eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Europa: wydarzenia tygodnia 22/2019

  (...) unijny o subsydia dla przemysłu lotniczego. Mówiąc, że ten spór "odnowił" się, nie należy zapominać, że cały czas Boeing i Airbus ostro konkurują ze sobą a rząd USA i kraje unijne mocno (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-36/PIT-36S, poznaj opinie o Rolnik Borówka cała Premium czy przeglądaj oferty pracy z miasta kalisz pomorski.


 • Czy praca w IT to nadal ziemia obiecana dla młodych?

  (...) końca, na finiszu znajduje się również rok akademicki. Dla młodych ludzi jest to tradycyjnie już czas wyboru ścieżek edukacyjnych i zawodowych. W minionym roku na szczycie listy (...)

 • Jeśli wakacje 2019, to Turcja

  (...) 35-procentowym wzroście rezerwacji wakacji z biurami podróży (Raport Polskiej Izby Turystyki „Zagraniczne wakacje Polaków 2018”, którego współautorem był Travelplanet.pl), do połowy maja (...)

 • CIT. Skutki konwersji wierzytelności na udziały w podatku dochodowym

  (...) której podwyższany jest kapitał zakładowy Zgodnie z art. 12 ust. 4 pkt 4 ustawy z 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (t.j. Dz. U. 2018 poz. 1036 z póź. zm., dalej jako (...)

 • Kto może skorzystać z ulgi na zakup kasy fiskalnej on-line?

  (...) ustawy o VAT mówi, że podatnicy, u których: powstał obowiązek prowadzenia i którzy w obowiązujących terminach rozpoczęli prowadzenie ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas (...)

 • Emerytura z Niemiec poza polskim zeznaniem podatkowym

  (...) Wnioskodawca posiada dwa obywatelstwa: polskie i niemieckie. W 2016 r. wrócił na stałe do Polski. Za okres pracy w Polsce została mu przyznana . W 2018 r. uzyskał on też należną emeryturę za (...)

 • Kobiety na rynku pracy. Mamy najnowsze dane

  (...) pracy 2019” powstał na podstawie odpowiedzi zebranych od respondentów na przestrzeni kwietnia i maja bieżącego roku. W publikacji zawarto rezultaty ankiety internetowej, którą wypełniło 8 (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w II kw. 2019

  (...) powstaje na bazie analizy czterech obszarów oddziałujących na rynek kredytów i pożyczek konsumenckich. Obszary te uwzględniają: wpływ czynników demograficznych na rynek, popyt na zakupy (...)

 • Aktywność ekonomiczna ludności I kw. 2019

  (...) 15 lat i więcej według BAEL Jak wynika z danych GUS, w I kwartale 2019 roku liczba ludności aktywnej zawodowo w wieku 15 lat i więcej wyniosła 16940 tys. osób, z tego 16274 tys. to pracujący i (...)

 • 5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

  (...) zawodu Podstawowym dokumentem, który musi posiadać fizjoterapeuta jest „Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty”. Wydaje go Krajowa Rada Fizjoterapeutów, bazując na wpisie figurującym w (...)

 • Innowacje to przyszłość

  (...) start – kolejny krok w biznesie, która odbędzie się 10 czerwca, o godz. 14.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego, al. Jana Pawła II 30 w Krakowie. Motywem przewodnim będzie tym razem innowacyjny (...)

 • Jeśli magazyn, to na Górnym Śląsku

  (...) może narzekać na brak zainteresowania ze strony inwestorów. Jego atutem jest przede wszystkim strategiczne umiejscowienie. Polska Południowa to obszar technologiczny regionu Europy (...)

 • Jakie wnioski 1 rok po RODO?

  (...) że ochrona danych stała się kwestią dostrzeganą na całym świecie, podobnie jak podstawowe prawa człowieka. Przedsiębiorstwa przetwarzające dane nie tylko powinny chcieć , lecz także są (...)

 • Główne cyberzagrożenia związane z OT

  (...) zarządzano osobno, ale ostatnie 12–18 miesięcy zaowocowało coraz większą ilością prób połączenia tych środowisk. Wykorzystywanie analizy danych czy uczenia maszynowego w systemach OT (...)

 • Bilety lotnicze poniżej 100 zł. Sprawdź ranking najtańszych połączeń

  (...) za zapłacimy zaledwie 39 zł. Skąd tak niska cena? To przede wszystkim efekt polityki prowadzonej przez przewoźników. Tanie linie lotnicze dokładają starań, aby wszystkie loty miały (...)

 • Najbardziej zadłużone sektory polskiej gospodarki I kw. 2019

  (...) wpisano do rejestru prowadzonego przez BIG InfoMonitor (firma może się tam znaleźć po 30 dniach od przy zaległości na minimum 500 zł) oraz umieszczone w BIK kredyty firmowe (przeterminowane (...)

 • Pakiet mobilności. Kto w Brukseli zadba o polski transport?

  (...) polskiego transportu zgłaszają nie od dziś. Najnowsze badanie OCRK dowodzi, że o negatywnym wpływie propozycji komisji TRAN na biznes mówi przeszło 60 proc. rodzimych . Czy ich strach jest (...)

 • Kupno mieszkania. Czy kawalerka zawsze się opłaca?

  (...) sytuacji panującej na największych rynkach deweloperskich naszego kraju, biorąc m.in. pod lupę przeciętne ceny ofertowe 1 mkw. w zależności od liczby pokoi. Warto podkreślić, że pierwotny (...)

 • Ile kosztuje dział marketingu w 2019 roku?

  (...) Dział marketingu to wyodrębniona komórka danej organizacji, w której zatrudnienie znajdować może nawet kilkadziesiąt osób. Zadań przed nim stawianych może być wiele. Od kreowania wizerunku (...)

 • Słabość dolara zaczyna dominować

  (...) rynkowe i pierwszy raz od sierpnia 2016 r. dokonał obniżki stopy kasowej o 25 pb do 1,25 proc. AUD nie spadł po decyzji, gdyż od pewnego czasu rynek w pełni dyskontował cięcie. Choć (...)

 • GUS o PKB w I kw. 2019 r.

  (...) PKB wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) wzrósł realnie o 1,5% w porównaniu z poprzednim kwartałem, i był wyższy niż przed rokiem o 4,7%. niewyrównany sezonowo (...)

 • 5 produktów finansowych, których może potrzebować MŚP

  (...) lub rozwój działalności Fundusze pożyczkowe zajmujące się udzielaniem finansowania ze środków z Unii Europejskiej działają na terenie każdego województwa. Jeszcze przed kilkoma laty (...)

 • Na wakacje 2019 wyjedzie tylko co 2. Polak

  (...) Polska wskazują, że tegoroczny sezon letni może okazać się gorszy od swojego ubiegłorocznego poprzednika. panuje zaledwie co drugi z nas. 35,5 proc. rodaków posiadających plany urlopowe (...)

 • Jak wiarygodnie i szybko oszacować czynsz najmu?

  (...) czynsz najmu należy zaproponować ? To pytanie, które często zadają sobie właściciele lokali przeznaczonych na wynajem. Z jednej strony jest oczywiste, że chcą oni czerpać z wynajmu jak (...)

 • Volkswagen up! GTI - tylko nie mów o nim mały!

  (...) Volkswagena w usportowionej wersji. Rzadko już spotykany Lupo GTI przetarł szlak i dziś jest mocno poszukiwanym youngtimerem. Czy Up GTI podzieli jego los? Nadwozie Proste, jednobryłowe, małe (...)

 • WEBalbum - Skrypt wirtualnego albumu ze zdjęciami. Umożliwia udostępnianie zdjęć w Internecie.

  Czytaj więcej: Skrypty


strony : [ 1 ]
 
4
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2788
CHF 3,8267
USD 3,8041
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.