eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Handel zagraniczny I-IV 2019

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 85,9 mld USD, a import 86,1 mld USD (spadek odpowiednio w eksporcie o 2,5%, a w imporcie o 4,2%). Ujemne saldo ukształtowało się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja przebiegu pojazdu, poznaj opinie o Samsung PS58B850 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żagań.


 • Usługi niematerialne od podmiotów powiązanych zdaniem fiskusa

  (...) fiskusa wynikająca z interpretacji podatkowych pokazała, że pierwotny katalog usług niematerialnych od podmiotów powiązanych objętych limitem jest bardzo szeroki i właściwie organy podatkowe (...)

 • Kiedy gimnastyka artystyczna (dla dzieci) zwolniona z VAT?

  (...) Wnioskodawczyni w zakresie pozaszkolnych form edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Prowadzi ona prywatne zajęcia gimnastyczne dla dzieci na podstawowym poziomie nauki (...)

 • Od września 2019 r. paragony fiskalne z NIP klienta

  (...) wybierać, czy dokonuje zakupu na potrzeby prowadzonej , czy też występuje w charakterze konsumenta. To znaczy, jeżeli w momencie dokonywania zakupu dany podmiot występuje w charakterze (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w V 2019 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła - 9,0%, co (...)

 • Czterodniowy tydzień pracy? Pracownicy na "tak"

  (...) o tym cicho, ale w Europie temat czterodniowego tygodnia pracy poruszany jest coraz częściej. Takie rozwiązanie miałoby zrewolucjonizować produktywność, przyczynić się do poprawy oraz (...)

 • Niewłaściwe zarządzanie danymi w chmurze? 20 mln USD rocznie i utrata zaufania

  (...) wzrostu ilości generowanych danych. Szacunki wskazują, że do 2025 r. będziemy generować ponad 175 zetabajtów danych rocznie, a więc o niemal 2/3 więcej niż w minionym roku. Odpowiednie (...)

 • O kradzież tożsamości boimy się tak samo jak o bezpieczeństwo dzieci

  (...) cyfrowo. Nasze dane są dostępne w sieci nieustannie. Na stronie Troya Hunta Have I been Pwned odnotowano już przeszło 7 858 mln kont, z których wykradziono dane. Oznacza to, że jest ich już (...)

 • Dobre perspektywy dla polskiego złotego

  (...) EUR/PLN w istotnym stopniu jest skutkiem stabilizacji na szerszym rynku. W ostatnich miesiącach kurs euro w parze z dolarem amerykańskim doświadczał co prawda umiarkowanej deprecjacji, niemniej (...)

 • Ośrodki produkcji rolniczej, czyli PGR od nowa?

  (...) rolnego Zmiana ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz niektórych innych ustaw stała się faktem. Nowelizacja z 26 kwietnia 2019 r. czeka już tylko na podpis prezydenta. Poza nieco większą (...)

 • Kabotaż, czyli prawdziwy powód powstania pakietu mobilności?

  (...) są nieustannie już od 2013 roku. Dziś jego poziom jest o 65 proc. wyższy niż przed pięcioma laty. Dlaczego jednak trudnią się nim przede wszystkim Polacy (niemal 40 proc. przejazdów), a (...)

 • Odszkodowanie z OC co godzinę

  (...) dokonywano w 2018 roku z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych, były wyższe niż rok wcześniej. Zdecydowanie największe zasoby ubezpieczycieli pochłaniała likwidacja szkód osobowych (...)

 • Centra handlowe od(nowa)

  (...) handlowe w USA zamknęły łącznie niemal 6 000 swoich sklepów. Z roku na rok liczba takich zdarzeń rośnie i w perspektywie 7 lat prognozowana jest likwidacja kolejnych 75 000 lokali. Sears, JC (...)

 • Młodzi Polacy bez rodziny. Winne pieniądze?

  (...) pojawiło się niespełna 390 tys. małych Polaków, czyli o 13 tys. mniej niż rok wcześniej. Niż demograficzny jest faktem, a sytuacji nie naprawia nawet . Czy młodzi Polacy odkładają (...)

 • Millennialsi na wakacjach

  (...) miejsca? Klik! – lot zarezerwowany. Kolejny klik – nocleg również gotowy. Kolejny – to już odgłos migawki robiącej zdjęcie, które zaraz opublikuję na . Internet pokazał nam (...)

 • Jaka inflacja w USA?

  (...) handlowych) dla inwestorów jest przyszłość polityki Fed, poziom skupienia na kluczowych danych z USA jest wyjątkowa. Inflacja ma szczególne miejsce, w końcu dbanie o stabilność cen leży w (...)

 • Opera wprowadza gamingową przeglądarkę Opera GX

  (...) ludzi, którzy kochają gry i poświęcają wiele czasu na budowanie swoich zestawów gamingowych. Chcemy zaoferować im przeglądarkę idealnie dopasowaną do ich potrzeb. Wierzę, że Opera GX (...)

 • SEAT Tarraco 2.0 TDI DSG 4Drive Xcellence

  (...) że mamy do czynienia z bratnią konstrukcją Skody Kodiaq. Hiszpański model wydaje się jednak atrakcyjniejszy. Choć sylwetki są podobne, ta SEAT-a ma w sobie nieco więcej dynamiki, co jest (...)

 • Rynek reklamy z korektą wzrostu

  (...) analizy Starcom, swoje powiększyło dziewięć sektorów, a siedem zdecydowało się je zredukować. Największy wzrost wolumenowy stał się udziałem sektora „pozostałe”, za co w głównej (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 23/2019

  (...) W tym roku z rankingu BrandZ Top 100 za rok 2019 stworzonego przez holding reklamowy WPP i firmę badawczą Kantar wynika, że najcenniejszą marką świata po raz pierwszy w historii został Amazon, (...)

 • Ile mieszkań na wynajem potrzeba emerytowi?

  (...) operować nie na kwotach emerytur, średnich pensji czy czynszów, ale na pewnych proporcjach. Weźmy pod uwagę przede wszystkim wysokość w proporcji do średniej i minimalnej pensji, a potem (...)

 • Redukcja smogu zależy od nas

  (...) powraca wraz z każdym ochłodzeniem. O kłopotach Krakowa mówiło się od dawna, ale ostatnio głośno robi się również o złej jakości powietrza, której negatywne skutki są coraz bardziej (...)

 • Justa - Oferta koszul męskich podzielona na kategorie: klasyczne, wizytowe, sportowe, weekend i młodzieżowe.

  Czytaj więcej: Męska


strony : [ 1 ]
 
12
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2650
CHF 3,7943
USD 3,7630
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.