eGospodarka.pl

 • W wakacje trudniej o kredyt hipoteczny

  (...) jest porównanie ofert pod względem kosztów. Dla przykładu zaciągając kredyt na kwotę 300 000 zł różnica między ofertami poszczególnych banków w łącznym koszcie wynosi ponad 60 000 zł. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-UE, poznaj opinie o Plast Team Pojemnik okrągły mikro 0.5 L czy przeglądaj oferty pracy z miasta wągrowiec.


 • Ukraińcy najaktywniejsi na polskim rynku mieszkaniowym

  (...) niebędące Polakami nabyły niespełna 4,5 tys. mieszkań, co było wynikiem o 6 proc. wyższym niż rok wcześniej. Takie tempo jest zdecydowanie wolniejsze od ww. 14 proc. wzrostu liczby (...)

 • Fabryka Johnson Matthey w Gliwicach

  (...) inny obiekt produkcyjny, w którym zatrudnia ok. 700 osób. Choć firma rozważała inne lokalizacje, ponownie zdecydowała o inwestycji w tym mieście. - Zdecydowaliśmy się na Gliwice ze względu (...)

 • Bezprawne zwolnienie z pracy: odszkodowanie nie trafi do kosztów podatkowych

  (...) Były pracownik wnioskodawcy – zatrudniony na podstawie – wystąpił do sądu z powództwem o ustalenie stosunku pracy, wydanie świadectwa pracy oraz zasądzenia szerokiego zakresu świadczeń (...)

 • Odwrotne obciążenie a status małego podatnika

  (...) szereg przywilejów podatkowych dla małych podatników. I tak firmy mające taki status mogą rozliczać się z VAT kwartalnie, w tym z zastosowaniem (wyjątkiem jest pierwszych 12 miesięcy, kiedy (...)

 • Polski transport hamuje przez długi i przepisy

  (...) transporcie europejskim. Dane Eurostatu wskazują, że w 2016 roku przewoźnicy znad Wisły wykonali pracę na poziomie 290 749 mln tonokilometrów, co dało pozycję wicelidera pod względem tonażu (...)

 • Lidl liderem reklamy telewizyjnej

  (...) w tym przedziale czasowym w porównaniu z rokiem ubiegłym i jest to największy wzrost spośród marek, które były również w TOP 10 w 2017 roku. Dwie następne marki z podium wygenerowały (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce I poł. 2018 r.

  (...) CBRE „Investment market in Poland – Market Outlook HI 2018” pokazuje, że w badanym okresie zainwestowano 1,88 mld euro w nieruchomości handlowe, co stanowi ponad 50% całkowitego wolumenu (...)

 • Spółka typu REIT - Real Estate Investment Trust

  (...) jest to spółka o szczególnym statusie, która ma być narzędziem do inwestowania na rynku nieruchomości, a dokładnie na rynku komercyjnego wynajmu nieruchomości. Kluczową cechą spółki typu (...)

 • Dłużnicy alimentacyjni nie boją się kar

  (...) dłużnikom alimentacyjnym. Z policyjnych statystyk wynika, że w I połowie 2018 roku wszczęto ich ponad 90 tys. w porównaniu do 10 tys. w analogicznym okresie ubiegłego roku, czyli przed zmianą (...)

 • Posiedzenie EBC - nudy, nudy...

  (...) USA i odczyt PKB za drugi kwartał. Modele mierzące tempo wzrostu w czasie rzeczywistym, np. Atlanta Fed GDP jeszcze niedawno wskazywały na wzrost w okolicach 4,5 proc. To, że amerykańska (...)

 • Czy z zakupem mieszkania czekamy do jesieni?

  (...) Rzecznik Prasowy Dom Development S.A. W zwykle sprzedaż lekko spowalnia, choć w ostatnich dwóch latach odnotowywaliśmy w tym okresie wzrost sprzedaży rok do roku. W II kwartale br. utrzymywał (...)

 • Fałszywe wiadomości: dajemy się nabierać na największe absurdy

  (...) „pułkownika Ferrary”, który utrzymuje, że on i jego pluton zdołali pojmać przewożącego dużą sumę pieniędzy talibańskiego kuriera. Autor maila stwierdza, że szkoda byłoby gdyby te (...)

 • Millenialsi doceniają aktywność prozdrowotną pracodawców

  (...) rynku pracy. Z danych prezentowanych przez GUS wynika, że stanowią oni już 32% wszystkich pracujących. Ich pojawienie się zmusiło pracodawców do podjęcia kroków, których celem było (...)

 • Po szkodzie cena AC nie rośnie skokowo

  (...) historii jazdy powoduje, że potrafi mocno poszybować w górę. Podwyżki dotyczą także ubezpieczenia AC, ale nie rosną one tak skokowo. - Codziennie zestawiamy ze sobą oferty ubezpieczeń (...)

 • Ataki DDoS w II kw. 2018 r. Drukarki, e-sport oraz kryptowaluty

  (...) botnety przeprowadziły ataki DDoS w 74 krajach. W trójce najczęściej atakowanych państw po raz pierwszy znalazł się Hongkong (drugie miejsce), gdzie udział ataków na znajdujące się w tym (...)

 • T Max - Dystrybutor wyciągarek elektrycznych, akcesoriów i osprzętu do wyciągarek. Porady odnośnie doboru, montażu i eksploatacji.

  Czytaj więcej: Części i akcesoria


strony : [ 1 ]
 
27
lipiec 2018

lipiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2945
CHF 3,7050
USD 3,6937
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.