eGospodarka.pl

 • Barometr EFL: kondycja finansowa MSP III kw. 2018

  (...) odczyt „Barometru EFL” za III kwartał 2018 roku pokazał 52,9 pkt., plasując się tym samym tylko nieznacznie powyżej progu OR, czyli poziomu ograniczonego rozwoju. To znaczny spadek względem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-2b, poznaj opinie o Tadar Garnek "Devon" ze stalową pokrywą 3,6 l czy przeglądaj oferty pracy z miasta ruda śląska.


 • Komisja Europejska o podatku od działalności cyfrowej

  (...) największych pod względem kapitalizacji firm stanowią przedsiębiorstwa cyfrowe – dziesięć lat temu była to jedna taka firma. Obowiązujące nie są dostosowane do rzeczywistej sytuacji na (...)

 • Ewidencja sprzedaży na kasie fiskalnej przy spóźnionej zapłacie za towar

  (...) towarów na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych, zgodnie z art. 111 ust. 1 ustawy o VAT winna być ewidencjonowana przy pomocy . Nie ma (...)

 • Usługi geodezyjne w podatkowej księdze przychodów i rozchodów

  (...) Wnioskodawca prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie usług geodezyjnych oraz wyceny nieruchomości. W podatku dochodowym korzysta z i prowadzi . Wnioskodawca świadczy (...)

 • Kto czyta składy produktów?

  (...) Większość polskich internautów zwraca uwagę na składy produktów, które kupują. Zgodnie z deklaracjami, robi to 6 na 10 badanych (58%). 1/4 badanych robi to bardzo zdecydowanie (24%) (...)

 • Smartfon Prestigio Grace B7

  (...) ma metalową obudowę i zaokrąglone szkło. Jest wyposażony w skaner linii papilarnych i system rozpoznawania twarzy. Wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala ma rozdzielczość 720 na 1440 pikseli (...)

 • Sytuacja finansowa Polaków: dobrobyt i tarapaty

  (...) Krajowego Rejestru Długów w ciągu trzech ostatnich lat wzrosła o 19%, a od ostatniego roku o 5%. Postanowiliśmy skonfrontować to z opiniami Polaków na temat ich sytuacji finansowej. Po raz (...)

 • Upadłości firm I poł. 2018

  (...) Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form . Kluczowe wnioski: W (...)

 • Kaspersky Security for Mobile dla Android oraz iOS

  (...) zabezpieczenie przed szkodliwym oprogramowaniem oraz zarządzanie bezpieczeństwem wszystkich urządzeń mobilnych połączonych z internetem z możliwością integracji z platformami EMM firm (...)

 • Gdzie powstają mieszkania komunalne?

  (...) Wrocław oraz Poznań W kontekście ukończonych najczęściej podawane są informacje dotyczące liczby takich „M” na terenie całego kraju. Po zgłębieniu tematu można dowiedzieć się, ile (...)

 • Jak polskie firmy odzyskują długi?

  (...) bo 38% respondentów chce odzyskać kwotę, która nie przekracza 10 tysięcy złotych. Co czwarty szuka pomocy w odzyskaniu 10-30 tysięcy, a zaledwie co setny poszukuje sposobów na windykację (...)

 • Polacy pokochali płatności kartą

  (...) wzrosła o 1,8 mln W naszych portfelach mamy coraz więcej kart płatniczych. W ciągu roku ich liczba wzrosła aż o 1,8 miliona i w rezultacie mamy ich już 39,5 miliona. Coraz chętniej też z (...)

 • Z odbicia NZD/USD nic nie zostało

  (...) około 50 tys. to wynik najlepszy od wielu miesięcy. Dodatkowo to zasługa głównie zmiany w zakresie zatrudnienia na pełen etat, któremu dodatkowo towarzyszy podniesienie się stopy (...)

 • 7 wskazówek dotyczących likwidacji szkody po ulewie

  (...) które powstały wskutek najważniejsza jest właściwa inwentaryzacja strat i minimalizacja rozmiarów szkody. Zdarza się, zwłaszcza gdy zniszczenia spowodowane są burzami, czy huraganami (...)

 • Monitory iiyama XUB2395WSU-B1 oraz XU2395WSU-B1

  (...) posiadają matryce IPS o rozdzielczości 1920 x 1200. Sprawdzą się one w pracach z arkuszami kalkulacyjnymi oraz dokumentami. Matryce IPS świetnie odwzorowują kolory – barwy są nasycone, a (...)

 • Jakie składki OC płaciliśmy w czerwcu 2018?

  (...) 2018 r. = 94↘ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 96↘) Komentarz ekspertów Ubea.pl: Analizę najświeższych wskazań barometru Ubea.pl warto poprzedzić przypomnieniem zasad, jakimi rządzi (...)

 • Będzie łatwiej o negocjacje przy zakupie mieszkania

  (...) nowych mieszkań spada PAP opublikował dane na temat sprzedaży 19 największych firm deweloperskich. Pokazują one znaczące spowolnienie. W II kwartale firmy te sprzedały 5 912 lokali, czyli aż (...)

 • Smart EQ Forfour - czy naprawdę taki smart?

  (...) tylko przez trzy lata w okresie 2004-2006. Po 8 latach wróciła na rynek a po kolejnych 4, w 2018, zyskała wersję elektryczną tworząc tym samym mieszankę wybuchową. Małe, zwinne i (...)

 • Funkcja prezesa zarządu a świadczenie usług w ramach własnej działalności gospodarczej

  (...) Uprawnienia i obowiązki prezesa zarządu w spółce kapitałowej nie zostały wprost uregulowane przez prawodawcę. Ustawodawca jednak przewidział, jakie kompetencje posiada zarząd jako organ (...)

 • Kancelaria Radcy Prawnego Michała Szewczyka - Obsługa prawna w zakresie prowadzenia spraw gospodarczych, cywilnych, pracowniczych, administracyjnych oraz podatkowych. Lublin.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ]
 
19
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3155
CHF 3,7121
USD 3,7163
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.