eGospodarka.pl

 • Dla kogo kasy fiskalne on-line w 2019 r.?

  (...) ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy - Prawo o miarach – bo to o nim mowa – trafił do Sejmu 27 kwietnia 2018 r. Następnie 8 maja 2018 r. został skierowany do I czytania, a to (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3p, poznaj opinie o Gwinner Kąpielówki Lukas czy przeglądaj oferty pracy z miasta mosina.


 • Analityka Big Data czyli dyskretna, ale udana kariera

  (...) – nowych , które miały zadać jej bolesny cios. O tym, że zostanie z nami na dobre świadczą chociażby wyniki badania przeprowadzonego niedawno przez WARC na grupie specjalistów ds. reklamy i (...)

 • Wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej złóż w terminie

  (...) ma obowiązek zgłosić w sądzie nie później niż w terminie trzydziestu dni od dnia, w którym wystąpiła podstawa do ogłoszenia upadłości. Jeżeli dłużnikiem jest osoba prawna albo inna (...)

 • Walka o customer experience musi trwać

  (...) Salesforce raportu „Marketing Trends across Retail and Consumer Goods”. Opracowanie przygląda się tendencjom marketingowym w sektorze i dóbr konsumpcyjnych. Czego dowodzi? Okazuje się, że (...)

 • Jak elastyczna praca minimalizuje ryzyko

  (...) nową broń — outsourcing przestrzeni biurowych. Zmniejszenie kosztów utrzymania firmy, ograniczenie długoterminowych umów najmu, zatrzymanie zasobów ludzkich oraz najlepszych talentów poprzez (...)

 • TSUE: Nabywca musi mieć możliwość skorzystania z prawa do odliczenia VAT

  (...) TSUE, podmiot niemiecki - Volksvagen AG, kupował w latach 2004–2010 towary od podmiotu słowackiego. Słowacki sprzedawca nie uznając, że płatności od Volkswagen AG należy traktować jako (...)

 • Handel drewnem opałowym na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca handluje , z tytułu prowadzonej firmy opłaca . Wnioskodawca kupuje od Nadleśnictwa drewno okrągłe z drzew liściastych (PKWiU 02.20.12.0) oraz iglastych (PKWiU 02.20.11.0) w (...)

 • Gdzie po najgorszy internet mobilny?

  (...) plam”, a więc miejsc, w których o dobrą jakość internetu stacjonarnego może być trudno, publikuje od jakiegoś czasu Urząd Komunikacji Elektronicznej. Jak wskazuje definicja resortu (...)

 • Wynajem mieszkania: rentowność VI 2018

  (...) kupują coraz więcej . Szukają w tym alternatywy do lokowania swoich pieniędzy, które na bankowych depozytach nie mnożą się dostatecznie szybko. Kilka razy więcej niż na lokatach zarobić (...)

 • Jak rozwija się handel poza centrami handlowymi?

  (...) wolnostojących, o czym świadczą ostatnie otwarcia salonów meblowych Agata oraz sklepów Castorama, Leroy Merlin i Selgros. Dynamikę rozwoju obserwujemy też w sektorze parków handlowych (...)

 • Inwestycja w mieszkanie: wynajem czy obrót?

  (...) Miniony rok był już kolejnym, który zaowocował wzmożonym popytem na . Wykorzystali to deweloperzy, którzy tylko w sześciu największych polskich aglomeracjach sprzedali aż 72,7 tys. lokali (...)

 • Wojny handlowe wystartowały

  (...) cła importowane na towary z Chin. W odpowiedzi Chiny zastosowały podobne środki dla towarów z USA. Konflikt handlowy między tymi dwoma krajami przeszedł z fazy zapowiedzi do faktycznych (...)

 • Najwyższa pora na ubezpieczenia cyber

  (...) media poinformowały o zakrojonym na szeroką skalę ataku ransomware. WannaCry odbił się szerokim echem i nie ma w tym nic zaskakującego - zaatakował bowiem wiele istotnych elementów (...)

 • Na co może liczyć handlowiec?

  (...) z ogłoszeń opublikowanych na łamach Pracuj.pl dotyczyło . Początek tego roku przyniósł kontynuację tej tendencji (34%). Czy tak pokaźna liczba ofert sprawia, że karty w grze rozdają (...)

 • Ford Focus 2018

  (...) pewno poważna ewolucja, dzięki której auto prezentuje się znacznie nowocześniej. Z przodu znajdziemy masywny, szeroki grill, zderzak z dość ostrymi krawędziami i reflektory o przyjemnej (...)

 • Władza kontra przywództwo: jak powstają liderzy

  (...) sposób wyłaniają się liderzy, specjaliści dyskutują od lat. Główny spór toczy się na linii psychologii społecznej i psychologii osobowości. Reprezentanci pierwszego nurtu uznają, że na (...)

 • Rynek walutowy 02-06.07.18

  (...) z niejaką siłą. Trochę rozczarował amerykański odczyt na temat płacy godzinowej, bo w czerwcu odnotowano wzrost jedynie o 0,2 proc. m/m, gdy oczekiwano +0,3 proc. m/m. Co więcej, stopa (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 27/2018

  (...) Polsce zwiększył się realnie o 4,6 proc. To najlepszy wynik od 2011 r. Wolumen PKB po uwzględnieniu parytetu siły nabywczej osiągnął poziom 70 proc. średniej unijnej. Głównym czynnikiem (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 27/2018

  (...) 2? Wszystko wskazuje na to, że przestała być aktualną jedna z ostatnich możliwości zablokowanie budowy tego gazociągu. Polska oraz inne kraje zainteresowane blokadą tej inwestycji liczyły na (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 27/2018

  (...) linii Chiny-Stany Zjednoczone. Podzielam pogląd, że rozpoczęła się wojna handlowa między dwoma największymi gospodarkami świata. Pierwsza partia karnych ceł na chiński eksport do USA już (...)

 • Ile kosztują najmniejsze mieszkania trzypokojowe?

  (...) Corp S.A. Średnia powierzchnia oferowanych przez nas trzypokojowych mieszkań wynosi około 60-62 mkw., niemniej mamy w sprzedaży trójki o metrażu już 42-48 mkw. Ich ceny uzależnione są od (...)

 • Citroen C4 Cactus 1,2 130 KM - typowy ewenement

  (...) że z przodu auta zostały dzielone reflektory, które przeszły do innych modeli tej francuskiej marki, to najbardziej zmienił się profil auta. Z bocznych drzwi zniknęły charakterystyczne (...)

 • Mechaniczne Urządzenia Zabezpieczające - Stanisław Turko - Serwis technicznych urządzeń zabezpieczających: skarbców, sejfów, kas pancernych, awaryjne otwieranie. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Bezpieczeństwo i ochrona


strony : [ 1 ]
 
9
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3380
CHF 3,7334
USD 3,6850
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.