eGospodarka.pl

 • Wydatki reklamowe w czerwcu. Kto i co reklamował?

  (...) branże Jak dowodzą najświeższe dane IMM pochodzące z monitoringu przekazu reklamowego w mediach tradycyjnych, rosną szczególnie w branży handlowej. W czerwcu osiągnęły one pułap 368,5 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/H, poznaj opinie o Whirlpool AKM 526/NA/C czy przeglądaj oferty pracy z miasta grodzisk mazowiecki.


 • Przestępstwa gospodarcze: Fałszerze faktur karani jak zabójcy

  (...) 2016 r. Prokurator Generalny udzielił prokuratorom wytycznych „w sprawie zasad prowadzenia postępowań przygotowawczych w sprawach o przestępstwa finansowe popełniane na szkodę wielu (...)

 • Zaliczanie do kosztów podatkowych wynagrodzeń pracowniczych

  (...) inne należności, o których mowa w art. 12 ust. 1 i 6 ustawy o PIT, oraz zasiłki pieniężne z wypłacane przez zakład pracy stanowią koszty uzyskania przychodów w miesiącu, za który są (...)

 • UOKiK wszczął postępowanie przeciwko NMedical

  (...) na konsumentów pewnego rodzaju presji. Doświadczenie pokazuje, że przypadki, w których przedsiębiorcom zdarza się z niej korzystać, nie należą niestety do odosobnionych. Sprzedawcy (...)

 • Wywłaszczenie nieruchomości: czy mieszkańcy zablokują inwestycję?

  (...) publiczne Prawo do własności gwarantowane jest nam artykułem 64 Konstytucji RP, który to przepis stanowi, że każdy ma prawo do własności, innych praw majątkowych oraz prawo dziedziczenia (...)

 • Moment opodatkowania VAT usług ochrony

  (...) świadczy usługi ochrony osób i mienia (ochrona fizyczna, monitoring obiektów, patrole interwencyjne, zabezpieczenie obiektu przez dozór fizyczny oraz zapewnienie załogi interwencyjnej (...)

 • Koniunktura konsumencka VII 2018

  (...) w maju 2018 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był niższy o 0,9 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i (...)

 • Produkcja w Polsce VI 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w czerwcu br. o 6,8% wyższa niż (kiedy notowano wzrost o 4,4%) i o 4,2% (...)

 • WannaCry ma godnego następcę

  (...) SamSam , postanowili jednak działać inaczej niż ich koledzy od . Ich celem nie było przeprowadzenie kampanii spamowej wymierzonej w tysiące czy dziesiątki tysięcy ofiar i żądanie od każdej (...)

 • Biura inwestują w nowe technologie i zadowolenie pracowników

  (...) Jak podkreślają eksperci CBRE, wyraźnie widoczne stają się różnice pomiędzy obecnymi i przyszłymi celami zastosowania innowacji w nieruchomościach. Kiedyś najemcom chodziło przede (...)

 • Monitor Rynku Pracy II kw. 2018 r.

  (...) najczęściej zmieniają inżynierowie Najnowsza odsłona Monitora Rynku Pracy firmy Randstad pokazuje, że dynamika, z jaką Polacy zmieniają pracodawcę nieco wyhamowała. Na przestrzeni ostatnich (...)

 • Mamy niskie poczucie bezpieczeństwa finansowego

  (...) Badanie zlecone instytutowi Kantar Millward Brown przez Nest Bank zrealizowano w czerwcu br. Jego autorzy przyjrzeli się reprezentatywnej grupie Polaków, sprawdzając i przekonania i postawy (...)

 • Czy obywatel Ukrainy dostanie w Polsce kredyt hipoteczny?

  (...) pod kilkoma warunkami Wprawdzie obcokrajowcy za nieruchomości w Polsce najczęściej płacą gotówką, ale mają również możliwość wnioskowania o . W ich przypadku procedury bankowe są jednak (...)

 • Wokół dolara aura pozytywna

  (...) na „autopilocie - naprawdę dużo musiałoby się wydarzyć, żeby odmienić jej najbliższe perspektywy (czyt. zapobiec podwyżce we wrześniu i kolejnej w grudniu). Mimo to część rynku (...)

 • Jak szła sprzedaż mieszkań w I poł. 2018 r.?

  (...) S.A. W drugim kwartale 2018 roku sprzedaliśmy 389 lokali, czyli o 66 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2017 roku. Półrocze zamknęliśmy ze sprzedażą na poziomie 646 lokali, tj. o 7,5 (...)

 • Smart TV śledzi człowieka

  (...) danych i prywatności użytkowników. Ci ostatni nie zawsze mają tego świadomość. Jak podaje New York Times, miliony Amerykanów pozostają pod stałą obserwacją ich inteligentnych (...)

 • Lenovo IdeaCentre AIO 730S

  (...) jest dostępny w kolorze Iron Grey oraz Platinum Silver. Dolna część ekranu pokryta została wysokiej klasy materiałem, za którym skryte są głośniki. AIO 730S wyposażono w bezprzewodową (...)

 • Wysoka temperatura w pracy. Jakie obowiązki pracodawcy?

  (...) Składa się na nią m.in regeneracja sił podczas urlopu, ale równie ważna jest także dbałość o warunki pracy tych pracowników, którzy letnie dni spędzają w pracy. Letnie obowiązki (...)

 • Walne zgromadzenie akcjonariuszy po przerwie musi być zwołane w ciągu 30 dni

  (...) do przerw w obradach walnego zgromadzenia akcjonariuszy odnosi się 30-dniowy termin, który to został uregulowany w art. 408 par. 2 . Zgodnie z nim, przerwa lub kilka przerw nie mogą przekraczać (...)

 • Marek Winiarek, Warszawa - Oferuje usługi jubilerskie według indywidualnych zamówień.

  Czytaj więcej: Jubilerstwo


strony : [ 1 ]
 
18
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3036
CHF 3,6941
USD 3,7031
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.