eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jakie rabaty u deweloperów?

  (...) odpowiedzialny za sprzedaż i marketing Upust lub inny rodzaj promocji oferujemy w przypadku ostatnich gotowych mieszkań w zakończonych projektach. W tej chwili taka oferta specjalna obejmuje na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3l, poznaj opinie o Kamis Musztarda Sarepska czy przeglądaj oferty pracy z miasta katowice.


 • Najbardziej zakorkowane miasta na świecie 2019

  (...) najbardziej uplasował się Kraków (40%), a kolejne lokalizacje to Poznań i Warszawa (39%). Na piątej pozycji znalazł się Wrocław z wynikiem 35%, a tuż za nim Bydgoszcz (31%). W TOP 10 (...)

 • Zapłać VAT nawet gdy faktycznie sprzedaż nie wystąpi!

  (...) zawarł ze spółką z o.o. lokalu z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej na okres 5 lat. Zaledwie po miesiącu od przekazania lokalu najemca zgłosił zastrzeżenia co do jego (...)

 • Sprzedaż budynku na cudzym gruncie w podatku dochodowym

  (...) W 2003 r. spółka z o.o. zawarła , na którym za zgodą wynajmującego magazynowy i wiatę, które zostały uznane za jako inwestycje na cudzym gruncie. Wybudowane nieruchomości zostały też (...)

 • Faktoring wychodzi z niszy?

  (...) których Polacy czerpią środki na finansowanie przedsiębiorstw, to okaże się, że najpopularniejsze są . Firmy, które decydują się na zewnętrzne źródła pozyskiwania środków na (...)

 • Francuskie firmy w Polsce. 25 lat udanych inwestycji

  (...) Wisłą Jak czytamy w raporcie, Francja to trzeci, największy inwestor w Polsce (wg państwa siedziby podmiotu dominującego w grupie kapitałowej). U schyłku 2017 roku łączna wartość (...)

 • Polki niezadowolone z wynagrodzenia

  (...) dla Coca-Coli raport „Ukryty potencjał polskiego rynku pracy. Kobiety nieaktywne zawodowo” wskazuje, że dotyczy aż 4 milionów kobiet pomiędzy 20 a 64 rokiem życia. Sytuacja ta znajduje (...)

 • PLATINUM znowu sięga po steganografię

  (...) półświatka nie ma właściwie granic, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Eksperci Kaspersky już od jakiegoś czasu informowali o kolejnym, niepokojącym trendzie w cyberzagrożeniach (...)

 • Co 3. Polak bez ubezpieczenia turystycznego

  (...) poza granice naszego kraju. Potwierdzają to dane Eurostatu, z których wynika, że zagraniczne podróże stanowią już przeszło 20 proc. naszych wyjazdów. Najczęściej udajemy się do Niemiec (...)

 • Jak nam idzie segregacja odpadów?

  (...) dzień nad projektami związanymi z edukacją ekologiczną społeczeństwa oraz promocją selektywnej zbiórki i opakowaniowych. W ramach swojej stałej działalności już po raz kolejny (...)

 • Najlepsze Miejsca Pracy Europa 2019

  (...) Najlepszych Miejsc Pracy. Tym razem o laury walczyło przeszło 2 878 firm firm reprezentujących 19 państw i dających zatrudnienie 1,4 mln osób. Ranking dzielił się na cztery kategorie: 25 (...)

 • Czy używane opony to faktycznie oszczędność?

  (...) dość dużą popularnością. Eksperci przestrzegają jednak, że ich kupno to coś na kształt kupowania kota w worku. Kupujący może ocenić jedynie głębokość bieżnika, stwierdzić (...)

 • Rynek mieszkaniowy wymaga obserwacji

  (...) nie odnotowano drastycznych zmian. Na pierwotnym rynku mieszkaniowym liczby wyglądają podobnie, w pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku sprzedano 16 500 mieszkań w 6 największych (...)

 • Rosnące cła hamują wymianę handlową. Co z Polską?

  (...) najlepsze. Ostatnio w ramach tego pojedynku administracja Trumpa wpisała firmę Huawei na listę podmiotów z ograniczonym dostępem do nowych technologii. Eksperci są przekonani, że decyzja na (...)

 • Spędź wakacje jak influencerzy

  (...) trendów były przede wszystkim gwiazdy rocka czy osoby znane z wielkiego ekranu. Dziś pałeczkę przejęli blogerzy i influencerzy, na których profilach każdego dnia znajdziemy nowinki z ich (...)

 • Zadłużenie Polaków - wysokie i niskie

  (...) narodzie większą popularnością niż oszczędzanie pieniędzy. Okazuje się bowiem, że ciągle częściej poszukujemy produktów oferujących nam dodatkowy zastrzyk gotówki niż te, którą (...)

 • Planty Racławickie - nowe mieszkania we Wrocławiu

  (...) było uzyskanie symbiotycznego połączenia zabudowy z otoczeniem. Dzięki temu inwestycja ma współgrać z otaczającą jej zielenią i odpowiadać na potrzeby swoich mieszkańców. Osiedle ma (...)

 • Konica Minolta wprowadza bizhub i-Series

  (...) C4000i i C3300i, a także urządzenia wielofunkcyjne A4: modele bizhub C3350i i C4050i oraz A3: modele C250i, C300i i C360i. Te ostatnie mogą drukować na papierze o wielu formatach: od A6-SRA3, aż (...)

 • Microsoft i Oracle łączą Microsoft Azure i Oracle Cloud

  (...) Azure, takie jak Analytics i AI, z usługami Oracle Cloud, takimi jak Autonomous Database. Umożliwiając klientom uruchamianie jednej części obciążenia w ramach platformy Azure i innej części (...)

 • Niedźwiecki, Marek - Tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione.

  Czytaj więcej: Angielski


strony : [ 1 ]
 
7
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2762
CHF 3,8191
USD 3,7958
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.