eGospodarka.pl

 • Polisolokaty jako postrach

  (...) kapitałowym, bo o nich mowa, miały w swoim założeniu chronić ubezpieczonego gwarantując mu lub jego najbliższej rodzinie stosowne świadczenia w postaci środków finansowych na wypadek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-8 , poznaj opinie o VIP Collection V21-06-002-05 Rękawiczki damskie ocieplane czy przeglądaj oferty pracy z miasta żagań.


 • Jak wyłączyć odpowiedzialność członka zarządu spółki z o.o.?

  (...) członek zarządu ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zobowiązania tejże spółki całym swoim majątkiem solidarnie z innymi członkami zarządu. Podstawę prawną odpowiedzialności (...)

 • Wysokość kary umownej podlega kontroli sądu

  (...) k.c.) wskazuje dosyć liberalnie sposób określenia sumy, jakiej jedna ze stron będzie mogła zażądać od drugiej strony na wypadek niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania (...)

 • Kupiłeś obligacje GetBack? Zobacz, co zrobić

  (...) na bieżąco przygląda się skargom osób, które mogły zostać wprowadzone w błąd przy zakupie obligacji wyemitowanych przez GetBack oraz tych, którym oferowano produkty niewspółmierne do ich (...)

 • Systemy IoT, czyli korzyści i problemy

  (...) do Internetu Rzeczy urządzeń wzmaga ryzyko uderzenia cyberprzestępców, to okazuje się jednak, że firmy cyberbezpieczeństwo traktują nadal dość lekko. Aż 43% spośród 1150 osób (...)

 • Powstaje Prologis Park Poznań III

  (...) modułów, których wielkość rozpoczyna się od 1 600 – 1 800 metrów kwadratowych. Zostały one zaprojektowane przede wszystkim z myślą o tych, którzy poszukują niewielkich, ale elastycznych (...)

 • Sztuczna inteligencja nie odbiera pracy handlowcom

  (...) corocznego raportu Salesforce „State of Sales” Salesforce - opracowania pochylającego się nad kluczowymi trendami w sprzedaży. Do jakich wniosków prowadzi jego lektura? Okazuje się, że 58% (...)

 • Nieruchomości biurowe: Trójmiasto idzie po milion

  (...) rynku jest teraz ponad 170 tys. mkw. biur. Nowa powierzchnia powstaje w 9 nowoczesnych budynkach. Większość z biurowców zostanie oddana do użytku do końca 2019 roku. Zasoby Trójmiasta (...)

 • Lot samolotem. Co ubezpieczyć? Jak dochodzić swoich praw?

  (...) ruchu na krajowych lotniskach. Jak informuje portalu Fly4free, w minionym roku polskie porty lotnicze przyjęły przeszło 40 mln pasażerów, a więc o 6 mln więcej niż w poprzednim roku (...)

 • ROBYG buduje osiedle City Sfera

  (...) Sfera powstaną dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne, a w nich 156 o powierzchni od 29 do 81 m2. Ceny w nowej inwestycji rozpoczynają się już od 8500 zł/m2. Docelowo na osiedle City Sfera (...)

 • Czy GamerHash zrewolujonizuje mikropłatności w sieci?

  (...) 2018 roku na świecie będzie 1,266 mld aktywnych graczy i to pierwotnie do nich była skierowana oferta poznańskiej firmy. Choć moc obliczeniowa procesorów i kart graficznych zestawów (...)

 • Ile kosztuje wynajem samochodu na wakacje?

  (...) opcja, którą Polacy coraz częściej biorą pod uwagę. Potwierdza to Barbara Mazur, Dyrektor Działu Short Term Rental Grupy Masterlease. - Wraz z rozpoczynającym się okresem letnim zauważamy (...)

 • Gdy spłata kredytu hipotecznego to problem

  (...) nam ością w gardle, ostatnia rzecz, którą powinniśmy zrobić to chować głowę w piasek lub zaciągać kolejne kredyty na spłatę dotychczasowych. Warto pamiętać, że taki krok zażegna (...)

 • Na wakacje w Polsce wyjeżdżamy coraz chętniej

  (...) popularnością. W I połowie bieżącego roku zapytań o nocleg na terenie naszego kraju było o 36% więcej aniżeli rok wcześniej. - Niemal w każdym województwie widać wzrost w stosunku do (...)

 • Nowe technologie w rekrutacji: konieczność nie opcja

  (...) szersze kręgi, obejmując swym zasięgiem niemal każdą dziedzinę życia. Nie jest więc niczym zaskakującym, że wyraźnie zaznacza swoją obecność podczas podejmowania aktywności związanych (...)

 • Jen ma jeden problem mniej

  (...) Bank Japonii będzie interweniował na rynku obligacji w przypadku silniejszych od pożądanych odchyleń od celu dla rentowności dziesięciolatki (na poziomie 0 proc.). Odpowiedzi na to pytanie nie (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 30/2018

  (...) br. budżet państwa zanotował nadwyżkę rządu 9,5 mld zł. W tym okresie dochody w okresie styczeń-czerwiec wyniosły 182 mld zł (51,2 proc. rocznego planu). Dochody podatkowe budżetu państwa (...)

 • Hyundai Kona 1.0 T-GDI Premium

  (...) wątpienia powiewem stylistycznej świeżości. Wielu producentów mogłoby stworzyć taki projekt w formie konceptu, tymczasem Hyundai postawił na seryjność - i już za to należą się brawa (...)

 • Wyniki finansowe banków I-III 2018

  (...) opublikowanych przez GUS, w badanym okresie wynik finansowy netto sektora bankowego w wyniósł 3,4 mld zł, tj. o 22,7% więcej niż w analogicznym okresie ub. r. Suma bilansowa wzrosła w skali (...)

 • Poltrade Internetional - Dystrybutor schładzalników do mleka oraz części zamiennych. Aktualności, panel klienta i dane kontaktowe. [Białystok]

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
31
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2779
CHF 3,6928
USD 3,6481
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.