eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 28/2018

  (...) spowolnienie w niemieckiej gospodarce uderzy w Polskę. Indeks ZEW, obrazujący nastroje analityków instytucjonalnych za Odrą, spadł do najniższego poziomu od 6 lat. Prawdopodobnie pogorszenie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-R, poznaj opinie o ROLMLECZ Ser topiony kremowy z szynką czy przeglądaj oferty pracy z miasta lędziny.


 • Postawienie zarzutu przestępstwa skarbowego a przedawnienie

  (...) Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym istnieje dwupodział deliktów skarbowych na przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe. Pojęcia przestępstwa skarbowego oraz stanowią kategorie (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 28/2018

  (...) planowaną agendę szczytu przywódców krajów NATO. Do obrad wprowadził sprawy polityki gospodarczej . Ostrze swoich wystąpień skoncentrował na rządzie niemieckim i A. Merkel. Krytykował jej (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 28/2018

  (...) już wkrótce firma Jeffa Bezosa zaoferuje turystyczne loty w kosmos w cenie co najmniej 200 tys. USD. Lot będzie się odbywał w kapsule statku New Shepard firmy Blue Origin. Statek suborbitalny (...)

 • 6 megatrendów w globalnej gospodarce

  (...) globalne siły, które wywierają przemożny wpływ tak na globalne gospodarki, jak i funkcjonujące w ich ramach społeczeństwa. Ich oddziaływanie jest istotne z punktu widzenia produkcji (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w II kw. 2018

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? Prowadzone statystyki wskazują, że w II kwartale br. zaproszenie do rekrutacji rozesłano do 105 547 osób osób posiadających profil zawodowy (...)

 • Monitor Philips 278E9

  (...) HD 1920 x 1080 pikseli. Dzięki wąskim ramkom i stylowej stopce zakrzywiony E9 będzie dobrze prezentował się na biurku. Nowy Philips zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, a zasilacz jest (...)

 • Punkt - Oferta tłumaczeń w różnych językach. Siedziba w Poznaniu.

  Czytaj więcej: Wielojęzyczne


strony : [ 1 ]
 
15
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3302
CHF 3,7118
USD 3,7244
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.