eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • 71% Polaków planuje wspólne wakacje w Polsce

  (...) Jak wynika z przeprowadzonej przez KAYAK.pl ankiety, polskie rodziny tego lata stawiają przede wszystkim na wakacje w Polsce. W kraju zostanie 17% badanych, a 17% wybierze się za granicę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o roboty budowlane - forma, treść, rodzaje, poznaj opinie o Graco CONTEMPO HIGHCHAIR czy przeglądaj oferty pracy z miasta zgierz.


 • BIK o kredytach w V 2019 r.

  (...) wynika, że w piątym miesiącu bieżącego roku łączna kwota kredytów konsumpcyjnych udzielonych przez banki i SKOK-i sięgnęła 7,786 mld zł, w przypadku było to 5,877 mld zł. W porównaniu (...)

 • Czy można kupić, podzielić i sprzedać ziemię poza działalnością gospodarczą?

  (...) ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. 1991 nr 80, poz. 350, ze zm.) jest wytwórcza, budowlana, handlowa lub usługowa działalność zarobkowa, prowadzona we własnym imieniu bez (...)

 • Separacja małżonków a rozliczenie PIT z dzieckiem

  (...) Dnia 09.11.2018 r. sąd okręgowy orzekł separację małżonków. Wyrok uprawomocnił się 01.12.2018 r. Wnioskodawca wraz z żoną posiadają córkę, która w grudniu 2018 r. ukończyła 18 lat (...)

 • Uwaga na fałszywe aplikacje do czyszczenia systemu!

  (...) który można rozwiązać z użyciem całego wachlarza legalnych narzędzi do czyszczenia systemów. Niestety wśród tego rodzaju aplikacji nie brakuje oprogramowania stworzonego przez (...)

 • Większe zatrudnienie = więcej leasingu

  (...) potrzeby „Leasing Index” wynika, że z leasingu korzysta już 43 proc. z nich. Widoczna jest również pewna zależność. Okazuje się bowiem, że deklaracje odnośnie korzystania z tej formy (...)

 • Edukacja pozaszkolna z czerwonym paskiem

  (...) kraj na wysokiej 10. pozycji pod względem poziomu . Nie wszyscy jednak rodzice są przekonani o jakości usług świadczonych przez szkoły publiczne. Stąd też zapewne wynika duże (...)

 • Czy OC pracodawcy ochroni przed skutkami upału?

  (...) to coś, co niewątpliwie cieszy tych, którzy przebywają właśnie na urlopie. Niestety na urlop nie wyjechaliśmy wszyscy, co oznacza, że część z nas musi zmagać się z upałami w dusznym (...)

 • Jakie dane osobowe musimy udostępnić (przyszłemu) pracodawcy?

  (...) br. przepisy wskazują, że pracodawca może żądać od kandydata do pracy w zakresie: imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych (nie musi to być adres, może być nr (...)

 • Pożar w Gdańsku. Jak przetrwać przerwę w działalności?

  (...) Św. Wojciecha w Gdańsku wybuchł wcześnie rano. I wprawdzie przybyłe na miejsce jednostki straży pożarnej zdołały opanować sytuację w kilka godzin, to jednak nie zapobiegło to sporym (...)

 • Usługi fachowców w Polsce

  (...) wynika, że co najmniej jedną pracę wymagającą pomocy fachowca ma do wykonania w swoim domu aż 3 na 4 Polaków. Najbardziej poszukiwanymi fachowcami są hydraulicy (22 proc. wskazań). Na (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking V 2019

  (...) w kwietniu Majowa analiza - podobnie jak wszystkie poprzednie - bierze pod lupę cztery kategorie ubezpieczeń. Ocenie ekspertów podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez (...)

 • Rynek akcji w Europie na zielono

  (...) CHF, są w czwartek słabsze, a odbicie zaliczają AUD i NZD – ryzykowne waluty o dużej wrażliwości na Chiny. Rynek akcji w Europie notuje zielone otwarcie po wzrostach o ok. 1 proc. w Szanghaju (...)

 • Warszawski Służewiec zmienia oblicze

  (...) jakimi już od lat musiał zmagać się Służewiec, był stan infrastruktury transportowej. Ten rok wydaje się być pod tym względem przełomem i daje realne szanse na usprawnienia. W maju swojego (...)

 • Optoma: interaktywne monitory 4K z 20-punktowym dotykiem

  (...) kątami widzenia pokryte warstwą antyodblaskową. Dzięki tym cechom obraz jest wyraźny dla każdego obecnego na sali, niezależnie od zajmowanego miejsca oraz warunków oświetleniowych w (...)

 • Jak wybrać platformę e-commerce?

  (...) indywidualną strategię biznesową i stara się realizować jej założenia podążając przy tym unikatową ścieżką rozwoju. Właśnie dlatego, oprócz wszechstronnej funkcjonalności systemu (...)

 • Podatek katastralny odwołany. Czy powinniśmy się cieszyć?

  (...) zostało przekształcone we własność, wydawało się być niezbędnym elementem uporządkowania i ujednolicenia rynku nieruchomości w celu uproszczenia ewentualnej, przewidywanej w bliższej lub (...)

 • Kryptowaluty rozumieją tylko nieliczni

  (...) wśród zwykłych zjadaczy chleb, jak i wśród gwiazd jak Johnny Depp czy PewDiePie. Okazuje się jednak, że globalny wskaźnik ich zastosowania spada, a wielu klientów ciągle nie rozumie ich (...)

 • Start konkursu na najlepsze raporty społeczne 2019

  (...) od 13 lat przez Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Co roku nagradzane są najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i (...)

 • Wakacje 2019: zwyczaje Polaków

  (...) że w 2030 roku roczna liczba podróży zagranicznych sięgnie 1,8 mld. Nadmiar turystów (ang. overtourism) już teraz zresztą jest sporym problemem - władze niektórych miejscowości starają (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów V 2019

  (...) Toyocie W maju br. Centralna Ewidencja Pojazdów powiększyła się o 47 094 sztuk nowych samochodów osobowych, co względem minionego roku oznacza wzrost o 11,2% rdr i najlepszy majowy wynik, z (...)

 • SOS - System Obsługi Sprzedaży dla systemów Linux - Oprogramowanie obsługi dokumentów przepływu towarów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Połączone moduły magazyn-sprzedaż i finanse-księgowość. Baza danych MySQL.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ]
 
27
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2561
CHF 3,8238
USD 3,7426
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.