eGospodarka.pl

 • Candidate Experience? Buduj go wespół zespół z agencją

  (...) sposób dosłowny - Candidate Experience to doświadczenie oraz wrażenie kandydata z przebytego . To zestawienie opinii osoby biorącej udział w procesie rekrutacyjnym na temat miejsca, do którego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W7, poznaj opinie o Xonix XG czy przeglądaj oferty pracy z miasta lipno.


 • Odpłatny dział spadku w podatku od spadków i darowizn

  (...) Wnioskodawczyni nabyła udział w wysokości ½ części spadku po zmarłym ojcu (akt poświadczenia dziedziczenia z 01.02.2018 r.). Drugą część nabyła jej macocha. Zainteresowana dokonała (...)

 • Zwolnienie z PIT dla młodych szersze niż zapowiadano

  (...) r. (wcześniej deklarowano, że zwolnienie miało obowiązywać dopiero od IV kwartału 2019 r.) do ustawy o PIT ma trafić nowe zwolnienie. Zgodnie z brzmieniem art. 21 ust. 1 pkt 148 ustawy tejże (...)

 • Polscy kierowcy postrachem zagranicznych dróg?

  (...) wydają się niepokojące Specyfika działalności Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) pozwala mu uzyskiwać pełne dane odnośnie , których sprawcami są polscy kierowcy (...)

 • TFI: wartość aktywów netto V 2019

  (...) wykazały się aktywa netto w funduszach akcji. Za taki obrót spraw odpowiadał tak ujemny wynik zarządzania większości funduszy, jak i odpływy netto. Spadki aktywów objęły w równym stopniu (...)

 • Dlaczego firmom opłaca się korzystać z kantorów internetowych?

  (...) online, na przykład , a w banku po standardowych warunkach przelewem na konto w innej walucie to około 5%. Oznacza to, że wcale nie trzeba wymieniać milionów złotych, by móc zaoszczędzić (...)

 • Inspekcja Handlowa zbadała produkty włókiennicze. Co 3. wzbudził zastrzeżenia

  (...) materiałów niż wynikało z etykiet, ręczniki, których wymiary miały mało wspólnego z podanymi na metce oraz nieodporne na plamy obrusy plamoodporne. Tak w dużym skrócie można przedstawić (...)

 • Kultura w Polsce w 2018 r.

  (...) W 2018 r. działalność sceniczną prowadziło 189 teatrów i instytucji muzycznych posiadających własny zespół artystyczny (o 1,1% więcej w porównaniu z 2017 r.). Najwięcej teatrów i (...)

 • Co hamuje efektywność pracy?

  (...) pozostają również bez wpływu na pracowników. Jak się okazuje, kiepskiej jakości zaplecze technologiczne to powód frustracji (47%), niskiej efektywności (43%) oraz utraty (41%). - Wyzwania, (...)

 • Inflacja V 2019

  (...) 2019 r. ceny towarów i usług konsumpcyjnych były o 0,2% wyższe niż w kwietniu. W porównaniu z wzrost sięgnął 2,4%, przy czym większe podwyżki (3,3%) dotyczyły usług. Towary podrożały (...)

 • 5 najbardziej frustrujących cech infolinii konsumenckiej

  (...) kontaktach z infolinią usługodawcy najbardziej frustrującą kwestią jest czas oczekiwania na rozmowę. Tę odpowiedź wskazało niemal 6 na 10 respondentów. 73% osób, które kiedykolwiek (...)

 • Wakacje 2019: gdzie pojadą Polacy?

  (...) badanych głównym powodem rezygnacji z są inne obowiązki (spadek o 3 p.p. w porównaniu do zeszłorocznego badania). Na drugim miejscu respondenci podają brak pieniędzy na wyjazd 29 proc (...)

 • Cena złota poprawia tegoroczne szczyty

  (...) handlowi na rynku ropy naftowej, gdzie chwilami wzrosty sięgały prawie 5 proc., choć z biegiem czasu impet osłabł. Dwa tankowce należące do Norwegii i Japonii zostały zaatakowane w Zatoce (...)

 • Zakaz cesji wierzytelności skomplikuje likwidację szkód

  (...) na którym ściera się kilka zupełnie różnych grup interesów. I tak, klienci ubezpieczycieli chcą płacić jak najniższe składki, ale jednocześnie liczą na szybką, w pełni przywracającą (...)

 • Sextortion metodą "na agenta CIA"

  (...) swojej ofierze ujawnieniem jej , nie są już niczym zaskakującym. Doświadczenie pokazuje, że w przeważającej liczbie przypadków takie e-maile bazują na informacjach, które uzyskano przy (...)

 • Mieszkania na wynajem wyraźnie drożeją

  (...) pierwszych miesięcy bieżącego roku sięgnęła średnio 4,8 proc. Dla porównania, w analogicznym okresie minionego roku było to 3,1 proc., różnica jest więc całkiem spora. Z danych (...)

 • Polski eksport okien i drzwi. Mamy 1. miejsce w Europie

  (...) już nie raz dowiodły, że potrafią radzić sobie świetnie i to nawet wówczas, gdy koniunkturze daleko jest do ideału. Dziś również mogą uchodzić za liderów. W czasach hamowania eksportu (...)

 • Trendy HR 2019: człowiek w centrum strategii

  (...) raportu „Global Human Capital Trends 2019”. Tym razem pod lupę wzięto opinie prawie 10 tys. respondentów reprezentujących 119 krajów, w tym również Polskę. Eksperci wyodrębnili kluczowe (...)

 • SUV-y Lexusa - który wybrać?

  (...) Zacznijmy od tego, który stanowi szczyt oferty. To największy model w gamie łączący luksusowy charakter z terenowymi możliwościami. LX został osadzony na ramie, co jest już rzadkością. To (...)

 • DLL Partners, Szczecin - Producent patchcordów światłowodowych. Usługi z zakresu techniki światłowodowej: pomiarów, wykonania i szkolenia.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ]
 
14
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2554
CHF 3,7905
USD 3,7727
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.