eGospodarka.pl

 • Biurowa Łódź przyspiesza

  (...) i miasto, które może się dziś poszczycić całym szeregiem miastotwórczych realizacji i wielofunkcyjnych projektów nadających nowy blask historycznej, fabrycznej zabudowie, pośród której (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z13, poznaj opinie o Danone Actimel owoce leśne czy przeglądaj oferty pracy z miasta wołomin.


 • Co Polacy myślą o zakazie handlu w niedzielę

  (...) w każdą niedzielę Przeprowadzone badanie ujawnia, że Polacy dość ławo pogodzili się z kolejnymi ograniczeniami handlu. Rozszerzenie zakazu na pierwsze niedziele miesiąca dla 60% z nas nie (...)

 • Jak napisać profesjonalne CV?

  (...) zacząć? Jak napisać ? Sprawa nie jest najprostsza. Trudności przysporzyć mogą bowiem nie tylko takie kwestie jak odpowiedni dobór i ujęcie kompetencji, ale już sam wybór czcionki, układu (...)

 • Płatność kartą a zwolnienie z kas fiskalnych

  (...) do rozporządzenia w sprawie zwolnień z wskazują, że czy świadczenie usług dla konsumentów nie musi być ewidencjonowana na kasie, gdy dostawca towaru/świadczący usługę otrzyma w (...)

 • Sprzedaż gotowych dań i posiłków czyli dopłata podatku VAT

  (...) 2a oraz z poz. 28 Załącznika nr 10 do ustawy o podatku od towarów i usług gotowe posiłki i dania, którym nadano symbol PKWiU ex 10.85.1, z wyłączeniem produktów o zawartości alkoholu (...)

 • Przekształcenie i sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego

  (...) W 2003 r. wnioskodawczyni przejęła po zmarłych rodzicach (stając się członkiem spółdzielni). W dniu 12.11.2012 r. dokonała ona ostatecznej spłaty zadłużenia kredytowego wraz z odsetkami (...)

 • 12 pułapek przy przekształceniu działalności w spółkę

  (...) Care „Indeksu Przedsiębiorczości” wynika, że u schyłku minionego roku w naszym kraju zarejestrowane były aż 3 mln jednoosobowych działalności gospodarczych. Od stycznia do lutego br (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-V 2019

  (...) wstępnych danych, w okresie styczeń-maj 2019 r. oddano do użytkowania 79,3 tys. mieszkań, tj. o 12,6% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji 49,1 tys. mieszkań (20,4% (...)

 • 3 top trendy na rynku centrów handlowych

  (...) ostatnim czasie zdecydowała się na odnowienie swojej części restauracyjnej, dzięki czemu dotychczas duże i bezosobowe, usiane głównie stolikami i krzesłami przestrzenie nabrały bardziej (...)

 • Wyższe ceny gruntów dotykają kupujących i deweloperów

  (...) mieszkaniową wielorodzinną Emmerson Evaluation przyjrzał się najbardziej rozwiniętym rynkom deweloperskim naszego kraju. W raporcie ujęto rzeczywiste ceny sprzedaży gruntów dla transakcji (...)

 • Co robić, gdy po powrocie z emigracji czekają na nas długi?

  (...) najczęściej są kwestie zarobkowe. Dotychczas najpopularniejszym kierunkiem emigracji była Wielka Brytania (800 tys. rodaków), jednak ze względu na Polacy coraz częściej wybierają inne (...)

 • Dolar pozostanie słaby

  (...) rynkach finansowych, których wypadkowa w krótkim terminie może odbiegać od tego, co przyniesie dłuższy horyzont. Tematem nr 1 jest sprzedaż USD w obliczu gołębiego zwrotu Fed. Rynek coraz (...)

 • Polacy a sztuczna inteligencja

  (...) korzyści, ale coraz częściej pojawiają się również głosy wskazujące na możliwe zagrożenia. Podnoszona jest m.in. kwestia niekontrolowanego gromadzenia danych osobowych, braku wiedzy i (...)

 • Wyprzedaże, czyli 50% ceny i 100% praw konsumenta

  (...) „Zepsuł się suwak, trudno, przecież to sukienka z wyprzedaży…”. Takie myślenie jest błędne. Fakt, że kupiliśmy coś w nie powoduje utraty podstawowych praw konsumenckich. Jeżeli nie (...)

 • TikTok wprowadza nowe formaty reklam

  (...) narzędzia do kreowania wizerunku i angażowania fanów. Dzięki współpracy z wydawcą aplikacji poznaliśmy szczegóły formatów i wiemy dokładnie, w jaki sposób będą działać i jak będą (...)

 • Volvo V90 T6 CC Ocean Race - ciekawa wersja ciekawego samochodu

  (...) testować dla Was zarówno zwykłe Volvo V90 T6 oraz Volvo V90 D4 Cross Country. Zaczniemy więc od omówienia tego, co wyróżnia wersję Ocean Race od standardowej odmiany Cross Country. A (...)

 • Jak znaleźć pracownika?

  (...) pracodawcy najczęściej poszukują kandydatów do pracy, jest Pracuj.pl, skupiający anonse praktycznie z każdej branży. Wart zaznaczenia jest fakt, że większość z nich napisana jest (...)

 • TEKA Warszawa - Producent mieszarek talerzowych, planetarnych i dwuwałowych.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
25
czerwiec 2019

czerwiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2554
CHF 3,8308
USD 3,7376
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.