eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Cyberprzestępcy sięgają po gry wideo

  (...) stosunkowo odległe czasy, jednak dopiero pojawienie się internetu istotnie przyspieszyło ich wzrost i ewolucję. Szacuje się, że dziś w gry online gra już 1/10 społeczeństwa naszego globu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja IFT-2/IFT-2R, poznaj opinie o Media-Tech SYNCRO No4 MT3513 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sławno.


 • Ceny produktów rolnych V 2019

  (...) przez rolników na targowiskach W maju 2019 r. spadły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem cen żyta, jęczmienia, żywca wołowego i wieprzowego. W skali roku ceny skupu (...)

 • Koniunktura przemysłowa VI 2019

  (...) GUS dla Polski (SI) w czerwcu 2019 r. Składowa dla budownictwa i handlu detalicznego kształtuje się na poziomie zbliżonym do notowanego , dotycząca usług na poziomie wyższym, natomiast (...)

 • Pominięcie pełnomocnika a przedawnienie podatku

  (...) z najważniejszych instytucji chroniących prawa podatników. Po upływie ustawowego 5-letniego okresu organ podatkowy traci możliwość skutecznego dochodzenia zapłaty podatku wynikającego z (...)

 • Korepetycje z języka angielskiego poza działalnością gospodarczą

  (...) Wnioskodawczyni jest zatrudniona na , ale z tego tytułu nie osiąga (zachowana za to jest minimalna stawka godzinowa). Nie prowadzi ona działalności gospodarczej, niemiej udziela lekcji (...)

 • OC i ceny paliw. Co jeszcze bije po kieszeni kierowców?

  (...) Z równą niechęcią, jak o wydatkach na , Polacy wypowiadają się o konieczności ponoszenia kosztów napraw mechanicznych (48%) oraz blacharsko-lakierniczych (37%). 36% wzdryga się na myśl o (...)

 • Produkcja w Polsce V 2019

  (...) sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących 10 osób i więcej) była w maju br. o 7,7% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 5,2%), a w (...)

 • Nowe powierzchnie magazynowe: 7R Park Poznań East

  (...) nowoczesny projekt magazynowy, który liczyć będzie sobie 22 200 mkw. Powstanie bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, 15 km na wschód od centrum stolicy Wielkopolski. Taka lokalizacja zapewni (...)

 • Upadłości firm V 2019 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Koszty życia w miastach napędzają pracę zdalną?

  (...) na tyle wygórowane, że zaczynają przewyższać płynące z wielkomiejskiego życia korzyści. Co więcej, już niemal 60% respondentów badania określiło je wręcz jako „paraliżujące” i (...)

 • Zarządzanie danymi wciąż kuleje. Dlaczego?

  (...) zabezpieczania danych budzi wiele wątpliwości. I tak np. niemal co drugi decydent w działach finansów i informatyki przekonuje, że to właśnie one odpowiadają za ochronę danych w firmie (...)

 • Oto przedmioty, których nie wniesiesz na pokład samolotu

  (...) na tle innych mieszkańców Europy Zachodniej nadal robimy to dość okazjonalnie. W 2017 roku wskaźnik mobilności dla naszego kraju (średnia liczba przelotów przypadających na 1 mieszkańca) (...)

 • Ceny mieszkań VI 2019

  (...) zamiarem , pocieszają się, że ceny mieszkań w końcu zaczną spadać. Rynek nieruchomości cechuje bowiem cykliczność, a więc po wzrostach należałoby się spodziewać spadków. – Dane na (...)

 • Przekaz Fed odebrany gołębio

  (...) Wprawdzie nikt nie spodziewał się, że znikąd pojawią się jastrzębie tony, to jednak wcześniejsze gołębie sugestie szefa EBC Draghiego oraz doniesienia o chęciach prezydenta Trumpa do (...)

 • Branża leasingowa rośnie i liczy dłużników

  (...) dłuższego czasu, a miniony rok tylko go potwierdził. Jak wynika z danych Związku Polskiego Leasingu, wartość sfinansowanych transakcji opiewała na 82,6 mld zł, co oznacza wzrost +21,8% (rdr) (...)

 • Plany na wakacje 2019: dokąd jadą Europejczycy?

  (...) Barometer. Jego wyniki pokazują, że na zamierzamy w tym roku przeznaczyć podobną kwotę jak rok wcześniej. Na tle innych zbadanych krajów Europy (Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Belgii, Francji, (...)

 • Mieszkania i budynki niemieszkalne w I kw. 2019 r.

  (...) I kwartale 2019 roku oddano do użytkowania 47 425 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 4 289,1 tys. m2 oraz liczbie izb równej 181 125. W porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego (...)

 • Co rynek magazynowy sądzi o e-commerce?

  (...) obroty sięgają obecnie 3 bilionów USD, a rynkiem, któremu inne mogą pozazdrościć dynamiki (niemal 30%) jest Azja. Dla porównania, wartość europejskiego rynku wyceniana jest na 602 mld EUR, (...)

 • Opel Vivaro Furgon 1.6 CDTI BiTurbo 145KM FWD M6

  (...) świetnie znanego z polskich dróg Renault Trafic. Obaj „bracia” są prawie identyczni. Z wyglądu różnice są dwie – z przodu i z tyłu –znaczki producenta. W środku smaczki są bardziej (...)

 • P.P.H.U. Vip - Producent mebli do domów i instytucji użytku publicznego. Informacje o firmie, oferta, przykładowe projekty i realizacje, dane kontaktowe. Grębocin.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
21
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2622
CHF 3,8381
USD 3,7705
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.