eGospodarka.pl

 • Split payment czyli znikome profity w postaci skonta w VAT

  (...) lipca 2018 r. w wyniku nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług z 15 grudnia 2017 r. Dotyczy wyłącznie przedsiębiorców będących podatnikami VAT. Jego istotą jest rozdzielenie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura zaliczkowa - walutowa, poznaj opinie o Teka Aquata EOB czy przeglądaj oferty pracy z miasta łomża.


 • Rozliczenie podatku od zaległej emerytury

  (...) Zakład Ubezpieczeń Społecznych odmówił wnioskodawcy wypłaty emerytury z uwagi na nieudowodnienie piętnastu lat wykonywania pracy w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze. Od (...)

 • Monitoring mediów: cytowania VI 2018

  (...) pt. „POSEŁ PIĘTA Zawieszony i wyrzucony!”. Poinformowano w nim, że poseł Stanisław Pięta został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Jak ustalił Fakt, „poseł Pięta był (...)

 • Podatek Belki, czyli warto znać nieuniknione

  (...) zysków to rozwiązanie wprowadzone już przed 17 laty przez ówczesnego ministra finansów Marka Belkę. W pierwszej wersji była to 20-procentowa danina, która obejmowała lokaty i konta (...)

 • Specustawa mieszkaniowa przyjęta przez Sejm

  (...) pierwszy , wprowadzający rewolucyjne zmiany w systemie przygotowania inwestycji mieszkaniowych, wzbudził ożywioną dyskusję i spotkał się ze zdecydowaną krytyką wielu środowisk, w tym przede (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów I-VI 2018

  (...) szóstym miesiącu br. Centralna Ewidencja Pojazdów powiększyła się o kolejne 46 090 sztuk nowych osobówek, co względem analogicznego okresu poprzedniego roku oznacza wzrost o 10% (...)

 • Jak inwestować w condohotele i aparthotele

  (...) Ministra Infrastruktury i Budownictwa wskazuje, że powierzchnia mieszkania nie może być mniejsza niż 25 metrów kwadratowych. To nie oznacza jednak, że na rynku nie znajdziemy lokali o jeszcze (...)

 • Dlaczego praworządność jest ważna?

  (...) Komisji, należy podkreślić, że szereg aktów prawnych opracowanych i popieranych przez stanowi szkodliwy demontaż zasad praworządności w Polsce. Uwagi Komisji warto potraktować jak (...)

 • Zwyczaje zakupowe: smart shopping po polsku

  (...) już niemal co drugi Polak (47% respondentów badania PAYBACK). Dla większości osób jest ono tożsame z kupowaniem w sieci (65%) bądź też bardziej ogólnie – z przemyślanymi zakupami (51%) (...)

 • Komu i jaki urlop wypoczynkowy?

  (...) pamiętać, że płatny to uprawnienie przysługujące tym pracownikom, który zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę. Pozostali, w tym np. zleceniobiorcy czy osoby pracujące w oparciu o umowy (...)

 • Trump przestał kochać USA

  (...) nie zamierza wpływać na politykę banku centralnego i na jego niezależność, z Białego Domu szybko wyszło też dementi, że Trump wcale nie to miał na myśli, co powiedział, ale rynek nie (...)

 • Czy zmiany w użytkowaniu wieczystym rozwiną rynek nieruchomości?

  (...) się szczególnie interesująca dla rynku inwestorów mieszkaniowych, zarówno tych prywatnych, jak i instytucjonalnych - mówi adwokat Bartosz Łaski, Managing Associate w kancelarii Kucharski & (...)

 • Złośliwe oprogramowanie w I poł. 2018 r. Cryptominer ciągle w grze

  (...) trzech najpopularniejszych w I półroczu br. wariantów złośliwego oprogramowania, to okaże się, że na podium znalazły się tylko i wyłącznie cryptominery. Wyraźnie widoczne stało się (...)

 • Wakacje 2018: widać pierwsze podwyżki?

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek wreszcie pokonała (niewiele) historycznie rekordowy poziom W mediach pojawiła się trzydziesta siódma już odsłona raportu z systemu MerlinX (...)

 • Polski rynek pracy - działy HR katapultą rozwoju

  (...) niezwykłą wręcz intensywnością, która z dużą dozą prawdopodobieństwa pozwala zakładać, że w ciągu dekady zniknie lub kompletnie zmieni formę wiele popularnych dziś zawodów. Na ich (...)

 • Rodzina 500 plus w 2017 roku

  (...) już przeszło 2 lata - od 1 kwietnia 2016 r. Świadczenie to przysługuje - niezależnie od dochodu - na drugie i kolejne dziecko do ukończenia przez nie 18 roku życia. Na 500 zł na pierwsze lub (...)

 • Honda Civic X 1.5 VTEC Turbo CVT 5D - trzech muszkieterów i lekcja aikido

  (...) swoim – Honda Civic nie jest dla mnie. Jednak podobno to auto zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. Tak więc przez ponad 1000 km usiłowałem zrozumieć, czym charakteryzuje się X generacja (...)

 • Kocham czapki - Czapki dla dzieci na wiosnę, lato, jesień, zimę.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
20
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3275
CHF 3,7199
USD 3,7170
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.