eGospodarka.pl

 • Monitory AOC V2

  (...) cala, monitor 24V2Q ma przekątną 23,8 cala, a 27V2Q - 27 cali. Wszystkie monitory mają matrycę IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 px i odświeżaniu obrazu na poziomie 75 Hz. Nowe monitory AOC (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zwrot kaucji, poznaj opinie o Meblotap Fotel Oskar czy przeglądaj oferty pracy z miasta bychawa.


 • Gdzie po wakacyjne oferty pracy?

  (...) III kwartału 2018 roku, w okresie lipiec-wrzesień br. zakrojone na najszerszą skalę plany rekrutacyjne formułują produkcja przemysłowa, budownictwo i przemysł wydobywczy. W pierwszym z (...)

 • Smartfony, czyli poufne dane podane jak na tacy

  (...) przyznaje, że smartfon służy im do codziennego łączenia się z siecią, a co czwarty regularnie korzysta z zasobów internetu poprzez swój tablet. Urządzenia mobilne to dziś nie tylko jednak (...)

 • Pośrednictwo kredytowe 2017

  (...) pośrednictwa kredytowego GUS przebadał działalność 257 podmiotów, z czego 126 udzielało pożyczek ze środków własnych, 120 pośredniczyło w udzielaniu kredytów i pożyczek we współpracy (...)

 • Bezpieczny jak fundusz pieniężny

  (...) to interesujący zamiennik lokaty bankowej. Oba rozwiązania są do siebie podobne, a osiągane przez nie zyski zależą głównie od stopy procentowej na rynku. Wydaje się jednak, że zamiast (...)

 • Upadłości firm w Polsce I poł. 2018

  (...) roku i restrukturyzacji firm w naszym kraju osiągnęła poziom 467, co oznacza, że była o 1/5 (21 proc.) wyższa niż w analogicznym okresie 2017 r. Dominującym rodzajem postępowań (59 proc. (...)

 • Złoty będzie jak Belgia

  (...) sesji aż 11 zakończyło się osłabieniem złotego do euro i wywindowaniem kursu z 4,27 do 4,41. Powody wyprzedaży złotego w ostatnich tygodnia są globalne i biorą się z rosnących obaw o (...)

 • Klienci deweloperów zapłacą za rosnące ceny gruntów

  (...) rynku mieszkaniowym, jak i coraz bardziej zaznaczający swą obecność sprawiły, że deweloperzy płacili za ziemię znacznie więcej niż przed rokiem. Z wyliczeń Emmerson Evaluation wynika, że (...)

 • Czwarta rewolucja przemysłowa ominęła polskie fabryki?

  (...) fabryki, bazuje na automatycznym gromadzeniu, przetwarzaniu i analizie danych przy użyciu takich rozwiązań jak m.in. Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, czy systemy MES. Capgemini zakłada (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 26/2018

  (...) strefą ekonomiczną. Wchodzi w życie ustawa, której przepisy umożliwiają zwolnienia podatkowe dla inwestorów na 10-15 lat. Z zachęt będą mogły korzystać nie tylko duże, ale przede (...)

 • Koparki kryptowaluty czyli 2,7 mln ofiar

  (...) okres od kwietnia 2016 r. do marca 2018 r., pokazuje, że ransomware dostarcza cyberprzestępcom istotne, ale jednorazowe korzyści. Zarobek z działalności szkodliwych koparek jest mniejszy, ale (...)

 • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku

  (...) 40 tys. PLN. Jest ona o prawie 4,8% niższa niż w 2016 roku i o ponad 11,1% niż w roku 2015. Dane zostały przedstawione na wykresie 1. Biorąc pod uwagę branże, najwyższą medianę (...)

 • Polacy inwestują w apartamenty wakacyjne

  (...) na urlop wybrało się 16,5 mln Polaków. Popularnością wśród wyjeżdżających cieszyły się hotele i pensjonaty, ale coraz częściej również . – to wygodna opcja. Mieszkania są nowe i (...)

 • Od przybytku głowa boli. 75% podatku od przychodów bez pokrycia

  (...) najmniej uprawdopodobnienia pochodzenia posiadanego majątku może skutkować jedną z najsurowszych sankcji finansowych na gruncie . Zgodnie m.in. z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego z 12 (...)

 • Opel Insignia Sport Tourer - wygodne kombi

  (...) w Kołobrzegu lub pod największymi atrakcjami Chorwacji lub innych kurortów w czasie wakacyjnych urlopów. Zejdźmy jeszcze na chwilę na ziemię, ponieważ do urlopu, przynajmniej mojego, czasu (...)

 • Sukcesja jednoosobowej działalności gospodarczej - nowe zasady

  (...) projektowanej ustawy jest wprowadzenie rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwo osoby fizycznej, prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą, nie wygaśnie automatycznie z chwilą (...)

 • Contimax, Bochnia - Producent delikatesowych przetworów ze śledzia, łososia i owoców morza.

  Czytaj więcej: Ryby i owoce morza


strony : [ 1 ]
 
3
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3978
CHF 3,7973
USD 3,7723
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.