eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Jaki sposób na bezpieczniejszy system emerytalny?

  (...) w okresie wyzwań, jakie niesie za sobą starzenie się społeczeństwa oraz zapewnienie stabilności finansów publicznych, w dużej mierze decyduje zróżnicowanie źródeł finansowania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na czas wykonania określonej pracy, poznaj opinie o Gellwe Tiramisu czy przeglądaj oferty pracy z miasta tomaszów mazowiecki.


 • Samochód osobowy we współwłasności: amortyzacja a limit kosztów firmy

  (...) nie pozwala na pełne rozliczenie kosztów z tytułu ich amortyzacji. Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 4 ustawy o PIT za koszty uzyskania przychodu nie uważa się z tytułu zużycia samochodu osobowego (...)

 • Dwa sprzeczne stanowiska po to, by odmówić zwrotu VAT

  (...) z przedsiębiorców, zajmujących się dostawą oleju rzepakowego, kontrolę rzetelności deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowości obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług (...)

 • Zasądzone odsetki z podatkiem dochodowym

  (...) W październiku 2018 r. wnioskodawca otrzymał zadośćuczynienie za śmierć ojczyma. Jednocześnie Sąd zasądził na jego rzecz także wypłatę . Wnioskodawca otrzymał jednorazowo całą kwotę. (...)

 • 5 powodów, dla których marki powinny mieć aplikacje zakupowe

  (...) tylko przez Internet Jedną z największych zalet jest to, że mogą korzystać z innych funkcji smartfonu, aby zapewnić konsumentom lepsze wrażenia zakupowe. Jeśli konsument zezwoli aplikacji na (...)

 • Polska i Polacy w 30 lat od transformacji gospodarczej

  (...) czerwca 1989 roku możemy zaobserwować szereg zmian jakościowych, które nastąpiły we wszystkich sferach życia publicznego. Z gospodarczego punktu widzenia ostatnie trzydzieści lat to najlepszy (...)

 • Nowe drogi ekspresowe napędzają rynek magazynowy

  (...) udziału niewynajętej powierzchni - wskaźnik pustostanów nadal utrzymuje się na stosunkowo niskim poziomie - 5,8% (marzec 2019 r.). Jest to w głównej mierze efekt wysokiego zainteresowania (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI V 2019

  (...) badania Gemius/PBI bez zmian na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z zasięgiem 93,91%. Na (...)

 • Szkoda całkowita? Wraki wracają na drogi

  (...) to temat, który elektryzuje opinię publiczną nie od dziś. Właściciele uszkodzonych samochodów nierzadko uskarżają się, że ubezpieczyciel kwalifikuje szkodę jako całkowitą, ponieważ (...)

 • Perspektywy zatrudnienia III kw. 2019

  (...) „Barometr ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia”. Cykliczne opracowanie po raz kolejny przedstawia polskich pracodawców. Jak wynika z jego treści, w nadchodzących trzech miesiącach (...)

 • 9 mitów nt. transformacji gospodarczej w Polsce

  (...) Polska rozwijała się słabo Niektóre kraje postkomunistyczne są obecnie lepiej rozwinięte od Polski. Dlatego niektórym wydaje się, że Polska po 1989 roku rozwijała się słabo, a na pewno (...)

 • USD jest na rozdrożu

  (...) wywołanej odwołaniem wojny celnej USA z Meksykiem pisaliśmy, że najważniejsza wojna handlowa z Chinami nie jest ani krok bliżej do zakończenia. Dla prezydenta Trumpa Chiny są najważniejszym (...)

 • Elektryczne hulajnogi. Jak się chronić przed wypadkiem?

  (...) Ze względu na to, że dopiero debiutują na polskim rynki, nie ma jeszcze statystyk, które odzwierciedlałyby liczbę wypadków z ich udziałem. Można jednak przywołać dane ze Stanów (...)

 • Eksport - szanse i obawy

  (...) są nie tylko największe koncerny produkcyjne, ale również przedsiębiorstwa z sektora MSP. Te ostatnie ciągle jednak zdają się obawiać debiutu na i to pomimo zachęt i ułatwień, które (...)

 • Polacy cenią sobie bankowość elektroniczną

  (...) już standardową pozycją w ofercie funkcjonujących na rodzimym rynku banków. Co więcej, z bankowości za pośrednictwem smartfona korzysta już ponad 10 milionów Polaków. Popularność, jaką (...)

 • Największe inwestycje w edtech na świecie i w Polsce

  (...) interesujący dla inwestorów. Przynajmniej, jeśli spojrzeć na to zagadnienie z szerokiej, globalnej perspektywy. Już przed trzema laty David Bainbridge przekonywała, że “Edtech is the next (...)

 • Rusza sprzedaż Pierwszej Dzielnicy w Katowicach

  (...) trzy 12-kondygnacyjne budynki, a w nich 265 mieszkań. Przeszło połowa z nich to duże, trzy- i czteropokojowe lokale o powierzchni od 59 do 95 mkw. W ofercie nie zabrakło jednak także kawalerek (...)

 • 50 Wpływowych Kobiet Sukcesu

  (...) zostanie przekazany na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Misją Wiosek Dziecięcych jest sprawienie aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i (...)

 • Dacia Dokker VAN - mobilny serwis szybkiego reagowania

  (...) o ile nie najtańsza marka na rynku. Nic więc dziwnego, że nie możemy spodziewać się wyposażenia z górnej półki, designu, który łapie za serce, silnika i osiągów, które przyspieszą (...)

 • Mayco Washtec - Dystrybucja i serwis myjni samochodowych.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
11
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2675
CHF 3,8059
USD 3,7722
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.