eGospodarka.pl

 • JPK_VAT poprawił komunikację z urzędami skarbowymi

  (...) Skarbowy chciał poddać , wysyłał do niej inspektorów, którzy badali wszystkie dostępne na miejscu dokumenty. Teraz nawet osoby rozliczające się z VAT kwartalnie, mają obowiązek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Informacja roczna INF-2, poznaj opinie o Heywood Sztućce "Basil" czy przeglądaj oferty pracy z miasta zawiercie.


 • 65% dzieci będzie pracować w zawodach przyszłości, których jeszcze nie ma

  (...) ulega ciągłym przetasowaniom Powodem nieustannego wręcz aktualizowania się listy zawodów przyszłości jest dynamiczny postęp technologiczny. To on w przeważającej mierze odpowiada za popyt (...)

 • Budowa domu: jak to robi Mazowsze?

  (...) Jak wynika z analizy Oferteo.pl, polskiego serwisu łączącego poszukujących usług z ich dostawcami, domy powstające na terenie naszego kraju najczęściej liczą sobie od 126 do 150 m2 (...)

 • 5 sposobów na pomnożenie 500 plus

  (...) w ramach oraz „Dobry start” (300 złotych na szkolną wyprawkę). Dzięki nim na konta rodziców powędruje w ciągu roku około 25 miliardów złotych, co daje ponad 2 miliardy złotych (...)

 • P.P.H.U. AMZ Anna Zabel - Producent kołder, poduszek z pierza i puchu oraz wyrobów antyalergicznych. Prezentacja firmy, aktualności, oferta produkcyjna, opis technologii produkcji, dane kontaktowe, mapka dojazdowa, możliwość zakupów on-line. Szamotuły.

  Czytaj więcej: Wyroby pościelowe


strony : [ 1 ]
 
8
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3600
CHF 3,7507
USD 3,7222
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.