eGospodarka.pl

 • Prawo do odliczenia VAT z faktur od podmiotu niezarejestrowanego

  (...) o świadczenie , które były rozliczane miesięczne. Usługi te spółka wykorzystywała do wykonywania czynności opodatkowanych VAT-em. Były one przy tym dokumentowane fakturami VAT. Spółka nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-303 , poznaj opinie o ModeCom Wentylator 80mm czy przeglądaj oferty pracy z miasta zabrze.


 • Prawidłowy certyfikat rezydencji podatkowej obniża podatek

  (...) umów wynagrodzenie wypłacane na rzecz obcego podmiotu może być nieuznane za podlegające opodatkowaniu w Polsce albo płatnik uprawniony będzie do zastosowania niższej stawki podatku w (...)

 • Ulga prorodzinna: ważne wychowywanie dziecka

  (...) Ojciec dziecka wnioskodawczyni nie mieszka z nimi. Wyrokiem sądu jako sprawca przemocy w rodzinie został zobowiązany do opuszczenia mieszkania. Wnioskodawczyni wychowaniem córki zajmuje się (...)

 • Frankowicze znowu w kłopotach?

  (...) do połowy kwietnia 2018 r. kurs franka szwajcarskiego obniżył się z prawie 4,17 do 3,47 zł, czyli aż o 70 groszy, a więc o niemal 17 proc. Tak dużej ulgi posiadacze kredytów w tej walucie (...)

 • Ceny OC stabilne. Są nawet obniżki!

  (...) że każdego roku za OC muszą płacić coraz więcej. I nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego, skoro w ostatnich latach podwyżki cen przynosił każdy kwartał. Okazuje się jednak, że ta (...)

 • Customer experience podnosi przychody

  (...) KPMG, w którym - w oparciu o metodykę Sześciu Filarów Customer Experience - przebadano opnie konsumentów na temat ponad 1400 marek, wybierając te, którym najlepiej udaje się zarządzanie (...)

 • Wystartowała budowa osiedla Nowych Kosmonautów

  (...) znanego poznańskiego kompleksu mieszkaniowego. ma wykorzystać atuty lokalizacji, dostarczając jej jednocześnie zupełnie nowej jakości. – Monday Development w swoim dorobku posiada już (...)

 • Nagie zdjęcia za 30 zł. Sprzedajemy karty SD pełne danych

  (...) University of Hertfordshire, 2 na 3 z używanych pamięci SD ciągle zawiera pliki swoich poprzednich właścicieli, w tym kopie paszportów, listy kontaktów oraz zdjęcia. Tego rodzaju dane można (...)

 • Inflacja VI 2018

  (...) towarów i usług konsumpcyjnych podskoczyły względem poprzedniego miesiąca o 0,1%. W porównaniu z wzrost sięgnął 2,0%, przy czym większe podwyżki (2,2%) dotyczyły towarów. Usługi (...)

 • Zatrudnienie w trakcie roku a dwutygodniowy urlop wypoczynkowy

  (...) prawa pracy każda osoba, która zatrudniona jest w oparciu o umowę o pracę, posiada prawo do wykorzystania urlopu w sposób nieprzerwany. Oznacza to, że cały przysługujący urlop pracownik (...)

 • 10 skutecznych praktyk raportowania

  (...) we wdrożeniach systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV - przedstawiają listę 10 najbardziej efektywnych praktyk . Na co warto zwrócić uwagę? Zweryfikuj potrzeby odbiorcy raportu Nie jest (...)

 • Polacy a wynajem samochodów w wakacje

  (...) Polaków dość sporą popularnością. Na wakacjach w kraju na taką opcję zdecydowało się niemal 59 proc badanych, a za granicą - nieco ponad 60 proc. Najważniejsze są cena, bezpieczeństwo (...)

 • USD pozostaje mocny

  (...) ubogi i nie zawiera żadnej pozycji, której inwestorzy mogliby się dłużej przyglądać. Inflacja CPI z Polski jest rewizją, która powinna potwierdzić odbicie do 1,9 proc. r/r, choć pomocny we (...)

 • Czy zadłużenie Włoch to już problem całej Europy?

  (...) bez dwóch zdań reakcja inwestorów na powołanie eurosceptycznego rządu we Włoszech. Po marcowych wyborach na koalicję zdecydował się lewicowy Ruch Pięciu Gwiazd i prawicowa Liga (...)

 • Czym zajmie się Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców?

  (...) stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców (dalej: Rzecznik) są m.in. brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe i wyróżnianie (...)

 • Smartfony Doogee dostępne w Polsce

  (...) budżetowych urządzeń tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami: bezramkowym designem, ekranami o przekątnych 5.3/5.5 cala i proporcjach 18:9, podwójnymi aparatami, metalowymi obudowami (...)

 • Modernizacja biurowca - 4 strategie na przyszłość

  (...) rozwiniętych rynków, są relatywnie młode. W ciągu ostatnich 8 lat średni wiek jednego metra kwadratowego powierzchni w Polsce wzrósł o blisko 2,5 roku i wynosi obecnie około 9 lat (...)

 • Rak - Producent karniszy i szyn sufitowych. Kraków.

  Czytaj więcej: Wystrój wnętrz


strony : [ 1 ]
 
13
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3302
CHF 3,7118
USD 3,7244
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.