

  (...) udając się na zagraniczne ? W ramach przygotowań należy niewątpliwie zweryfikować stan techniczny, uzupełniając przy tym płyny i dokonując niezbędnych napraw. - To ważna część (...)

 • MŚP zainwestują w relacje i sztuczną inteligencję

  (...) jest motorem na świecie, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Należy do niego już przeszło 90% firm, w których zatrudnione są aż dwie trzecie całego rynku pracy. W przypadku gospodarek (...)

 • Pakiety medyczne. 2/3 Polaków mówi "tak"

  (...) znacznie lepszą opinią niż państwowa. W grupie osób, które na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy miały okazję skorzystać z jej usług, bardzo dobrze lub raczej dobrze ocenia ją 85,8% (...)

 • Trwa konferencja Fed

  (...) Fed obfituje w wypowiedzi bankierów centralnych i przekaz generalnie pozostaje gołębi. Prezes Fed Powell nie zasugerował bezpośrednio szykowania się banku do obniżki stóp procentowych, ale (...)

 • Internetowa zbiórka pieniędzy w 2019 r. Kto, komu, ile?

  (...) tak obszernego badania . Pierwsze miało miejsce przed dwoma laty. Co zmieniło się od tego czasu? Kto jest organizatorem zbiórek, a kto dokłada do nich swoją cegiełkę? Jaka grupa wykorzystuje (...)

 • Specjalista ds bezpieczeństwa IT potrzebny jak nigdy

  (...) rośnie, a na rynku nadal brakuje specjalistów ds. bezpieczeństwa. W Europie Środkowej, w tym w Polsce – to ponad 140 tys. osób – podkreśla Wojciech Głażewski, Country Manager firmy Check (...)

 • Renault Talisman Grandtour 1,7 dCI 150 KM - a ja tam lubię diesle

  (...) jest już kilka lat (dokładnie 3), to projekt karoserii Renault Talismana jeszcze się nie zestarzał. Co ważne nadwozie kombi nie wygląda dużo gorzej niż wersja bez kufra. Pewnie się (...)

 • Czy PPK to rzeczywiście dobre rozwiązanie?

  (...) obowiązywanie wraz z początkiem nadchodzącego miesiąca. Na początku program wystartuje u największych pracodawców (np. w korporacjach, czy na uczelniach wyższych zatrudniających ponad 250 (...)

 • Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT S.A. - Prezentacja firmy, oferta produkcyjna, materiały do pobrania, galeria. Białystok.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
5
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2782
CHF 3,8234
USD 3,7929
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.