eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 25/2019

  (...) - Afrykańskiej Kontynentalnej Strefy Wolnego Handlu (7 lipca). Bez przesady można powiedzieć, że jest to dziś największe porozumienie o wolnym handlu. Według oficjalnego protokołu umowa o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja NIP-3, poznaj opinie o Nestlé La Cremeria Advocat czy przeglądaj oferty pracy z miasta sokołów podlaski.


 • Jak kupić dobry samochód używany?

  (...) samochodów używanych w Polsce – doświadczenia i oczekiwania Polaków”, zrealizowanego przez Kantar TNS na zlecenie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), aż 58% Polaków (...)

 • Europa Zachodnia: spowolnienie i wzrost upadłości firm

  (...) m.in. Niemcy, gdzie po dziewięciu latach spadków mamy mieć do czynienia z 2-procentowym wzrostem liczby upadłości firm. Za upadłością około 19690 przedsiębiorstw kryć będzie się m.in (...)

 • Windykacja należności. Lepszy windykator czy komornik?

  (...) faktury, interesują właściwie dwie kwestie. Jak szybko otrzyma swoje pieniądze i ile będzie ją to kosztować. W zasadzie najtańszym rozwiązaniem jest wzięcie spraw we własne ręce. Taki (...)

 • Europejski rynek mieszkaniowy w 2018 roku

  (...) oraz Grecji … Eksperci RynekPierwotny.pl najpierw postanowili przyjrzeć się rocznym zmianom liczby mieszkań (lokali i domów), które wszyscy inwestorzy w 2018 r. uzyskiwali na terenie (...)

 • Parki handlowe w Europie. Dokąd podążają?

  (...) wszystkim w dużych miastach, inaczej jest w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie na ich lokalizację wybierane są głównie mniejsze miasta oraz przedmieścia W minionym roku całkowite zasoby (...)

 • Ataki hakerskie w V 2019

  (...) Check Point, w maju nieco odpuściły. Nasz kraj ponownie uplasował się w grupie państw, gdzie zagrożenia określane były jako średnie. Tym razem jednak najczęściej atakowano nas nie z (...)

 • Spotify spycha muzykę klasyczną w kąt?

  (...) Music wpłynęły nie tylko na sposób odbioru muzyki czy zarabiania na niej, ale wykreowały również zupełnie nowe, nieznane dotychczas podejście do tworzenia nowych utworów. Okazuje się (...)

 • UOKiK przypomina, o czym pamiętać przed wakacjami

  (...) i brudne lodówki skłaniają nas do odwiedzania punktów gastronomicznych. Niestety okazuje się, że w barze na stacji benzynowej czy w dworcowej restauracji może na nas czekać sporo (...)

 • Jakich języków obcych potrzebuje brytyjski rynek pracy?

  (...) pracy? Jak zmieniło się zapotrzebowanie na pracowników-poliglotów w latach 2016-2018? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej. Skąd językowe kompetencje na brytyjskim rynku pracy (...)

 • Tylko co 2. Polak ma zaufanie do kredytów bankowych

  (...) instytutowi agencji badawczej SW Research przez Nest Bank zrealizowano w kwietniu br. Jego autorzy przyjrzeli się reprezentatywnej grupie Polaków, po raz kolejny sprawdzając przekonania i postawy (...)

 • Bezpieczeństwo smart home. Brak norm, wiele zagrożeń

  (...) International Data Corporation (IDC) wskazują, że w bieżącym roku na rynku smart home pojawi się kolejne 832,7 mln urządzeń, a do 2023 roku - niemal 1,6 mld. Badanie F-Secure dowodzi z kolei (...)

 • Słaby dolar amerykański

  (...) turecka a to z kolei wynik powtórki wyborów samorządowych w Stambule. Kandydat opozycji ponownie zwyciężył, a tym razem margines porażki obozu władzy nie pozostawia za wiele pola do (...)

 • Polski rynek fuzji i przejęć z ponadprzeciętnymi możliwościami?

  (...) lidera transakcji typu M&A w regionie W górę pnie się średnia wartość realizowanych transakcji Dostrzegalne staje się wzmocnienie pozycji funduszy Private Equity jako stron transakcji W (...)

 • Co piąta firma nie dostaje kredytu

  (...) kolejne zaostrzenie przedsiębiorcom. Za taki obrót spraw odpowiada szereg czynników. Wśród nich wymienić można np. wzrost ryzyka w niektórych branżach, np. w budowlanej, ale również (...)

 • Jakie składki OC płaciliśmy w maju 2019?

  (...) 2019 r. = 90↘ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 91↘) Komentarz ekspertów Ubea.pl: Tytułem wstępu warto podkreślić, że reguły, na bazie których porównywarka Ubea.pl opracowała (...)

 • Zakup hulajnogi elektrycznej w działalności gospodarczej

  (...) miały przedsiębiorstwa handlujące hulajnogami lub wypożyczalnie takiego sprzętu, ponieważ w tych przypadkach istnieje ewidentny związek z . Inaczej sytuacja będzie wyglądać w przypadku tych (...)

 • Od napiwków też trzeba pobrać zaliczkę na podatek dochodowy

  (...) Spółka świadczy w (zarówno dla firm jak i osób prywatnych). Cała sprzedaż jest ewidencjonowana za pomocą . Każdorazowo zatem są wystawiane . Klienci często przyznają obsługującym ich (...)

 • Zakończenie budowy w podatku od nieruchomości

  (...) Co do zasady zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (art. 54) zakończenie budowy obiektu budowlanego, na którego wzniesienie jest wymagane , następuje, gdy inwestor dokona (...)

 • Unikaj frazesów, czyli jak tworzyć interesujące oferty pracy?

  (...) o benefity, które najczęściej pojawiają się w treści oferty pracy, okaże się, że są to przyjazna/miła atmosfera, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy czy możliwość (...)

 • Mężczyźni na rynku pracy, czyli o krzywdzących parytetach

  (...) „Kobiety na rynku pracy 2019” wskazuje na rosnącą satysfakcję z pracy, oraz coraz większe możliwości w zakresie ich realizacji. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Okazuje się (...)

 • Stado ogierów Książ - Stado i stadnina koni rasy śląskiej, jeżdziectwo, rekreacja, sport.

  Czytaj więcej: Konie


strony : [ 1 ]
 
24
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2538
CHF 3,8259
USD 3,7360
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.