eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Zwolnienie z VAT dla sprzedaży używanych budynków

  (...) dostawie nieruchomości zostały określone w art. 43 ust. 1 ustawy VAT. W pierwszej kolejności Ustawodawca odrębnie sklasyfikował podstawę zwolnienia dla podatników prowadzących działalność (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-RM 101, poznaj opinie o Agrecol Hortifoska Jesienny nawóz do trawników czy przeglądaj oferty pracy z miasta ryki.


 • Gdzie Polacy spędzą wakacje 2019?

  (...) za kilka dni, a wraz z nimi nadejdzie szczyt sezonu urlopowego. Okazuje się, że na chwile wakacyjnego relaksu Polacy coraz częściej wybierają nadmorskie kurorty za granicą. Tego lata (...)

 • Podatek od sprzedaży detalicznej wróci w 2020 roku

  (...) nałożyć na duże sieci handlowe nową daninę, czyli . Fiskus chciał dodatkowych pieniędzy od przychodu sprzedawców. Obowiązek podatkowy miał powstawać z chwilą osiągnięcia w danym (...)

 • Podatek od przychodów z budynków oddanych częściowo w najem

  (...) Wnioskodawca w prowadzonej działalności gospodarczej wykorzystuje liczne budynki i budowle zaliczane do (oddane do używania w ramach realizacji programów rządowych i samorządowych dotyczących (...)

 • Jak znaleźć odpowiedniego pracownika produkcji?

  (...) nie poświęcają analizie ogłoszenia zbyt wiele czasu. Liczą się dla nich konkretne czynniki. Jak dowodzi badanie zrealizowane wśród osób poszukujących zatrudnienia w produkcji poprzez OLX (...)

 • Podróbka, czyli o stratach na 261 mld złotych

  (...) straty w 11 sektorach (kosmetyki i higiena osobista, odzież, obuwie i akcesoria, artykuły sportowe, zabawki i gry, biżuteria i zegarki, torebki i bagaż, nagrania muzyczne, napoje spirytusowe i (...)

 • Awaria DNS oznaczałaby kataklizm

  (...) na adresy IP aplikacje nie mogłyby dalej działać. System został tak zaprojektowany dla użytkownika, ponieważ łatwiej nam zapamiętać „nazwę strony internetowej.com” niż adres IP. Gdy (...)

 • Dobra zmiana w viaTOLL?

  (...) to zastąpił mało efektywne winiety. Od tego czasu samochody ciężarowe, przemierzające drogi krajowe oraz autostrady zarządzane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) (...)

 • Szukasz pracowników? Z atrakcyjnym biurem będzie ci łatwiej

  (...) kończą się pomysły na prześcignięcie konkurencji, tym bardziej, że atrakcyjne wynagrodzenie coraz częściej przestaje być kartą przetargową. Taka sytuacja dotyczy właściwie każdej (...)

 • Dom na Kurkowej. Nowe mieszkania na terenie Nadodrza

  (...) na działce, którą od rynku dzieli zaledwie 15-minutowy spacer. Dom Development Wrocław właśnie rozpoczął sprzedaż realizowanych w jego ramach mieszkań. W ofercie znalazło się 115 lokali o (...)

 • Inflacja z USA nie sprostała prognozom

  (...) w USA spowolniła do 2 proc. r/r, wbrew oczekiwanemu utrzymaniu 2,1 proc. USD tracił w pierwszej reakcji, zanim nie przestał i nie odwrócił całego ruchu. Oczekiwania względem (...)

 • BrandZ. Znamy najcenniejsze marki świata 2019

  (...) m.in. inteligentnie przeprowadzone przejęcia, dzięki którym udało mu się pozyskać nowe strumienie przychodów. Nie bez znaczenia była również świetna jakość obsługi klienta (...)

 • Klienci banków potrzebują najlepszych doświadczeń konsumenckich

  (...) „Jak instytucje finansowe muszą dbać o klientów na coraz bardziej cyfrowym polskim rynku?”, zorganizowanej przy okazji Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie, dyskutowano m.in. o (...)

 • Poznaj najpopularniejsze metody cyberataków na firmy w Polsce

  (...) zupełnie zasłużenie zyskał miano epidemii online. Wydawać by się jednak mogło, że oprogramowanie, które żąda okupu w zamian za odblokowanie dostępu do zainfekowanego urządzenia lub (...)

 • Wdrażasz sztuczną inteligencję? Musisz to wiedzieć

  (...) które w obsłudze masowego ruchu klientów z powodzeniem wdrażają produkty i usługi oparte na (Facebook, UBER czy AirBnB), z drugiej - organizacje działające w modelu B2B (np. banki czy (...)

 • Kierownik budowy jest kobietą

  (...) uchodziło za rewir opanowany właściwie wyłącznie przez mężczyzn, a panie nie odgrywały w tej dziedzinie pierwszoplanowych ról. Dziś sprawy mają się inaczej. Zacieranie się granic (...)

 • Przez smog Polska traci 111 mld zł rocznie

  (...) Światowy Dzień Środowiska. Od 1972 roku, corocznie, przeszło 100 uczestniczących w nim krajów zwraca naszą uwagę na problemy środowiska, jego ochroną i edukuje nas w tym zakresie. W tym (...)

 • ZPU Promasz - Projektowanie oraz produkcja maszyn i urządzeń do obróbki kamienia naturalnego oraz konglomeratów. Informacje o firmie, opisy i dane techniczne wyrobów, galeria i prezentacje multimedialne, formularz zapytania i dane kontaktowe. Piława Dolna.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
13
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2610
CHF 3,8009
USD 3,7736
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.