eGospodarka.pl

 • Co 3. Polka odczuwa stres w pracy

  (...) się, że Polki w mniejszym stopniu niż ich koledzy z pracy obawiają się, że na drodze ich stanie metryka. W badaniu „Workforce View in Europe 2018” wiek jako przeszkodę wskazało jedynie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-3, poznaj opinie o Emix Oranżadka o smaku truskawkowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta głowno.


 • Przekształcenia spółek w 2018 r. tylko ze względów ekonomicznych

  (...) r. Przed nowelizacją ustawa PIT umożliwiała wniesienia aportu przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części (art. 21 ust. 1 pkt 109 ustawy). Z kolei ustawa CIT nie przewidywała (...)

 • Dokumentacja podatkowa: cyfryzacja firm nieunikniona

  (...) swój biznes w skali mikro. Od 1 lipca to właśnie m.in. mikroprzedsiębiorcy, którzy prowadzą przy użyciu programów komputerowych, mają obowiązek wygenerowania na żądanie fiskusa (...)

 • Umowa dożywocia czyli sprzedaż nieruchomości bez podatku

  (...) Dnia 3 września 2015 r. wnioskodawca wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie to zainteresowany zamierza przekazać przed pięcioma laty od jego zakupu siostrze i jej mężowi w (...)

 • Uwaga na złośliwe aktualizacje oprogramowania

  (...) cyberprzestępcy wykorzystują naszą niefrasobliwość może być chociażby niedawny incydent związany w wyciekiem danych z baz firmy Equifax - jednego z trzech największych na świecie (...)

 • RODO przeszkadza ubezpieczycielom

  (...) wchodziły w życie ubezpieczyciele, podobnie zresztą jak inne branże, skupili się głównie na przekazaniu klientom informacji odnośnie sposobu gromadzenia i przetwarzania ich danych osobowych (...)

 • Rynek private equity w Europie Środkowej VI 2018

  (...) że oceny formułowane przez inwestorów związanych z funduszami private equity obecnych w Europie Środkowej to swoistego rodzaju papierek lakmusowy sytuacji panującej na rynku. Bieżąca, 31 (...)

 • Catalyst: 2,4 proc. obligacji firm bez wykupu

  (...) okresie firmy nie wykupiły notowanych na Catalyst o wartości 209,6 mln zł. To kwota stanowiąca 2,4 proc. wygasającego w tym czasie zadłużenia (bez emisji BGK, EBI i w euro). W ostatnim (...)

 • Zero waste na rynku opakowań

  (...) Polska stoimy właśnie u progu rewolucji, która ma sprawić, że rynek opakowań funkcjonować będzie w . Jednym z pierwszych kroków była regulacja kwestii związanych z torebkami foliowymi. W (...)

 • Ponad 1 mln Polaków musi być gotowych na wyższe raty kredytów

  (...) maju 2012 roku, czyli już ponad 6 lat temu. Przez ten czas posiadacze , o ile obserwowali zmiany poziomu raty, to prawie wyłącznie in minus. W efekcie spłacanie długów mieszkaniowych stawało (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w II kw. 2018 r.

  (...) IPO okazał się znacznie lepszy od swojego poprzednika. Od kwietnia do końca czerwca w Polsce miało miejsce 10 pierwotnych ofert publicznych (wobec 2 w I kwartale br.), w tym trzy debiuty na (...)

 • Funt w spirali wyprzedaży

  (...) spirali wyprzedaży, kiedy rezygnacja Borisa Johnsona obudziła spekulacje, że frakcja zwolenników twardego Brexitu rozpocznie teraz procedurę odwołania premier May. Do wieczora otrzymaliśmy (...)

 • Zastaw na udziałach w spółce z o.o.

  (...) instytucja zastawu. Ograniczone prawa rzeczowe charakteryzują się tym, że przyznają osobie niebędącej właścicielem ściśle określone w ustawie uprawnienia do cudzej rzeczy skuteczne wobec (...)

 • 4 triki, które zapewnią ci bezpieczne wakacje

  (...) lub BLIK-iem Niezależnie czy na wczasy wyjeżdżamy za granicę czy też zostajemy w kraju, powinniśmy pamiętać, że tam gdzie są turyści zwykle są też przestępcy. Mogą oni bardzo (...)

 • Polscy programiści nadal mogą liczyć na wysokie zarobki

  (...) Takie pytanie zadaje sobie spora rzesza tych, którzy z niedowierzaniem i szczyptą zazdrości spoglądają w raporty dotyczące wynagrodzeń speców od programowania. Otóż są to przede wszystkim (...)

 • Fuzje i przejęcia w Polsce w II kw. 2018 r.

  (...) największą transakcją, do jakiej doszło w II kwartale bieżącego roku było przejęcie głównych działów biznesowych Raiffeisen Polbank przez Bank BGŻ BNP Paribas. Transakcja opiewała na (...)

 • viaTOLL w 2018 r.

  (...) bieżącego roku viaTOLL obchodził 7. rocznicę swojej działalności. Jest zatem okazja do podsumowań. I tak np. okazuje się, że przez ten czas elektroniczny system poboru opłat drogowych (...)

 • Wybór szkoły? Sprawdź, kogo będzie potrzebował rynek pracy

  (...) przyszłość rynku pracy w ogromnej mierze kształtować będzie . Powstaną stanowiska, które łączyć będą umiejętności człowieka z efektywnością gwarantowaną przez maszynę. Należy (...)

 • Salher oddział Polska - Produkcja: przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni, urządzeń podczyszczania ścieków. Wyroby z laminatów poliestrowo szklanych. Łubna.

  Czytaj więcej: Przydomowe


strony : [ 1 ]
 
10
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3356
CHF 3,7230
USD 3,6973
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.