eGospodarka.pl

 • Nowy 'limit" środków trwałych a inwestycja w obcym środku trwałym

  (...) własność lub współwłasność podatnika, zdatne i kompletne do użytku) zaliczane do środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych (wymienione w ustawach podatkowych), które w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z6, poznaj opinie o Bobo-Frut Nektar jabłkowo - gruszkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta libiąż.


 • Przekształcenie w spółkę z o.o.: ulga na zakup kasy fiskalnej

  (...) (NSA) zapadł 2 marca 2018 r. (sygn. akt I FSK 726/16). Sentencja orzeczenia wskazywała na konieczność uchylenia w całości zaskarżonego wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Kielcach, (...)

 • Przekazanie wspólnikowi spółki jawnej udziałów w spółce z o.o.

  (...) Wnioskodawca, jako wspólnik , posiada 50% udziału w zyskach i stratach tej spółki. Spółka zamierza wydzielić ze swojego majątku zorganizowaną część przedsiębiorstwa, która następnie (...)

 • Najmniej awaryjne auta w przedziale 10-20 tys. zł

  (...) o ich awaryjności zasięgają przeważnie w dwóch źródłach. Są to rankingi (głównie niemieckie i anglosaskie) oraz fora internetowe, na których wypowiadają się użytkownicy oraz mechanicy. (...)

 • Małe sklepy są niezbędne

  (...) najmniej z kilku powodów - od ekonomicznych po społeczne. Lokalni detaliści mają szczególne znaczenie w małych społecznościach, miejskich i wiejskich, gdzie mały handel dostarcza nie tylko (...)

 • Branża budowlana - czy jest się czego bać?

  (...) budowlanym jest niedopasowanie systemu przetargowego do zmieniającej się sytuacji na rynku. Firma budowlana stając do przetargu na budowę, która nierzadko trwa kilka lat, musi przyjmować (...)

 • Można już wnioskować o najtańszy kredyt w Polsce

  (...) zrobić doktorat, ale brakuje mu na to pieniędzy, to powinien rozważyć skorzystanie z kredytu studenckiego. Jest on niezwykle tani, gdyż przez cały okres studiów i jeszcze przez 2 lata po ich (...)

 • Potrzebujemy imigrantów. Jak zatrzymać pracowników z Ukrainy?

  (...) powrót z zarobionymi pieniędzmi do domu. I choć rzadziej inwestują w naukę języka czy specjalistyczne umiejętności, to wciąż przynoszą istotne korzyści polskiej gospodarce – (...)

 • Coworki i biura serwisowane, czyli biuro jako usługa (WaaS)

  (...) ostatnich 5 kwartałów (do I kw. br.) wynajęto przeszło 820 000 m kw. elastycznej . Za 1/4 tego wyniku (26%) odpowiada Londyn, ale swój udział w nim mają również Paryż (15%), Berlin (10%) (...)

 • Zatrzęsienie wniosków o „Dobry start”

  (...) dla rodziców dzieci w wieku szkolnym nieuchronne wydatki na podręczniki oraz inne niezbędne uczniom przybory. 4 na 10 Polaków deklaruje, że jest to dla nich największe w całym roku . W tym (...)

 • 18 upadłości konsumenckich dziennie

  (...) Ośrodka Informacji Gospodarczej, w tym roku wniosek o składa średnio 18 osób dziennie. Dla porównania, w minionych 12 miesiącach takich wniosków było 15, a przed dwoma laty zaledwie 10 (...)

 • Koniunktura przemysłowa VII 2018

  (...) GUS dla Polski (SI) w lipcu 2018 r. Jak wynika z najnowszych danych GUS, składowe dotyczące przetwórstwa przemysłowego i handlu detalicznego wzrosły w stosunku do odnotowanych , odnosząca się (...)

 • Ford Mustang 2018

  (...) materiale ze zlotu Mustangów (tam można było zobaczyć po raz pierwszy w Polsce najnowszą odsłonę), auto ma za sobą kilka zmian stylistycznych. Nowością jest pas przedni ze zmodyfikowanymi (...)

 • Jak rozpoznać i pokonać wypalenie zawodowe

  (...) niemal chleb powszedni. Co jest tego powodem? Nie sposób tu wskazać wyłącznie jedną przyczynę. Źródła problemów można upatrywać m.in. w i związanej z nim praktyce pozostawania online (...)

 • 113% wzrostu na rynku inwestycyjnym

  (...) br. miał największy udział w całkowitym wolumenie transakcji, okazały się nieruchomości handlowe (59%, 1 902 mln euro). To pokaźny wynik, ponad dwukrotnie wyższy od tego, który udało się (...)

 • Rynek walutowy 16-20.07.18

  (...) Trumpa z Putinem w Helsinkach. Mainstreamowa interpretacja jest taka, że amerykański prezydent dał się ograć zimnemu szachmistrzowi z Moskwy, Ameryka przegrała partię, "wolny świat" został (...)

 • 6 milionów cyberataków na Polskę

  (...) dzięki autorskiej, należącej do firmy F-Secure, sieci serwerów. Są one swoistego rodzaju pułapką na cyberprzestępców, którzy atakują je w przekonaniu, iż mają na muszce prawdziwy cel (...)

 • Egzekwowanie należności od podmiotów zagranicznych

  (...) umownych, w tym niepłacenia faktur, zastosowanie znajdą przepisy Rozporządzenia (WE) nr 1896/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 12 grudnia 2006 r. ustanawiającego postępowanie w sprawie (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 29/2018

  (...) który zakłada m.in. stworzenie Narodowego Holdingu Spożywczego. Ma to na celu ułatwienie sprzedaży bezpośredniej i większą kontrolę jakości produktów trafiających na rynek. Całościowy (...)

 • Dom Wydawniczy Bela Med - Literatura piękna - książki dla wrażliwych. Siedziba w Krośnie.

  Czytaj więcej: Literatura piękna


strony : [ 1 ]
 
23
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3262
CHF 3,7271
USD 3,6957
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.