eGospodarka.pl

 • Polscy kierowcy, czyli najbardziej dynamiczny styl jazdy w Europie

  (...) On”, którego realizację Shell Helix zlecił firmie Kantar TNS. Pod lupę wzięto odpowiedzi udzielone przez 9 000 kierowców z 9 krajów europejskich (Polski, Turcji, Wielkiej Brytanii (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 4, poznaj opinie o Philips 42PFL7864H/12 czy przeglądaj oferty pracy z miasta lędziny.


 • Wzrost gospodarczy musi walczyć z ryzykiem handlowym

  (...) handlu jest dziś stymulowany w znacznej mierze wzrostem inwestycji przy czym trudno jest prognozować, jak długo trwać będzie ożywienie. Ruchowi w inwestycjach towarzyszyła wyraźna poprawa (...)

 • Działalność nierejestrowa na świadczenie usług dla firmy małżonka

  (...) wskazała, że pracuje w firmie męża na z miesięcznym wynagrodzeniem nieprzekraczającym 1.000 zł brutto (dodatkowo pracując na pełen etat w innej firmie). Z uwagi na obostrzenia podatkowe (...)

 • Praca obcokrajowca spoza UE: koszty legalizacji pobytu w Polsce

  (...) nie ma prawnego obowiązku finansowania pozyskania przez pracownika takiego zezwolenia. Poniesienie wskazanego kosztu jest dla pracodawcy w pełni uznaniowe i zależne od ukształtowanej polityki (...)

 • Odwołanie darowizny = wyższy podatek przy sprzedaży obligacji

  (...) Wnioskodawczyni nabyła obligacje, które zdeponowała na rachunku papierów wartościowych w domu maklerskim, a w dniu 28.08.2015 r. na podstawie pisemnej przekazała je swojemu wnukowi. Na skutek (...)

 • Kilka sposobów na tanie wakacje 2018

  (...) planu Aby wakacje nie wpędziły nas w , najlepiej zacząć planować je ze sporym wyprzedzeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić, jak dużej kwoty będziemy potrzebować i wygospodarować (...)

 • Rynek walutowy, czyli coś dla każdego

  (...) nadać ton notowaniom i przeciągamy bezkierunkowy handel z poprzedniego tygodnia. Publikacja pierwszej klasy w postaci PKB z USA okazała się trudna do rozgryzienia. Z jednej strony dynamika 4,1 (...)

 • Nowe mieszkania: gdzie po promocje u deweloperów?

  (...) Rzecznik Prasowy Dom Development S.A. Dom Development prowadzi szereg atrakcji letnich, zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych oraz całoroczne akcje promocyjne. Organizowane przez nas (...)

 • Nowa Telefonia pod lupą UOKiK

  (...) do Urzędu: (…) otrzymałem telefon z propozycją obniżki abonamentu. Kobieta, która dzwoniła, powiedziała, że dzwoni z Orange i że jest taka możliwość, żeby teraz obniżyć rachunek do (...)

 • Pancerne smartfony Doogee

  (...) dla użytkowników, którzy latem stawiają na aktywne formy wypoczynku. Doogee oferuje całą gamę tego rodzaju telefonów. Seria S trafia w potrzeby miłośników sportów ekstremalnych (...)

 • Car sharing i cyberprzestępcy

  (...) służyły nam przede wszystkim do rozmów. Obecnie to kombajny multimedialne, umożliwiające robienie zdjęć, nagrywanie filmów, słuchanie muzyki czy korzystanie z internetu i serwisów (...)

 • Elastyczna praca, czyli o korzyściach dla wszystkich

  (...) efekt rozpowszechnienia się nowoczesnych technologii. Badania prowadzone przez Hays dowodzą, że elastyczne rozwiązania stosuje coraz większa liczba pracodawców. Najczęściej spotykane są (...)

 • Co Polacy sądzą o udostępnianiu danych osobowych?

  (...) udostępniania personalnych informacji. W odpowiedzi na pytanie „Ile razy w ciągu ostatnich 12 miesięcy udostępnił(a) Pan/Pani swoje dane osobowe lub zostawił(a)/okazał(a) dowód osobisty (...)

 • Ceny produktów rolnych VI 2018

  (...) tj. pszenicy, żyta, żywca wołowego, żywca wieprzo-wego, drobiu i mleka krowiego, w czerwcu 2018 r. w stosunku do miesiąca poprzedniego wzrosły o 2,0%, natomiast w porównaniu z analogicznym (...)

 • Ceny mieszkań w górę. Kto zyskał?

  (...) 2006 roku Wiele osób posiadających mieszkanie nabyte podczas poprzedniego boomu liczy na to, że użytkowany lokal niebawem uda się sprzedać za kwotę większą niż cena zakupu. Systematyczne (...)

 • Jak uniknąć włamania do mieszkania?

  (...) wyjazdów. Jest to jednocześnie czas, w którym szczególną aktywnością popisują się , którzy chcą wykorzystać nieobecność domowników. Home Broker podpowiada, jak zminimalizować ryzyko (...)

 • SoftMania.pl - Najlepsze programy i spolszczenia, artykuły, forum, czat.

  Czytaj więcej: Katalogi


strony : [ 1 ]
 
30
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2836
CHF 3,6932
USD 3,6684
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.